Арда  Ботев  Добруджа 07  Дунав  ЕПУ  Казанлък Волей  КВК Габрово  Левски  Левски Бол  Марек Юнион-Ивкони  Марица  Монтана  Нефтохимик 2010  Пирин  Славия, Славия-СУ  Спартак 1996  ЦСКА, ЦСКА-Демакс 
01-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
Мексико
България
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
17:30
Китай
Египет
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
03-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Финландия
Южна Корея
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Тунис
Бразилия
Сподек
Катовице, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
Мексико
Китай
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
17:30
Египет
Русия
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
04-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Камерун
Аржентина
Кентениал
Вроцлав, Полша
14:00
Полша
Венецуела
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
Пуерто Рико
САЩ
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Италия
Белгия
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
05-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Южна Корея
Куба
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Германия
Тунис
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
Канада
Египет
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
16:30
Русия
Мексико
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
06-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Венецуела
Сърбия
Кентениал
Вроцлав, Полша
17:30
Камерун
Полша
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Куба
Тунис
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Южна Корея
Бразилия
Сподек
Катовице, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
България
Египет
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
14:00
Мексико
Канада
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
17:30
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
Белгия
Иран
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
Пуерто Рико
Италия
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
07-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Австралия
Венецуела
Кентениал
Вроцлав, Полша
14:00
Сърбия
Камерун
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Тунис
Финландия
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Германия
Южна Корея
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
Франция
Белгия
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Иран
Пуерто Рико
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
17-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група G
Германия
Иран
Сподек
Катовице, Полша
21:25
Световно първенство 2014 (мъже) | Група H
Бразилия
Русия
Атлас Арена
Лодз, Полша
21:25
18-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група G
Франция
Иран
Сподек
Катовице, Полша
21:25
Световно първенство 2014 (мъже) | Група H
Полша
Русия
Атлас Арена
Лодз, Полша
21:25
23-09-2014
Световно първенство 2014 (жени) | Група C
Холандия
Казахстан
Палаолимпия
Верона, Италия
11:30
Русия
Тайланд
Палаолимпия
Верона, Италия
18:00
САЩ
Мексико
Палаолимпия
Верона, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група D
Китай
Пуерто Рико
Пала Флорио
Бари, Италия
11:30
Япония
Азербайджан
Пала Флорио
Бари, Италия
18:00
Куба
Белгия
Пала Флорио
Бари, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група А
Аржентина
Хърватия
Палалотоматика
Рим, Италия
11:30
Доминикана
Германия
Палалотоматика
Рим, Италия
18:00
Италия
Тунис
Палалотоматика
Рим, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група B
Канада
Камерун
Палатриест
Триест, Италия
11:30
Сърбия
Турция
Палатриест
Триест, Италия
18:00
Бразилия
България
Палатриест
Триест, Италия
21:00
24-09-2014
Световно първенство 2014 (жени) | Група C
Казахстан
САЩ
Палаолимпия
Верона, Италия
11:30
Русия
Мексико
Палаолимпия
Верона, Италия
18:00
Тайланд
Холандия
Палаолимпия
Верона, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група D
Китай
Азербайджан
Пала Флорио
Бари, Италия
11:30
Белгия
Япония
Пала Флорио
Бари, Италия
18:00
Пуерто Рико
Куба
Пала Флорио
Бари, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група А
Доминикана
Тунис
Палалотоматика
Рим, Италия
11:30
Германия
Аржентина
Палалотоматика
Рим, Италия
18:00
Хърватия
Италия
Палалотоматика
Рим, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група B
Турция
Канада
Палатриест
Триест, Италия
11:30
Камерун
Бразилия
Палатриест
Триест, Италия
18:00
Сърбия
България
Палатриест
Триест, Италия
21:00
25-09-2014
Световно първенство 2014 (жени) | Група C
Тайланд
Мексико
Палаолимпия
Верона, Италия
11:30
Казахстан
Русия
Палаолимпия
Верона, Италия
18:00
Холандия
САЩ
Палаолимпия
Верона, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група D
Пуерто Рико
Азербайджан
Пала Флорио
Бари, Италия
11:30
Куба
Япония
Пала Флорио
Бари, Италия
18:00
Белгия
Китай
Пала Флорио
Бари, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група А
Германия
Тунис
Палалотоматика
Рим, Италия
11:30
Хърватия
Доминикана
Палалотоматика
Рим, Италия
18:00
Аржентина
Италия
Палалотоматика
Рим, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група B
Канада
Бразилия
Палатриест
Триест, Италия
11:30
Камерун
Сърбия
Палатриест
Триест, Италия
18:00
Турция
България
Палатриест
Триест, Италия
21:00
27-09-2014
Световно първенство 2014 (жени) | Група C
Мексико
Казахстан
Палаолимпия
Верона, Италия
11:30
Русия
Холандия
Палаолимпия
Верона, Италия
18:00
САЩ
Тайланд
Палаолимпия
Верона, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група D
Азербайджан
Белгия
Пала Флорио
Бари, Италия
11:30
Япония
Пуерто Рико
Пала Флорио
Бари, Италия
18:00
Китай
Куба
Пала Флорио
Бари, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група А
Тунис
Хърватия
Палалотоматика
Рим, Италия
11:30
Доминикана
Аржентина
Палалотоматика
Рим, Италия
18:00
Италия
Германия
Палалотоматика
Рим, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група B
България
Камерун
Палатриест
Триест, Италия
11:30
Сърбия
Канада
Палатриест
Триест, Италия
18:00
Бразилия
Турция
Палатриест
Триест, Италия
21:00
28-09-2014
Световно първенство 2014 (жени) | Група C
Мексико
Холандия
Палаолимпия
Верона, Италия
11:30
Казахстан
Тайланд
Палаолимпия
Верона, Италия
18:00
САЩ
Русия
Палаолимпия
Верона, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група D
Азербайджан
Куба
Пала Флорио
Бари, Италия
11:30
Япония
Китай
Пала Флорио
Бари, Италия
18:00
Белгия
Пуерто Рико
Пала Флорио
Бари, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група А
Тунис
Аржентина
Палалотоматика
Рим, Италия
11:30
Хърватия
Германия
Палалотоматика
Рим, Италия
18:00
Италия
Доминикана
Палалотоматика
Рим, Италия
21:00
Световно първенство 2014 (жени) | Група B
Камерун
Турция
Палатриест
Триест, Италия
11:30
България
Канада
Палатриест
Триест, Италия
18:00
Бразилия
Сърбия
Палатриест
Триест, Италия
21:00
Класирания
МъжеЖени