Владимир Николов: По-класният отбор победи

09-02-2018 20:51

Левски загуби с 0:3 гейма от Нефтохимик 2010 (Бургас) мач от 18-ия кръг на Суперлигата. Ето какво каза треньорът на "сините" Владимир Николов след срещата пред камерите на Diema Sport:

"Разликата в днешния ден беше класата, която показа Нефтохимик. Бяхме надиграни категорично. Изпълняваха по-добър сервис, посрещаха по-добре от нас, а Георги Братоев дирижираше играта доста по-умело. Абсолютно закономерно спечелиха.

Многото грешки от сервис ги отдавам на прекалено големия риск, недостатъчно добри умения. Няма треньор, който да каже на състезателите си "Бъркайте сервис". От Евгени Банов очаквах много повече на сервис.

Днес сервисът на съперника ни беше изключително силен. За съжаление трябва да кажа, че отборът, който игра по-добре, по-класният отбор победи.

Няма как да искаме да спечелим, когато във втория гейм при почти равен резултат, не успяхме да реализираме две контри. Наш състезател изпълнява хубав сервис, затруднява посрещането на противника, най-елементарното е да се направи точка от контраатака два пъти. Опитни състезатели не успяха да я направят.

Щом не можем да спечелим този мач без Валентин Братоев, не знам кога можем да ги бием. "