Националите ще гонят успех срещу Полша за ЧРД на Сеганов

Снимка: fivb.org
10-06-2018 00:02 | BGvolleyball.com

България излиза срещу Полша в последния си мач от група 10 в Лигата на нациите. Срещата в Осака е от 05:10 българско време и ще бъде предавана пряко по MAX Sport 1 и на Facebook страницата на канала.

До момента тимът воден от Пламен Константинов има една победа и една загуба. В първия ден българските волейболисти се наложиха с 3:0 гейма над домакина Япония, а след това отстъпиха с 1:3 гейма на Италия.

В турнирите от началото на Лигата на нациите пък победите за България са общо три (б.а. над Китай, Аржентина и Япония), а загубите пет (б.а. от САЩ, Сърбия, Австралия, Русия и Италия)

Днешният мач ще бъде по-специален за разпределителя Георги Сеганов, който ще отпразнува 25-ия си рожден ден в Япония. Съотборниците му пък ще се постараят да не помрачат настроението му на празника.

Програма и класирана от турнира в Япония - ТУК!

---

Тагове: България национален отбор волейбол мъже, Лига на нациите волейбол 2018 мъже