Монтана даде гейм на Дея спорт в Бургас

09-02-2019 18:54 | BGvolleyball.com

Монтана спечели гостуването си на Дея спорт с 3:1 (21:25, 25:17, 25:12, 25:22). Срещата бе от 16-ия кръг на Суперлигата.

Домакините изненадаха гостите в първия гейм и поведоха в резултата. След това Монтана взе инициативата. Играчите на Даниел Пеев диктуваха играта до края на мача. Във втория и третия гейм гостите бяха убедителни. В четвъртия Монтана взе аванс в началото от 4-5 точки, домакините изравниха при 16-а точка, но нямаха сили за повече.

Монтана е на четвърто място, отборът на Дея спорт е на предпоследната 11-а позиция.