Виктор Йосифов: Нуждаем се от малко почивка

Снимка: fivb.org
10-06-2018 14:32 | BGvolleyball.com

Волейболните национали загубиха с 1:3 гейма последния си мач от група 10 в Лигата на нациите и си тръгват от Осака с една победа над домакина Япония. На какво се дължи загубата, обясни капитанът на българския тим Виктор Йосифов:

"Беше труден мач не само за нашия отбор, но и за Полша, защото започнахме твърде рано. Нуждаем се от малко почивка и ще се опитаме да направим всичко възможно да спечелим нашите мачове в България", заяви Йосифов.

---

Тагове: България национален отбор волейбол мъже, Лига на нациите волейбол 2018 мъже, Виктор Йосифов