Дербито Добруджа - Марек закрива четвъртия кръг в Суперлигата

Добруджа 07 приема Марек в последен мач от четвъртия кръг на Суперлигата при мъжете
03-11-2019 22:08 | BGvolleyball.com

Последният мач от четвъртия кръг на Суперлигата при мъжете ще бъде изигран днес, 4 ноември (понеделник).

Волейболистите на Добруджа 07 (Добрич) приемат Марек Юнион-Ивкони (Дупница), а срещата е от 18:30 часа в зала "Добротица". Мачът е телевизионен и ще бъде предаван пряко по Diema Sport 2.

Двубоят се очертава като истинско дерби, след като и двата съперника имат амбиции за челни позиции в шампионата. Добричлии, водени от Пламен Христов, отбелязаха перфектен старт, като имат три победи и са без загубен гейм от изиграните срещи. Дупничани, водени от Виктор Карагьозов, отстъпиха на носителя на Суперкупата Хебър, но същевременно отбелязаха две чисти победи над класни съперници като Левски София и Монтана у дома.

Добруджанци играят силно на свой терен и традиционно ще разчитат на вярната си публика, като домакинският фактор е в голям плюс. Волейболистите от Дупница пък са изпълнени с мотивация да вземат максимума от гостуването, като се очаква интересен и непредсказуем двубой.

Проограма, резултати и временно класиране в Суперлигата вижте тук.