Арда  Добруджа 07  Казанлък Волей  КВК Габрово  Левски  Левски Бол  Марек Юнион-Ивкони  Марица  Миньор  Монтана  Нефтохимик 2010  Пирин  Славия, Славия-СУ  Сливен  ЦСКА, ЦСКА-Демакс 
15-11-2014
Държавно първенство 2014/2015 (юноши мл. в.) | Регионално първенство - София
Хектор (юноши мл. в)
Септември Про Синема (юноши мл. в)
НПМГ
София, България
15:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Североизточна група
Попово 09
Кълбо
Тодор Янев
Попово, България
14:00
Черноморец Бяла - 2008
Велики Преслав
Първа езикова гимназия
Варна, България
16:00
Хан Аспарух
Доростол
ОУ Христо Ботев
Исперих, България
15:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Северозападна група
Божур Волей
Козлодуй
Божурище
17:00
Град
Септември Про Синема
Гара Орешец
Белоградчик, България
14:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Югоизточна група
Царево
Раковски
14:00
22-11-2014
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Североизточна група
Велики Преслав
Хан Аспарух
Градска зала
Велики Преслав, България
14:00
Попово 09
Черноморец Бяла - 2008
Тодор Янев
Попово, България
14:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Северозападна група
Град
Божур Волей
Гара Орешец
Белоградчик, България
14:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Югозападна група
Ерма-96
Академик
Трън
Трън, България
16:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Югоизточна група
Раковски
Сливен Волей
13:00
23-11-2014
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) | Група 6
Павликени (юноши)
Ботев Враца (юноши)
Йордан Петров - Графа
Павликени, България
14:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Югоизточна група
Вереяволей
Казанлък
18:30
25-11-2014
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) | Група 1
Левски Боол (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Сиконко
София, България
15:00
Шампионска лига 2015 (жени) | Група D
Импел Гвардия (Полша)
Еджзаджъбашъ ВитрА (Турция)
Орбита
Вроцлав, Полша
20:00
Шампионска лига 2015 (жени) | Група E
Партизан Визура (Сърбия)
РК Кан (Франция)
Шумице Спортен център
Белград, Сърбия
20:00
Купа на претендентите 2015 (жени) | Квалификации - Втори кръг
УВК Холдинг (Австрия)
Бурса Бююкшехир Беледийе (Турция)
Унион Спортхале
Грац, Австрия
20:00
КВ Барселона (Испания)
Астерикс (Белгия)
Общински спортен комплекс Л`Хоспиталет
Барселона, Испания
21:00
Левски
Илбанк (Турция)
Христо Ботев
София, България
17:00
КСМ Букурещ (Румъния)
Уралочка-НТМК (Русия)
Униреа Доброести
Доброести, Румъния
19:30
26-11-2014
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Редовен сезон
Прикамье
Урал (Русия)
СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
14:00
Нефтяник
Губерния (Русия)
Олимпийски
Оренбург, Русия
14:00
Факел (Русия)
Кузбас (Русия)
КСК Газодобитчик
Новий Уренгой, Русия
14:30
Грознъй
Динамо Краснодар (Русия)
Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
15:00
Газпром-Югра (Русия)
Югра-Самотлор
Премиер Арена
Сургут, Русия
15:00
Белогорье (Русия)
Локомотив (Русия)
Дворец на спорта
Белгород, Русия
17:00
Зенит (Русия)
Динамо Москва (Русия)
Санкт-Петербург
Казан, Русия
17:30
Шампионска лига 2015 (жени) | Група A
Рабита (Азербайджан)
Динамо Казан (Русия)
Сархадчи Олимпийски Спортен Център
Баку, Азербайджан
16:00
Агел Простьейов (Чехия)
Чемик (Полша)
Простейов
Простейов, Чехия
18:30
Шампионска лига 2015 (жени) | Група B
Фенербахче (Турция)
Азерьол (Азербайджан)
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
19:00
Нант (Франция)
Щиинца (Румъния)
Манган Болиьо
Нант, Франция
21:00
Шампионска лига 2015 (жени) | Група C
