Георги Братоев: Благодаря на тези, които повярваха в нас

04-12-2018 22:16 | BGvolleyball.com

Разпределителят на Нефтохимик и национал Георги Братоев, който все още се възстановява от тежката контузия от лятото не започна титуляр в мача срещу белгийския Пар-Ки (Менен), но след това влезе в игра в четвъртия гейм. Бургазлии успяха да надиграят съперника с 3:2 гейма, а след това  отстраниха белгийците от надпреварата след Златен гейм. Ето какво написа Георги Братоев в социалните мрежи след успеха:

„Победа с 3:2 гейма над белгийския Пар-Ки (Менен). Страхотен мач и спечелен златен гейм.  Благодаря за всичко, благодаря на тези, които вярваха. Браво и на всички на терена, направихме обрат в Златния гейм от 12:14. И първа победа за мен на терена“