Национал в Идеалния отбор на ШЛ


Национал в Идеалния отбор на ШЛ
13-05-2018 22:54 | BGvolleyball.com

 

Националът Цветан Соколов попадна в Идеалния отбор на Шампионската лига. Диагоналът бе обявен за най-добър на поста си, като неговият тим Кучине Лубе (Чивитанова) печели четири от индивидуалните награди във финалната надпревара. 

 

Османи Хуанторена е най-добър втори посрещач. Капитанът на Лубе Драган Станкович бе награден за най-добър първи център от вицепрезидентът на БФВ Любомир Ганев. Френският национал Женя Гребенников стана най-добро либеро.  

 

Отличието за най-полезен играч на турнира (MVP) бе обявен Максим Михайлов от Зенит (Казан). Шампионите взеха още две статуетки -  Александър Бутко за най-добър разпределител и Уилфредо Леон за най-добър първи посрещач.

Сърбинът Марко Подрашчанин от Перуджа бе отличен за най-добър втори център. 

 

 

 

Идеалният отбор във финалната четворка на Шампионската лига в Казан: 


Най-полезен играч на турнира (MVP): Максим Михайлов (Зенит Казан)

 

Най-добър разпределител: Александър Бутко (Зенит Казан)

 

Най-добър диагонал: ЦВЕТАН СОКОЛОВ (Лубе)
 
Най-добър първи посрещач: Уилфредо Леон (Зенит)
 
Най-добър втори посрещач: Османи Хуанторена (Лубе)
 
Най-добър първи център: Драган Станкович (Лубе)
 
Най-добър втори център: Марко Подрашчанин (Перуджа)
 
Най-добро либеро: Женя Гребенников (Лубе)
 

 

 



---

Стани фен на BGvolleyball.com във Фейсбук за да научаваш бързо новините от света на волейбола.

 

BGvolleyball.com напомня, че можеш да следиш последните новини и като ни последваш в социалната мрежа Туитър чрез @BGvolleyballCom !

 

Можеш да ползваш и мобилната версия на BGvolleyball.com за смартфони и таблети, която е налична на адрес m.bgvolleyball.com


Тагове: Цветан Соколов, Лубе, Шампионска лига волейбол 2018 мъже
Коментари
Дунав Монтана
1:3
18:00 часа
(20:25) - (25:20) - (21:25) - (23:25)
Черно море Пирин
1:3
18:00 часа
(21:25) - (25:19) - (20:25) - (22:25)
Добруджа 07 Миньор
3:0
18:00 часа
(25:10) - (25:11) - (25:14)
Виктория Волей Хебър
2:3
18:00 часа
(25:19) - (17:25) - (17:25) - (25:21) - (10:15)
Славия Марек Юнион-Ивкони
2:3
18:00 часа
(22:25) - (25:19) - (25:21) - (16:25) - (11:15)
Арда ЦСКА
0:3
18:00 часа
(26:28) - (16:25) - (13:25)
Левски Дея спорт Бургас
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:19)
Други новини