Държавно първенство (прекадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-10-2018
10:30
ЦПВК (прекадетки) 3:2 ЦСКА (прекадетки)
03-11-2018
10:00
Барутов Волей (прекадетки) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадетки)
17-11-2018
10:30
ЦПВК (прекадетки) 3:1 Локомотив София (прекадетки)
00-00-0000
Барутов Волей (прекадетки) ВШ Владимир Николов (прекадетки)
Държавно първенство (кадетки) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-10-2018
12:30
ЦПВК (кадетки) 0:3 ЦСКА (кадетки)
08-12-2018
12:30
ЦПВК (кадетки) 3:0 ВА Стойчев-Казийски (кадетки)
01-12-2018
15:00
Ахил Волей (кадетки) 0:3 Левски (девойки мл. в.)
Държавно първенство (прекадети) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2018
09:30
Люлин (прекадети) 3:0 Славия (прекадети)
24-11-2018
10:00
ЦСКА (прекадети) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (прекадети)
04-03-2019
14:00
ЦСКА (прекадети) 3:2 Септември Про Синема (прекадети)
Държавно първенство (кадети) | Зонално първенство - регион Витоша
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2018
11:00
Люлин (кадети) 3:2 Славия (юноши мл. в.)
08-12-2018
11:00
Люлин (кадети) 0:3 ЦСКА (кадети)
26-01-2019
11:30
Люлин (кадети) 3:2 ВА Стойчев-Казийски (кадети)
09-02-2019
11:30
Левски София (юноши мл. в.) 3:0 ЦСКА (кадети)
Държавно първенство (девойки) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-02-2019
14:00
Левски (девойки) 3:0 Ахил Волей (девойки)
17-02-2019
14:00
Левски (девойки) 3:0 Славия (девойки)
10-03-2019
14:00
Левски (девойки) 3:0 ЦСКА (девойки)
Национална волейболна лига Висша лига | Редовен сезон - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-10-2018
16:00
Царево 3:0 Попово 09
27-10-2018
16:00
Царево 1:3 Арда
10-11-2018
16:00
Царево 3:0 Строител
24-11-2018
16:00
Царево 3:0 Раковски-1964
02-02-2019
16:00
Царево 2:3 Черноморец Бяла - 2008
15-02-2019
17:00
Царево 2:3 Виктория Волей
02-03-2019
18:00
Царево 1:3 Берое 2016
Държавно първенство (юноши) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-02-2019
14:00
Родопа (юноши) 0:3 Хебър (юноши)
03-02-2019
14:00
Пан - Волей (юноши) 0:3 Строител (юноши)
10-02-2019
14:00
Строител (юноши) 1:3 Виктория Волей (юноши)
17-02-2019
14:00
Пан - Волей (юноши) 1:3 Родопа (юноши)
00-00-0000
Строител (юноши) Родопа (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-10-2018
14:00
Монтана (юноши) 3:1 Ботев Враца (юноши)
28-10-2018
14:00
Изгрев (юноши) 3:2 Тетевен (юноши)
28-10-2018
14:00
Град (юноши) 3:0 Спартак 1996 (юноши)
11-11-2018
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 3:0 Град (юноши)
18-11-2018
14:00
Монтана (юноши) 3:0 Спартак 1996 (юноши)
18-11-2018
14:00
Изгрев (юноши) 3:1 Локомотив Червен бряг (юноши)
25-11-2018
14:00
Град (юноши) 0:3 Изгрев (юноши)
25-11-2018
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 0:3 Монтана (юноши)
02-12-2018
14:00
Монтана (юноши) 3:0 Град (юноши)
09-12-2018
14:00
Изгрев (юноши) 3:0 Монтана (юноши)
09-12-2018
14:00
Град (юноши) 2:3 Ботев Враца (юноши)
09-12-2018
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 1:3 Тетевен (юноши)
27-01-2019
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 3:0 Спартак 1996 (юноши)
27-01-2019
14:00
Град (юноши) 1:3 Тетевен (юноши)
27-01-2019
14:00
Изгрев (юноши) 3:0 Ботев Враца (юноши)
10-02-2019
14:00
Изгрев (юноши) 3:0 Спартак 1996 (юноши)
10-02-2019
14:00
Монтана (юноши) 3:2 Тетевен (юноши)
