Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже)

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Финален плейоф
1 Кръг
22-04-2015 20:00 Белогорье (Русия) Зенит (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:20 25:21 30:28 Подробности
2 Кръг
23-04-2015 20:00 Белогорье (Русия) Зенит (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
2:3 25:23 25:23 18:25 23:25 12:15 Подробности
3 Кръг
27-04-2015 20:00 Зенит (Русия) Белогорье (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:21 25:16 25:12 Подробности
4 Кръг
28-04-2015 20:00 Зенит (Русия) Белогорье (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:2 28:26 25:20 20:25 18:25 8:15 Подробности

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Плейоф за трето място
1 Кръг
23-04-2015 19:00 Динамо Москва (Русия) Газпром-Югра (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:17 25:18 25:22 Подробности
2 Кръг
26-04-2015 16:00 Газпром-Югра (Русия) Динамо Москва (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
2:3 25:22 21:25 25:19 14:25 12:15 Подробности

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Плейофи за пето място
1 Кръг
18-04-2015 14:00 Локомотив (Русия) Факел (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 25:16 25:18 19:25 25:21 Подробности
2 Кръг
19-04-2015 14:00 Локомотив (Русия) Факел (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 25:19 25:22 23:25 25:17 Подробности

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Полуфинали
1 Кръг
20-03-2015 18:00 Белогорье (Русия) Газпром-Югра (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:21 25:16 25:18 Подробности
20-03-2015 18:00 Зенит (Русия) Динамо Москва (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:1 26:24 18:25 34:32 25:18 Подробности
2 Кръг
21-03-2015 16:00 Белогорье (Русия) Газпром-Югра (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:19 25:17 25:19 Подробности
21-03-2015 16:00 Зенит (Русия) Динамо Москва (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:19 25:20 25:22 Подробности
3 Кръг
04-04-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Белогорье (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
0:3 25:27 17:25 20:25 Подробности
04-04-2015 16:00 Динамо Москва (Русия) Зенит (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
1:3 20:25 22:25 25:20 17:25 Подробности

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Плейофи 5-8 място
1 Кръг
20-03-2015 15:00 Локомотив (Русия) Кузбас (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:0 25:16 25:21 25:20 Подробности
20-03-2015 18:00 Губерния (Русия) Факел (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:0 25:23 25:20 25:23 Подробности
2 Кръг
21-03-2015 15:00 Локомотив (Русия) Кузбас (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 21:25 25:22 25:23 25:19 Подробности
21-03-2015 18:00 Губерния (Русия) Факел (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
2:3 18:25 25:23 25:16 20:25 11:15 Подробности
3 Кръг
04-04-2015 13:00 Кузбас (Русия) Локомотив (Русия) Арена
Кемерово, Русия
0:3 21:25 22:25 14:25 Подробности
04-04-2015 15:00 Факел (Русия) Губерния (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:2 18:25 23:25 25:17 25:18 18:16 Подробности
4 Кръг
05-04-2015 15:00 Факел (Русия) Губерния (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:1 14:25 25:22 25:23 25:22 Подробности

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Четвъртфинали
1 Кръг
08-03-2015 13:00 Кузбас (Русия) Белогорье (Русия) Арена
Кемерово, Русия
1:3 18:25 26:28 27:25 20:25 Подробности
08-03-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Локомотив (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
