Билети по левче за домакинството на Нефтохимик от Купата на ЦЕВ

Волейболистите на Нефтохимик 2010 (Бургас) гонят победа срещу белгийския Пар-Ки (Менен) за Купата на ЦЕВ
03-12-2018 16:00 | Ани Колева

Само 1 лев струва билета, който ВК Нефтохимик 2010 (Бургас) пусна за предстоящия утре, 4 декември домакински мач от Купата на ЦЕВ. Шампионът на България приема белгийския Пар- Ки (Менен) в мач-реванш от втория по сила европейски турнир. Двубоят е от 18:30 ч в бургаската зала "Младост".

"Надявам се феновете да подкрепят тима ни в този изключително важен мач. Присъствието им ще допринесе за нашата увереност и ще бъде от съществено значение. Излизаме за задължителна победа и независимо от ситуацията ще се борим да я спечелим. Няма да е лесно, но все пак сме домакини и ще дадем всичко от себе си за да продължим в следващия кръг на надпреварата", коментира за BGvolleyball.com изпълнителния директор на Нефтохимик Огнян Томов.

Припомняме, че в първия мач между двата тима Нефтохимик поведе на Пар-Ки (Менен) с 2:0 гейма, но допусна обрат за загуба с 2:3 гейма. Успех в домакинството с 3:0 или 3:1 гейма ще класира волейболистите на Найден Найденов напред. При успех с 3:2 гейма ще се играе Златен гейм. При загуба родният представител отпада от турнира.