Динамо Москва (Русия)
Унендо Ямамай (Италия)
Дворец на спорта
Москва, Русия
18:00
Шампионска лига 2015 (жени) | Група E
Ребеки Нордмеканика (Италия)
Вакъфбанк (Турция)
ПалаБанка
Пиаченца, Италия
21:30
Купа на претендентите 2015 (жени) | Квалификации - Втори кръг
ЗОК Бимал-Йединство (Босна и Херцеговина)
АЕК (Гърция)
Спортна зала - Магнет Бръчко
Бръчко, Босна и Херцеговина
20:00
Тева (Унгария)
Линамар (Унгария)
Св. Ищван Университетска зала
Гьодьольо, Унгария
19:00
Йединство (Сърбия)
ОК Пореч (Хърватия)
Спортна зала Стара Пазова
Стара Пазова, Сърбия
20:00
Шверинер (Германия)
ВК Йодегем (Белгия)
Шверин
Шверин, Германия
20:00
Алтерно (Холандия)
ВК Снеек (Холандия)
Меенхал
Апелдорн, Холандия
20:30
АСПТТ Мюлуз (Франция)
РСР Валфер (Люксембург)
Дворец на спорта Мюлюз
Мюлюз, Франция
21:00
Слидрехт Спорт (Холандия)
Стод Волей (Норвегия)
Де Стьоп
Слидрехт, Холандия
21:00
Канти Шафхаузен (Швейцария)
Ориведен Понистус (Финландия)
Швайцерсбилд
Шафхаузен, Швейцария
20:30
Апоел Фар Шаба (Израел)
КСМ Тържду Муреш (Румъния)
18:00
27-11-2014
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) | Редовен сезон
Сливен
Левски
Асеновец
Сливен, България
17:00
Шампионска лига 2015 (жени) | Група C
ЛП Виести (Финландия)
Дрезднер СК (Германия)
Салохали
Сало, Финландия
19:30
Шампионска лига 2015 (жени) | Група D
Омичка Омск (Русия)
Волеро (Швейцария)
Виктор Блинов
Омск, Русия
18:00
Купа на претендентите 2015 (жени) | Квалификации - Втори кръг
ТСВ Дьодинген (Швейцария)
ЗОК Брасловче (Словения)
Лаймакер
Дьодинген, Швейцария
21:15
АОН Панаксиакос (Гърция)
Минчанка (Беларус)
Димитриос Перистеракис
Наксос, Гърция
18:00
28-11-2014
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) | Редовен сезон
Нефтохимик 2010
Миньор
Младост
Бургас, България
18:00
Пирин
Монтана
Септември
Разлог, България
17:30
Марек Юнион-Ивкони
ЦСКА
Спортна зала
Сливница, България
18:00
Арда
Левски Бол
Арпезос
Кърджали, България
18:00
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2014/2015 (мъже) | Редовен сезон
Звездец
Виктория Волей
Христо Ботев
Горна Малина, България
17:30
Черно море БАСК
Инвестбанк Тетевен Волей
Христо Борисов
Варна, България
18:00
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) | Редовен сезон
Славия
Сливен
Панайот Пондалов
София, България
17:30
Левски
Казанлък Волей
Сиконко
София, България
18:00
29-11-2014
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) | Редовен сезон
Добруджа 07
КВК Габрово
Добротица
Добрич, България
18:00
Русия - Суперлига 2014-2015 (мъже) | Редовен сезон
Кузбас (Русия)
Газпром-Югра (Русия)
Арена
Кемерово, Русия
12:00
Прикамье
Зенит (Русия)
СК В.П. Сухарева
Пермь, Русия
14:00
Нефтяник
Урал (Русия)
Олимпийски
Оренбург, Русия
14:00
Грознъй
Локомотив (Русия)
Хуманитарно-технически институт Кисловодск
Кисловодск, Русия
15:00
Белогорье (Русия)
Югра-Самотлор
Дворец на спорта
Белгород, Русия
16:00
Динамо Москва (Русия)
Факел (Русия)
Дворец на спорта
Москва, Русия
16:00
Губерния (Русия)
Динамо Краснодар (Русия)
Дворец спорта Заречье
Нижний Новгород, Русия
17:00
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2014/2015 (мъже) | Редовен сезон
Локомотив 1926
Ботев
Лаута
Пловдив, България
17:00
Дунав
Славия
Дунав
Русе, България
15:00
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) | Редовен сезон
Марица
ЦСКА
Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
17:00
Държавно първенство 2014/2015 (юноши мл. в.) | Регионално първенство - София
Хектор (юноши мл. в)
Левски Боол (юноши мл. в.)
НПМГ
София, България
15:00
Септември Про Синема (юноши мл. в)
ЦСКА (юноши мл. в.)