3:0 25:16 29:27 25:18 Подробности
08-03-2015 16:00 Факел (Русия) Зенит (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
0:3 21:25 19:25 12:25 Подробности
08-03-2015 17:00 Губерния (Русия) Динамо Москва (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
0:3 19:25 19:25 17:25 Подробности
2 Кръг
15-03-2015 15:00 Локомотив (Русия) Газпром-Югра (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
0:3 23:25 20:25 18:25 Подробности
15-03-2015 16:00 Зенит (Русия) Факел (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:1 25:21 25:20 22:25 25:22 Подробности
15-03-2015 17:00 Динамо Москва (Русия) Губерния (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:12 25:21 25:17 Подробности
15-03-2015 17:30 Белогорье (Русия) Кузбас (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:22 25:14 25:17 Подробности

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)




Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Редовен сезон
1 Кръг
04-10-2014 Факел (Русия) Газпром-Югра (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:2 25:18 25:23 29:31 22:25 15:12 Подробности
04-10-2014 Динамо Москва (Русия) Югра-Самотлор Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:21 25:20 27:25 Подробности
04-10-2014 Зенит (Русия) Белогорье (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
1:3 21:25 20:25 25:21 18:25 Подробности
04-10-2014 Кузбас (Русия) Губерния (Русия) Арена
Кемерово, Русия
3:2 25:23 20:25 16:25 26:24 15:11 Подробности
04-10-2014 Локомотив (Русия) Прикамье СКК Север
Новосибирск, Русия
3:0 25:20 25:22 25:16 Подробности
04-10-2014 Нефтяник Динамо Краснодар (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
2:3 22:25 25:16 16:25 25:21 9:15 Подробности
04-10-2014 Урал (Русия) Грознъй СДК
Уфа, Русия
3:2 20:25 25:18 25:19 19:25 15:12 Подробности
2 Кръг
08-10-2014 15:00 Локомотив (Русия) Губерния (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 25:20 25:27 25:20 25:16 Подробности
08-10-2014 15:00 Нефтяник Факел (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
1:3 21:25 24:26 25:23 16:25 Подробности
08-10-2014 15:00 Прикамье Газпром-Югра (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
3:2 25:20 25:16 26:28 20:25 16:14 Подробности
08-10-2014 15:00 Кузбас (Русия) Грознъй Арена
Кемерово, Русия
3:0 25:17 25:19 25:21 Подробности
08-10-2014 16:00 Урал (Русия) Зенит (Русия) СДК
Уфа, Русия
1:3 14:25 20:25 25:21 23:25 Подробности
08-10-2014 18:00 Динамо Москва (Русия) Белогорье (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
2:3 19:25 22:25 25:20 25:17 12:15 Подробности
08-10-2014 18:30 Динамо Краснодар (Русия) Югра-Самотлор ДС
Краснодар, Русия
3:0 26:24 25:15 29:27 Подробности
3 Кръг
12-10-2014 13:00 Югра-Самотлор Локомотив (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
0:3 23:25 19:25 23:25 Подробности
12-10-2014 14:00 Динамо Краснодар (Русия) Кузбас (Русия) ДС
Краснодар, Русия
1:3 22:25 25:20 16:25 20:25 Подробности
12-10-2014 14:00 Газпром-Югра (Русия) Нефтяник Премиер Арена
Сургут, Русия
3:0 25:20 25:17 27:25 Подробности
12-10-2014 14:00 Факел (Русия) Урал (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:1 25:15 23:25 25:20 31:29 Подробности
12-10-2014 15:00 Грознъй Динамо Москва (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 15:25 19:25 19:25 Подробности
12-10-2014 15:00 Зенит (Русия) Губерния (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
2:3 25:17 25:22 24:26 23:25 13:15 Подробности
13-10-2014 14:00 Прикамье Белогорье (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
0:3 20:25 18:25 25:27 Подробности
4 Кръг
