ЦСКА водач при момчетата U15 в София

12-02-2018 20:00 | Ани Колева

Отборът на ЦСКА е водач след 12-ия кръг в софийското градско първенство по волейбол за момчета U15 години, което е част от Държавния шампионат на България.

Волейболистите на „червените“ победиха като домакин ВА Стойчев-Казийски с 3:0 гейма. С това младите армейци записаха девета победа в шампионата, като с една загуба и 27 точки оглавяват класирането в София. На втора позиция е тимът на Левски София, който почиваше в този кръг. Сините запазват втора позиция с осем победи, две загуби и 24 точки.

На трета позиция в таблицата излезе отборът на Люлин, който отбеляза ударно две чисти победи за два дни. Първо люлинци надиграха Софийски университет с 3:0 гейма, а след това постигнаха и успех над Славия в отложен мач с 3:1 гейма. С това тимът от Люлин е трети с шест победи, четири загуби и 19 точки. Толкова има и Славия, но „белите“ са четвърти с актив от 15 точки.

На пета позиция е съставът на Софийски университет, с три победи, осем загуби и 10 точки, но и с два мача по-малко поради отложени срещи.

Представителите на ВА Стойчев-Казийски и Септември заемат шесто и седмо място във временното класиране.

Програма, резултати и временно класиране в софийското градско първенство за момчета U15 вижте тук.