Левски спечели турнира ′Играй с Левски′ за кадети

05-10-2019 19:22 | BGvolleyball.com

Отборът на Левски София за кадети (състезатели, родени 2003/2004 година) спечели първия от общо три турнира по волейбол за подрастващи, които ВК Левски София организира със съдействието на Столична община. Надпреварата се проведе в столичната зала „Арена Исаев“, с участието още на ЦСКА и Славия.

Днес шампионите на България в тази възрастова категория постигнаха две чисти победи с по 3:0 гейма. Първо младите волейболисти на „сините“, водени от Андреа Буратини, надиграха Славия, а в своеобразния финал се справиха отново в три части с ЦСКА.

Утре, 6 октомври, отново в “Арена Исаев” е турнирът при юношите, като ще се срещнат същите отбори.