22-10-2014 15:00 Кузбас (Русия) Локомотив (Русия) Арена
Кемерово, Русия
1:3 23:25 25:22 17:25 21:25 Подробности
22-10-2014 15:00 Прикамье Грознъй СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
3:1 25:20 25:20 23:25 29:27 Подробности
22-10-2014 15:00 Нефтяник Белогорье (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
0:3 20:25 24:26 14:25 Подробности
22-10-2014 16:00 Урал (Русия) Газпром-Югра (Русия) СДК
Уфа, Русия
1:3 25:16 23:25 20:25 25:27 Подробности
22-10-2014 16:00 Югра-Самотлор Губерния (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
1:3 25:21 21:25 23:25 17:25 Подробности
22-10-2014 18:00 Динамо Москва (Русия) Динамо Краснодар (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:1 25:23 25:20 21:25 25:20 Подробности
22-10-2014 18:30 Зенит (Русия) Факел (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:2 32:34 25:19 25:23 21:25 15:10 Подробности
5 Кръг
25-10-2014 14:00 Югра-Самотлор Кузбас (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
0:3 24:26 22:25 22:25 Подробности
25-10-2014 15:00 Газпром-Югра (Русия) Зенит (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
1:3 21:25 25:17 19:25 15:25 Подробности
25-10-2014 15:00 Локомотив (Русия) Динамо Москва (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
1:3 21:25 25:17 29:31 17:25 Подробности
25-10-2014 15:00 Нефтяник Грознъй Олимпийски
Оренбург, Русия
3:0 25:18 25:19 25:19 Подробности
25-10-2014 16:00 Динамо Краснодар (Русия) Прикамье ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:21 25:21 25:22 Подробности
25-10-2014 17:00 Факел (Русия) Губерния (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 25:20 25:22 25:20 Подробности
25-10-2014 17:00 Белогорье (Русия) Урал (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 25:13 25:13 17:25 25:18 Подробности
6 Кръг
29-10-2014 14:00 Локомотив (Русия) Нефтяник СКК Север
Новосибирск, Русия
3:0 25:13 25:12 25:19 Подробности
29-10-2014 14:00 Кузбас (Русия) Динамо Москва (Русия) Арена
Кемерово, Русия
1:3 25:23 20:25 21:25 17:25 Подробности
29-10-2014 14:30 Факел (Русия) Белогорье (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
0:3 19:25 26:28 14:25 Подробности
29-10-2014 15:00 Югра-Самотлор Прикамье Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
0:3 21:25 23:25 22:25 Подробности
29-10-2014 15:00 Грознъй Зенит (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 17:25 17:25 15:25 Подробности
29-10-2014 17:00 Губерния (Русия) Газпром-Югра (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:0 25:23 26:24 25:18 Подробности
29-10-2014 17:30 Динамо Краснодар (Русия) Урал (Русия) ДС
Краснодар, Русия
3:2 25:23 25:27 25:16 21:25 15:13 Подробности
7 Кръг
01-11-2014 14:00 Прикамье Кузбас (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
2:3 16:25 25:20 25:19 17:25 11:15 Подробности
01-11-2014 14:00 Нефтяник Югра-Самотлор Олимпийски
Оренбург, Русия
3:2 25:17 20:25 28:26 23:25 15:13 Подробности
01-11-2014 14:00 Факел (Русия) Грознъй КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 25:23 25:20 31:29 Подробности
01-11-2014 14:00 Газпром-Югра (Русия) Белогорье (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
1:3 19:25 25:16 23:25 20:25 Подробности
01-11-2014 15:00 Динамо Краснодар (Русия) Зенит (Русия) ДС
Краснодар, Русия
1:3 25:22 20:25 22:25 21:25 Подробности
01-11-2014 16:00 Динамо Москва (Русия) Губерния (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 32:30 25:18 25:20 Подробности
02-11-2014 14:00 Урал (Русия) Локомотив (Русия) СДК
Уфа, Русия
0:3 19:25 27:29 24:26 Подробности
8 Кръг
09-11-2014 12:00 Кузбас (Русия) Нефтяник Арена
Кемерово, Русия
3:0 28:26 25:21 25:22 Подробности