Септември
София, България
11:30
Държавно първенство 2014/2015 (момчета до 15 г.) | Регионално първенство - София
СУ (момчета до 15 г.)
Левски Боол (момчета до 15 г.)
СУ - Биологически факултет
София, България
11:00
Държавно първенство 2014/2015 (девойки мл. в.) | Регионално първенство - София
Олимпия (девойки мл. в.)
Звезди 94 (девойки мл. в)
Христо Ботев
София, България
11:30
Локомотив 1929 (девойки мл. в)
Славия (девойки мл. в)
Локомотив
София, България
14:30
Ахил Волей (девойки мл. в.)
ЦСКА (девойки мл. в.)
Академик
София, България
11:30
Държавно първенство 2014/2015 (момичета до 15 г.) | Регионално първенство - София
Олимпия (момичета до 15 г.)
Септември (момичета до 15 г.)
Христо Ботев
София, България
10:00
Локомотив 1929 (момичета до 15 г.)
Славия (момичета до 15 г.)
Локомотив
София, България
13:00
Ахил (момичета до 15 г.)
ЦСКА (момичета до 15 г.)
Академик
София, България
10:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Североизточна група
Черноморец Бяла - 2008
Кълбо
Първа езикова гимназия
Варна, България
16:00
Хан Аспарух
Попово 09
ОУ Христо Ботев
Исперих, България
15:00
Доростол
Велики Преслав
Езикова гимназия "Пейо Яворов"
Силистра, България
14:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Северозападна група
Козлодуй
Град
Христо Ботев
Козлодуй, България
14:00
Божур Волей
Септември Про Синема
Божурище
17:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Югозападна група
Академик
Чорни 98
ЮЗУ
Благоевград, България
16:00
Хектор
Люлин
Триадица
София, България
17:00
Ботев Ихтиман
Ерма-96
СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
17:00
А НВГ 2014/2015 (мъже) | Югоизточна група
Казанлък
Раковски
Арсенал
Казанлък, България
16:00
Царево
Вереяволей
16:30
30-11-2014
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2014/2015 (мъже) | Редовен сезон
Раковски-1964
Изгрев
Дан Колов
Севлиево, България
17:00
Държавно първенство 2014/2015 (девойки ст. в.) | Група 1
ЦСКА (девойки)
Левски Волей (девойки)
Васил Симов
София, България
14:00
Локомотив 1929-Нидо (девойки)
Славия (девойки)
Локомотив
София, България
14:00
Левски (девойки)
Звезди 94 (девойки)
Сиконко
София, България
16:00
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) | Група 1
Септември Про Синема (юноши)
ЦСКА (юноши)
Септември
София, България
14:00
Левски Боол (юноши)
Славия (юноши)
Сиконко
София, България
14:00
Миньор (юноши)
Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Кракра
Перник, България
14:00
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) | Група 3
Левски Карлово (юноши)
Локомотив 1926 (юноши)
Васил Левски
Карлово, България
14:00
Пан - Волей (юноши)
Хебър (юноши)
Орго войвода
Панагюрище, България
14:00
Велинград-Волей (юноши)
Родопа (юноши)
СОУ Васил Левски
Велинград, България
14:00
Държавно първенство 2014/2015 (юноши ст. в.) | Група 6
КВК Габрово (юноши)
Павликени (юноши)
Орловец
Габрово, България
14:00
Изгрев (юноши)
Тетевен (юноши)
Христо Ботев
Ябланица, България
14:00
Ботев Враца (юноши)
Монтана (юноши)
Спортна зала Враца
Враца, България
14:00
Италия - Серие А1 2014-2015 (мъже) | Редовен сезон
Енърджи Т.И. Трентино (Италия)
Кучине Лубе Банка Марке (Италия)
ПалаТренто
Тренто, Италия
19:00
Копра Арделия (Италия)
Сър Сейфти (Италия)
ПалаБанка
Пиаченца, Италия
19:00
ЧМЧ (Италия)
Модена Волей (Италия)
Пала де Андре
Равена, Италия
19:00
Алтотевере (Италия)
Веро Волей (Италия)
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
19:00
Калцедония (Италия)
Тонацо (Италия)
Палаолимпия
Верона, Италия
19:00
Ревивре (Италия)
Топ Волей (Италия)
ПалаДезио
Дезио, Италия
19:00
LIVE: Конкурс Мис и Мистър НСА 2014
24.Nov.2014 12:00
Play
Класирания
МъжеЖени