27-02-2019
14:00
Град (юноши) 0:3 Локомотив Червен бряг (юноши)
17-02-2019
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 1:3 Изгрев (юноши)
24-02-2019
14:00
Изгрев (юноши) 3:0 Град (юноши)
24-02-2019
14:00
Монтана (юноши) 3:0 Локомотив Червен бряг (юноши)
03-03-2019
14:00
Локомотив Червен бряг (юноши) 3:0 Ботев Враца (юноши)
03-03-2019
14:00
Град (юноши) 1:3 Монтана (юноши)
10-03-2019
14:00
Монтана (юноши) 3:0 Изгрев (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Група Д - 1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-11-2018
14:00
Перун (юноши) 0:3 Добруджа 07 (юноши)
25-11-2018
14:00
Перун (юноши) 0:3 Дунав (юноши)
15-02-2019
14:00
Перун (юноши) 0:3 Черно море (юноши)
10-02-2019
14:00
Перун (юноши) 3:0 Хан Аспарух (юноши)
00-00-0000
14:
Перун (юноши) Дунав (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група Д - 2
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2018
10:00
Велики Преслав (девойки) 0:3 Черноломец - Попово 98 (девойки)
24-11-2018
13:00
Черноломец - Попово 98 (девойки) 3:1 Торо Волей (девойки)
24-11-2018
15:00
Торо Волей (девойки) 3:0 Велики Преслав (девойки)
Държавно първенство (девойки) | Група Д - 1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-02-2019
10:00
Перун (девойки) 3:0 Варна ДКС (девойки)
16-02-2019
11:30
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3:0 Дунав (девойки)
16-02-2019
15:00
Варна ДКС (девойки) 3:1 Дунав (девойки)
16-02-2019
16:30
Перун (девойки) 3:0 ЙЕБ Шумен 05 (девойки)
17-02-2019
10:00
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3:0 Варна ДКС (девойки)
17-02-2019
11:30
Дунав (девойки) 1:3 Перун (девойки)
Държавно първенство (юноши) | Група Б - 1
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2019
14:00
Пирдоп (юноши) 0:3 ВА Стойчев-Казийски (юноши)
10-02-2019
10:00
ВА Стойчев-Казийски (юноши) 0:3 СУ (юноши)
10-02-2019
12:00
Пирдоп (юноши) 3:0 Септември Про Синема (юноши)
10-02-2019
14:00
СУ (юноши) 3:0 Пирдоп (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-11-2018
12:00
Олимпиец (девойки) 3:0 Павликени (девойки)
23-11-2018
13:30
Импулс (девойки) 0:3 Бдин Вида (девойки)
23-11-2018
15:00
Олимпиец (девойки) 1:3 Спартак 1996 (девойки)
23-11-2018
16:30
Павликени (девойки) 0:3 Бдин Вида (девойки)
23-11-2018
18:00
Спартак 1996 (девойки) 3:2 Импулс (девойки)
24-11-2018
08:30
Спартак 1996 (девойки) 3:0 Павликени (девойки)
24-11-2018
10:00
Импулс (девойки) 0:3 Олимпиец (девойки)
24-11-2018
11:30
Бдин Вида (девойки) 3:0 Спартак 1996 (девойки)
24-11-2018
13:00
Павликени (девойки) 1:3 Импулс (девойки)
24-11-2018
14:00
Бдин Вида (девойки) 3:0 Олимпиец (девойки)
АНВГ | Редовен сезон - Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-12-2018
11:00
Софийски университет 1:3 Септември Про Синема
02-02-2019
16:00
Софийски университет 3:0 Чорни 98
АНВГ | Редовен сезон - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-01-2019
14:00
Елит - Силистра 3:0 Велики Преслав
26-01-2019
14:00
Елит - Силистра 3:0 Хан Аспарух
АНВГ | Редовен сезон - Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-12-2018
14:00
Сливен Волей 1:3 Родопа
16-12-2018
11:00
Пан Волей 3:2 Сливен Волей
16-12-2018
17:00
Родопа 0:3 Пан Волей
27-01-2019
14:00
Родопа 3:0 Сливен Волей
26-01-2019
Сливен Волей 0:3 Пан Волей
АНВГ | Редовен сезон - Група Г
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2018
16:00
Локомотив Червен бряг 2:3 Етрополе