09-11-2014 13:00 Локомотив (Русия) Зенит (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 25:20 25:21 24:26 25:15 Подробности
09-11-2014 13:00 Югра-Самотлор Урал (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
1:3 23:25 22:25 25:17 23:25 Подробности
09-11-2014 14:00 Динамо Краснодар (Русия) Факел (Русия) ДС
Краснодар, Русия
3:1 25:15 19:25 25:17 25:10 Подробности
09-11-2014 15:00 Грознъй Газпром-Югра (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
1:3 17:25 25:21 18:25 19:25 Подробности
09-11-2014 16:00 Динамо Москва (Русия) Прикамье Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:16 25:17 25:16 Подробности
09-11-2014 17:00 Губерния (Русия) Белогорье (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
1:3 25:22 19:25 15:25 26:28 Подробности
9 Кръг
15-11-2014 14:00 Газпром-Югра (Русия) Динамо Краснодар (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
3:1 25:20 21:25 25:18 25:21 Подробности
15-11-2014 14:00 Факел (Русия) Локомотив (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
0:3 20:25 23:25 21:25 Подробности
15-11-2014 14:00 Урал (Русия) Кузбас (Русия) СДК
Уфа, Русия
1:3 21:25 20:25 25:22 19:25 Подробности
15-11-2014 14:00 Нефтяник Динамо Москва (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
0:3 21:25 29:31 25:27 Подробности
15-11-2014 14:00 Прикамье Губерния (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
1:3 26:24 20:25 26:28 21:25 Подробности
15-11-2014 16:00 Белогорье (Русия) Грознъй Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 25:23 25:22 22:25 25:20 Подробности
15-11-2014 17:30 Зенит (Русия) Югра-Самотлор Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:15 25:23 25:11 Подробности
10 Кръг
22-11-2014 12:00 Кузбас (Русия) Зенит (Русия) Арена
Кемерово, Русия
1:3 21:25 20:25 25:23 10:25 Подробности
22-11-2014 13:00 Югра-Самотлор Факел (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
3:2 18:25 25:27 25:19 25:18 15:13 Подробности
22-11-2014 14:00 Локомотив (Русия) Газпром-Югра (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
0:3 22:25 26:28 21:25 Подробности
22-11-2014 14:00 Прикамье Нефтяник СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
3:0 25:15 28:26 25:23 Подробности
22-11-2014 15:00 Динамо Краснодар (Русия) Белогорье (Русия) ДС
Краснодар, Русия
0:3 17:25 23:25 21:25 Подробности
22-11-2014 16:00 Динамо Москва (Русия) Урал (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:1 24:26 25:17 25:20 25:17 Подробности
22-11-2014 17:00 Губерния (Русия) Грознъй Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:1 25:16 21:25 25:18 25:17 Подробности
11 Кръг
26-11-2014 14:00 Прикамье Урал (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
3:1 23:25 26:24 27:25 25:19 Подробности
26-11-2014 14:00 Нефтяник Губерния (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
3:2 11:25 21:25 27:25 30:28 17:15 Подробности
26-11-2014 14:30 Факел (Русия) Кузбас (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 34:32 25:17 25:21 Подробности
26-11-2014 15:00 Газпром-Югра (Русия) Югра-Самотлор Премиер Арена
Сургут, Русия
3:0 25:16 25:17 25:18 Подробности
26-11-2014 15:00 Грознъй Динамо Краснодар (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 22:25 23:25 22:25 Подробности
26-11-2014 17:00 Белогорье (Русия) Локомотив (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 25:22 25:13 25:21 Подробности
26-11-2014 17:30 Зенит (Русия) Динамо Москва (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:13 25:18 26:24 Подробности
12 Кръг
29-11-2014 12:00 Кузбас (Русия) Газпром-Югра (Русия) Арена
Кемерово, Русия
1:3 22:25 29:27 18:25 16:25 Подробности
