Арда  Ботев  Добруджа 07  Дунав  ЕПУ  Казанлък Волей  КВК Габрово  Левски  Левски Бол  Марек Юнион-Ивкони  Марица  Монтана  Нефтохимик 2010  Пирин  Славия, Славия-СУ  Спартак 1996  ЦСКА, ЦСКА-Демакс 
02-09-2014
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група I
Италия (мл.)
Русия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
16:00
Словакия (мл.)
Франция (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
18:30
България (мл.)
Сърбия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
21:00
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група II
Словения (мл.)
Белгия (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
16:00
Чехия (мл.)
Турция (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
18:30
Румъния (мл.)
Полша (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
21:00
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Аржентина
Сърбия
Кентениал
Вроцлав, Полша
14:00
Венецуела
Камерун
Кентениал
Вроцлав, Полша
17:30
Австралия
Полша
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
САЩ
Иран
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Белгия
Пуерто Рико
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
Франция
Италия
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
03-09-2014
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група I
Франция (мл.)
Италия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
16:00
Русия (мл.)
България (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
18:30
Сърбия (мл.)
Словакия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
21:00
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група II
Турция (мл.)
Словения (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
16:00
Белгия (мл.)
Румъния (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
18:30
Полша (мл.)
Чехия (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
21:00
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Куба
Германия
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Финландия
Южна Корея
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Тунис
Бразилия
Сподек
Катовице, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
България
Канада
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
14:00
Мексико
Китай
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
17:30
Египет
Русия
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
04-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Камерун
Аржентина
Кентениал
Вроцлав, Полша
14:00
Сърбия
Австралия
Кентениал
Вроцлав, Полша
17:30
Полша
Венецуела
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
Пуерто Рико
САЩ
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Иран
Франция
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
Италия
Белгия
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
05-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Южна Корея
Куба
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Германия
Тунис
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Бразилия
Финландия
Сподек
Катовице, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
Китай
България
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
14:00
Канада
Египет
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
16:30
Русия
Мексико
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
06-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Аржентина
Австралия
Кентениал
Вроцлав, Полша
14:00
Венецуела
Сърбия
Кентениал
Вроцлав, Полша
17:30
Камерун
Полша
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Куба
Тунис
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Финландия
Германия
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Южна Корея
Бразилия
Сподек
Катовице, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
България
Египет
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
14:00
Мексико
Канада
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
17:30
Китай
Русия
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
САЩ
Франция
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Белгия
Иран
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
Пуерто Рико
Италия
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
07-09-2014
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Австралия
Венецуела
Кентениал
Вроцлав, Полша
14:00
Полша
Австралия
Кентениал
Вроцлав, Полша
17:30
Сърбия
Камерун
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група B
Тунис
Финландия
Сподек
Катовице, Полша
14:00
Германия
Южна Корея
Сподек
Катовице, Полша
17:30
Бразилия
Куба
Сподек
Катовице, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група C
Египет
Мексико
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
14:00
Канада
Китай
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
17:30
Русия
България
Ерго Арена
Гданск-Сопот, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
Франция
Белгия
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Иран
Пуерто Рико
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
Италия
САЩ
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
Аржентина Сърбия
0:0
14:00 часа
(14:19)
САЩ Иран
0:0
14:00 часа
(16:15)
България (мл.) Сърбия (мл.)
0:0
21:00 часа
Франция Италия
0:0
21:15 часа
Класирания
МъжеЖени