Ралина Дошкова и Шверин вицешампиони на Германия

Волейболистките на Шверин записаха златен дубъл през сезона - Суперкупа и Купа.
11-05-2019 22:25 | BGvolleyball.com

Българската волейболистка Ралина Дошкова и нейният ССК Палмберг (Шверин) завършиха със сребърните медали в Бундеслигата, след като отстъпиха на Алианц (Щутгарт) с 2:3 (12:25, 20:25, 25:14, 26:24, 11:15) в петия решителен финален мач.

Волейболистките на Феликс Козловски имат 18 трофея във витрината си, като последните два са поредни - 2017, 2018 г.

Опонентките на Марица в Шампионската лига пък спечелиха историческа титла в първенството, с 3:2 успеха.

Тимът от Шверин не успя да запише златен требъл за сезона, след като през октомври вдигна Суперкупата, а през февруари - Купата на страната.