29-11-2014 14:00 Нефтяник Урал (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
3:1 22:25 26:24 25:23 25:20 Подробности
29-11-2014 14:00 Прикамье Зенит (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
0:3 11:25 21:25 16:25 Подробности
29-11-2014 15:00 Грознъй Локомотив (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 10:25 14:25 22:25 Подробности
29-11-2014 16:00 Белогорье (Русия) Югра-Самотлор Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 18:25 25:18 25:22 25:19 Подробности
29-11-2014 16:00 Динамо Москва (Русия) Факел (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:1 21:25 25:18 25:22 25:22 Подробности
29-11-2014 17:00 Губерния (Русия) Динамо Краснодар (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:0 25:20 25:22 25:18 Подробности
13 Кръг
06-12-2014 14:00 Урал (Русия) Губерния (Русия) СДК
Уфа, Русия
0:3 18:25 20:25 18:25 Подробности
06-12-2014 14:00 Газпром-Югра (Русия) Динамо Москва (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
0:3 23:25 21:25 23:25 Подробности
06-12-2014 15:00 Зенит (Русия) Нефтяник Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:1 22:25 25:21 25:20 25:18 Подробности
06-12-2014 15:00 Динамо Краснодар (Русия) Локомотив (Русия) ДС
Краснодар, Русия
2:3 19:25 25:20 25:17 18:25 10:15 Подробности
06-12-2014 15:00 Грознъй Югра-Самотлор Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 22:25 23:25 17:25 Подробности
07-12-2014 14:00 Факел (Русия) Прикамье КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 25:18 25:22 25:20 Подробности
07-12-2014 16:00 Белогорье (Русия) Кузбас (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 25:22 21:25 27:25 25:17 Подробности
14 Кръг
09-12-2014 Зенит (Русия) Урал (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:20 25:19 25:15 Подробности
10-12-2014 Факел (Русия) Нефтяник КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 25:19 25:16 25:8 Подробности
10-12-2014 Газпром-Югра (Русия) Прикамье Премиер Арена
Сургут, Русия
3:1 23:25 25:14 25:14 25:14 Подробности
10-12-2014 Грознъй Кузбас (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
2:3 22:25 20:25 27:25 25:21 13:15 Подробности
10-12-2014 Югра-Самотлор Динамо Краснодар (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
0:3 22:25 23:25 22:25 Подробности
10-12-2014 Белогорье (Русия) Динамо Москва (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 27:25 25:19 25:21 Подробности
10-12-2014 Губерния (Русия) Локомотив (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
1:3 25:20 22:25 19:25 12:25 Подробности
15 Кръг
13-12-2014 13:00 Кузбас (Русия) Динамо Краснодар (Русия) Арена
Кемерово, Русия
3:1 25:23 20:25 25:20 25:16 Подробности
13-12-2014 15:00 Нефтяник Газпром-Югра (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
0:3 22:25 20:25 21:25 Подробности
13-12-2014 15:30 Урал (Русия) Факел (Русия) СДК
Уфа, Русия
0:3 28:30 24:26 18:25 Подробности
13-12-2014 17:00 Белогорье (Русия) Прикамье Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 22:25 25:20 25:18 25:22 Подробности
13-12-2014 17:00 Динамо Москва (Русия) Грознъй Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:19 25:21 25:17 Подробности
13-12-2014 18:00 Губерния (Русия) Зенит (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
0:3 18:25 23:25 21:25 Подробности
14-12-2014 15:00 Локомотив (Русия) Югра-Самотлор СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 25:23 32:30 21:25 25:16 Подробности
16 Кръг
04-01-2015 12:00 Факел (Русия) Зенит (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
0:3 14:25 22:25 21:25 Подробности
04-01-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Урал (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
