Арда  Ботев  Добруджа 07  Дунав  ЕПУ  Казанлък Волей  КВК Габрово  Левски  Левски Бол  Марек Юнион-Ивкони  Марица  Монтана  Нефтохимик 2010  Пирин  Славия, Славия-СУ  Спартак 1996  ЦСКА, ЦСКА-Демакс 
29-08-2014
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група I
Русия (мл.)
Франция (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
16:00
Словакия (мл.)
България (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
18:30
Италия (мл.)
Сърбия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
21:00
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група II
Белгия (мл.)
Турция (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
16:00
Чехия (мл.)
Румъния (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
18:30
Словения (мл.)
Полша (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
21:00
30-08-2014
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група I
България (мл.)
Франция (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
16:00
Словакия (мл.)
Италия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
18:30
Сърбия (мл.)
Русия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
21:00
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група II
Румъния (мл.)
Турция (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
16:00
Чехия (мл.)
Словения (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
18:30
Полша (мл.)
Белгия (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
21:00
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Полша
Сърбия
Национален стадион
Варшава, Полша
21:15
31-08-2014
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група I
Италия (мл.)
България (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
16:00
Русия (мл.)
Словакия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
18:30
Франция (мл.)
Сърбия (мл.)
Градска зала
Нитра, Словакия
21:00
Европейско първенство 2014 (юноши) | Предварителна Група II
Словения (мл.)
Румъния (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
16:00
Белгия (мл.)
Чехия (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
18:30
Турция (мл.)
Полша (мл.)
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
21:00
Световно първенство 2014 (мъже) | Група A
Венецуела
Аржентина
Кентениал
Вроцлав, Полша
17:30
Камерун
Австралия
Кентениал
Вроцлав, Полша
21:15
Световно първенство 2014 (мъже) | Група D
Италия
Иран
Краков Арена
Краков, Полша
14:00
Белгия
САЩ
Краков Арена
Краков, Полша
17:30
Пуерто Рико
Франция
Краков Арена
Краков, Полша
21:15
Класирания
МъжеЖени