3:1 25:22 21:25 25:16 25:20 Подробности
04-01-2015 15:00 Локомотив (Русия) Кузбас (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 21:25 25:23 25:15 26:24 Подробности
04-01-2015 16:00 Грознъй Прикамье Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
3:1 36:34 22:25 31:29 25:21 Подробности
04-01-2015 16:00 Динамо Краснодар (Русия) Динамо Москва (Русия) ДС
Краснодар, Русия
2:3 25:18 30:28 19:25 19:25 6:15 Подробности
04-01-2015 17:00 Белогорье (Русия) Нефтяник Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 25:21 25:21 22:25 25:16 Подробности
04-01-2015 18:00 Губерния (Русия) Югра-Самотлор Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
0:3 21:25 23:25 18:25 Подробности
17 Кръг
07-01-2015 13:00 Кузбас (Русия) Югра-Самотлор Арена
Кемерово, Русия
0:3 23:25 19:25 16:25 Подробности
07-01-2015 15:00 Прикамье Динамо Краснодар (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
2:3 20:25 25:21 19:25 25:22 13:15 Подробности
07-01-2015 15:30 Урал (Русия) Белогорье (Русия) СДК
Уфа, Русия
1:3 25:20 12:25 15:25 12:25 Подробности
07-01-2015 16:00 Зенит (Русия) Газпром-Югра (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:1 26:28 25:22 25:20 25:19 Подробности
07-01-2015 16:00 Грознъй Нефтяник Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 25:27 24:26 18:25 Подробности
07-01-2015 17:00 Динамо Москва (Русия) Локомотив (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:23 25:22 27:25 Подробности
07-01-2015 18:00 Губерния (Русия) Факел (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:2 21:25 18:25 25:23 25:20 16:14 Подробности
18 Кръг
10-01-2015 14:00 Югра-Самотлор Динамо Москва (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
3:1 25:20 22:25 25:22 25:22 Подробности
10-01-2015 15:00 Прикамье Локомотив (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
0:3 18:25 20:25 18:25 Подробности
10-01-2015 16:00 Грознъй Урал (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
3:2 19:25 25:19 21:25 25:17 15:7 Подробности
10-01-2015 17:00 Динамо Краснодар (Русия) Нефтяник ДС
Краснодар, Русия
3:1 25:20 21:25 25:14 25:15 Подробности
10-01-2015 17:00 Губерния (Русия) Кузбас (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
2:3 25:18 24:26 16:25 25:18 12:15 Подробности
10-01-2015 18:00 Белогорье (Русия) Зенит (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
1:3 21:25 25:19 22:25 32:34 Подробности
11-01-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Факел (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
2:3 27:29 21:25 25:21 25:23 13:15 Подробности
19 Кръг
14-01-2015 15:00 Нефтяник Прикамье Олимпийски
Оренбург, Русия
3:1 20:25 25:23 26:24 25:22 Подробности
14-01-2015 15:30 Факел (Русия) Югра-Самотлор КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 25:23 25:15 25:18 Подробности
14-01-2015 16:00 Газпром-Югра (Русия) Локомотив (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
2:3 25:19 19:25 21:25 25:22 9:15 Подробности
14-01-2015 18:00 Зенит (Русия) Кузбас (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:16 27:25 25:17 Подробности
14-01-2015 18:15 Белогорье (Русия) Динамо Краснодар (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:2 21:25 25:27 25:22 25:19 15:11 Подробности
20 Кръг
17-01-2015 14:00 Нефтяник Локомотив (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
3:1 25:23 25:21 20:25 32:30 Подробности
17-01-2015 17:00 Белогорье (Русия) Факел (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:0 26:24 25:17 25:18 Подробности
18-01-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Губерния (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
2:3 22:25 25:18 25:18 24:26 14:16 Подробности
18-01-2015 15:00 Прикамье Югра-Самотлор СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
1:3 25:20 17:25 14:25 18:25 Подробности
18-01-2015 15:00 Зенит (Русия) Грознъй Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:15 25:17 25:15 Подробности
18-01-2015 15:30 Урал (Русия) Динамо Краснодар (Русия) СДК
Уфа, Русия
3:0 25:18 27:25 26:24 Подробности
18-01-2015 18:00 Динамо Москва (Русия) Кузбас (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:19 25:19 25:18 Подробности
21 Кръг
24-01-2015 13:00 Кузбас (Русия) Прикамье Арена
Кемерово, Русия
3:0 25:20 25:14 25:19 Подробности
24-01-2015 14:00 Югра-Самотлор Нефтяник Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
3:1 25:22 15:25 25:19 25:19 Подробности
24-01-2015 15:00 Локомотив (Русия) Урал (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:0 25:23 25:10 25:14 Подробности
24-01-2015 16:00 Грознъй Факел (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 21:25 14:25 18:25 Подробности
24-01-2015 17:00 Зенит (Русия) Динамо Краснодар (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:0 25:19 25:14 25:23 Подробности
24-01-2015 17:00 Белогорье (Русия) Газпром-Югра (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 25:21 26:28 25:16 28:26 Подробности
24-01-2015 18:00 Губерния (Русия) Динамо Москва (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
1:3 22:25 22:25 25:19 23:25 Подробности
19 Кръг
28-01-2015 15:30 Урал (Русия) Динамо Москва (Русия) СДК
Уфа, Русия
0:3 22:25 18:25 20:25 Подробности
28-01-2015 16:00 Грознъй Губерния (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 23:25 24:26 23:25 Подробности
22 Кръг
01-02-2015 15:00 Нефтяник Кузбас (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
0:3 19:25 19:25 16:25 Подробности
01-02-2015 15:00 Факел (Русия) Динамо Краснодар (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
3:0 27:25 25:18 25:19 Подробности
01-02-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Грознъй Премиер Арена
Сургут, Русия
3:0 25:18 25:14 25:16 Подробности
01-02-2015 15:00 Прикамье Динамо Москва (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
0:3 19:25 18:25 18:25 Подробности
01-02-2015 15:30 Урал (Русия) Югра-Самотлор СДК
Уфа, Русия
0:3 22:25 25:27 20:25 Подробности
01-02-2015 16:00 Зенит (Русия) Локомотив (Русия) Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:1 22:25 25:21 25:16 25:22 Подробности
01-02-2015 17:00 Белогорье (Русия) Губерния (Русия) Дворец на спорта
Белгород, Русия
3:1 18:25 25:16 25:16 25:19 Подробности
23 Кръг
07-02-2015 Динамо Краснодар (Русия) Газпром-Югра (Русия) ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:23 25:16 25:21 Подробности
07-02-2015 Губерния (Русия) Прикамье Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:0 25:20 25:23 25:22 Подробности
07-02-2015 13:00 Кузбас (Русия) Урал (Русия) Арена
Кемерово, Русия
3:0 25:21 27:25 25:20 Подробности
07-02-2015 14:00 Югра-Самотлор Зенит (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
0:3 21:25 20:25 22:25 Подробности
07-02-2015 15:00 Локомотив (Русия) Факел (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:0 25:20 25:21 25:18 Подробности
07-02-2015 16:00 Грознъй Белогорье (Русия) Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
0:3 19:25 21:25 24:26 Подробности
07-02-2015 17:00 Динамо Москва (Русия) Нефтяник Дворец на спорта
Москва, Русия
3:0 25:14 25:15 25:21 Подробности
24 Кръг
14-02-2015 13:00 Кузбас (Русия) Факел (Русия) Арена
Кемерово, Русия
3:1 21:25 25:21 25:19 25:19 Подробности
14-02-2015 14:00 Югра-Самотлор Газпром-Югра (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
3:2 25:23 21:25 26:24 18:25 15:8 Подробности
14-02-2015 15:00 Локомотив (Русия) Белогорье (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:0 25:23 25:16 25:19 Подробности
14-02-2015 15:30 Урал (Русия) Прикамье СДК
Уфа, Русия
2:3 25:23 23:25 18:25 25:23 13:15 Подробности
14-02-2015 16:00 Динамо Краснодар (Русия) Грознъй ДС
Краснодар, Русия
3:0 25:15 25:16 25:21 Подробности
14-02-2015 17:00 Динамо Москва (Русия) Зенит (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
1:3 20:25 25:23 22:25 17:25 Подробности
14-02-2015 18:00 Губерния (Русия) Нефтяник Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:2 25:22 25:20 20:25 21:25 15:8 Подробности
25 Кръг
23-02-2015 15:00 Прикамье Факел (Русия) СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
3:1 13:25 25:20 25:23 25:22 Подробности
25-02-2015 14:00 Кузбас (Русия) Белогорье (Русия) Арена
Кемерово, Русия
0:3 24:26 15:25 19:25 Подробности
25-02-2015 15:00 Нефтяник Зенит (Русия) Олимпийски
Оренбург, Русия
1:3 22:25 25:23 24:26 19:25 Подробности
25-02-2015 15:00 Локомотив (Русия) Динамо Краснодар (Русия) СКК Север
Новосибирск, Русия
3:2 18:25 25:16 22:25 25:18 15:9 Подробности
25-02-2015 16:00 Югра-Самотлор Грознъй Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
3:1 25:19 23:25 25:21 25:21 Подробности
25-02-2015 18:00 Губерния (Русия) Урал (Русия) Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
3:0 25:20 25:21 25:16 Подробности
25-02-2015 18:00 Динамо Москва (Русия) Газпром-Югра (Русия) Дворец на спорта
Москва, Русия
2:3 18:25 27:25 21:25 25:18 15:17 Подробности
26 Кръг
28-02-2015 15:00 Урал (Русия) Нефтяник СДК
Уфа, Русия
3:1 25:9 25:23 19:25 27:25 Подробности
28-02-2015 15:00 Зенит (Русия) Прикамье Санкт-Петербург
Казан, Русия
3:2 22:25 19:25 25:17 25:21 15:11 Подробности
28-02-2015 15:00 Факел (Русия) Динамо Москва (Русия) КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
0:3 15:25 21:25 14:25 Подробности
28-02-2015 15:00 Газпром-Югра (Русия) Кузбас (Русия) Премиер Арена
Сургут, Русия
3:2 23:25 22:25 25:14 25:20 15:13 Подробности
28-02-2015 15:00 Югра-Самотлор Белогорье (Русия) Зала за международни срещи
Нижневартовск, Русия
1:3 25:21 21:25 17:25 19:25 Подробности
28-02-2015 15:00 Локомотив (Русия) Грознъй СКК Север
Новосибирск, Русия
3:1 25:15 22:25 25:17 25:14 Подробности
28-02-2015 15:00 Динамо Краснодар (Русия) Губерния (Русия) ДС
Краснодар, Русия
0:3 21:25 20:25 19:25 Подробности

Класиране

Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Белогорье (Русия) 26 24 2 73:23 3.1739 2306:1997 1.1547 70
2 Зенит (Русия) 26 23 3 73:23 3.1739 2306:1965 1.1735 68
3 Динамо Москва (Русия) 26 20 6 66:26 2.5385 2188:1957 1.1180 61
4 Локомотив (Русия) 26 20 6 63:31 2.0323 2226:1964 1.1334 57
5 Газпром-Югра (Русия) 26 13 13 55:49 1.1224 2357:2256 1.0448 43
6 Губерния (Русия) 26 14 12 53:47 1.1277 2236:2214 1.0099 41
7 Факел (Русия) 26 13 13 49:45 1.0889 2126:2102 1.0114 40
8 Кузбас (Русия) 26 14 12 50:48 1.0417 2161:2201 0.9818 39
9 Динамо Краснодар (Русия) 26 11 15 46:53 0.8679 2152:2183 0.9858 34
10 Югра-Самотлор 26 10 16 37:56 0.6607 2057:2139 0.9617 29
11 Прикамье 26 7 19 33:64 0.5156 2055:2284 0.8997 22
12 Нефтяник 26 7 19 32:64 0.5000 2029:2281 0.8895 21
13 Урал (Русия) 26 4 22 28:70 0.4000 2048:2329 0.8793 14
14 Грознъй 26 2 24 16:75 0.2133 1839:2214 0.8306 7

Други издания

Суперлига, Русия 2010/2011 (2010/2011)
Суперлига, Русия 2011/2012 (2011/2012)
Русия - Суперлига 2012-2013 (мъже) (2012/2013)
Русия - Суперлига 2013-2014 (мъже) (2013/2014)
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) (2014/2015)


Календар
Декември 2017
Други новини