01-12-2018
16:00
Локомотив Червен бряг 3:0 Козлодуй
02-02-2019
16:00
Локомотив Червен бряг 3:0 Ерма-96
Купа на България | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-12-2018
16:00
Локомотив Червен бряг 0:3 Царево
АНВГ | Четвъртфинални плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2019
14:00
Елит - Силистра 3:0 Родопа
24-02-2019
13:00
Елит - Силистра 3:1 Родопа
Държавно първенство (прекадетки) | Квалификационен турнир група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-03-2019
10:30
Марица (прекадетки) 3:2 Локомотив 1929 (прекадетки)
16-03-2019
12:30
Славия (прекадетки) 3:0 Ботев Враца (прекадетки)
16-03-2019
16:30
Локомотив 1929 (прекадетки) 3:0 Ботев Враца (прекадетки)
16-03-2019
18:00
Марица (прекадетки) 3:2 Славия (прекадетки)
17-03-2019
10:30
Славия (прекадетки) 3:1 Локомотив 1929 (прекадетки)
17-03-2019
12:30
Марица (прекадетки) 3:0 Ботев Враца (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Квалификационен турнир група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-03-2019
12:00
ЦСКА (прекадетки) 3:0 Хебър (прекадетки)
16-03-2019
17:00
Велбъжд (прекадетки) 3:1 Хебър (прекадетки)
17-03-2019
10:30
Велбъжд (прекадетки) 3:2 ЦСКА (прекадетки)
Държавно първенство (прекадетки) | Квалификационен турнир - Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-03-2019
12:00
Дунав (прекадетки) Раковски (прекадетки)
16-03-2019
15:30
Раковски (прекадетки) Тони Спорт (прекадетки)
17-03-2019
10:00
Дунав (прекадетки) Тони Спорт (прекадетки)
Държавно първенство (юноши) | Финален турнир - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии

СУ (юноши) Етрополе (юноши)

Ботев Ихтиман (юноши) ВА Стойчев-Казийски (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Квалификационен турнир - Група Ж
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-04-2019
11:30
ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3:0 Спартак 1996 (девойки)
07-04-2019
17:00
Спартак 1996 (девойки) 0:3 Ахил Волей (девойки)
08-04-2019
11:30
Ахил Волей (девойки) 3:0 ЙЕБ Шумен 05 (девойки)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир - Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-04-2019
12:00
Миньор (прекадети) 1:3 Локомотив Червен бряг (прекадети)
20-04-2019
10:00
Арда (прекадети) 2:3 Хан Аспарух (прекадети)
20-04-2019
18:30
Арда (прекадети) 3:0 Миньор (прекадети)
20-04-2019
16:30
Хан Аспарух (прекадети) 3:0 Локомотив Червен бряг (прекадети)
21-04-2019
12:00
Локомотив Червен бряг (прекадети) 0:3 Арда (прекадети)
21-04-2019
10:00
Миньор (прекадети) 0:3 Хан Аспарух (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-04-2019
16:00
Левски София (прекадети) 3:0 Пирин (прекадети)
20-04-2019
17:30
Виктория Волей (прекадети) 1:3 Дунав (прекадети)
21-04-2019
11:00
Виктория Волей (прекадети) 0:3 Левски София (прекадети)
21-04-2019
09:30
Дунав (прекадети) 0:3 Пирин (прекадети)
21-04-2019
16:00
Пирин (прекадети) 3:0 Виктория Волей (прекадети)
21-04-2019
14:30
Левски София (прекадети) 3:0 Дунав (прекадети)
Държавно първенство (прекадети) | Квалификационен турнир - Група Г
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-04-2019
12:30
Черно море (прекадети) 2:3 Омуртаг (прекадети)
20-04-2019
10:30
Хебър (прекадети) 3:1 Славия (прекадети)
20-04-2019
18:00
Хебър (прекадети) 3:0 Черно море (прекадети)
20-04-2019
16:30
Славия (прекадети) 2:3 Омуртаг (прекадети)
21-04-2019
11:30
Омуртаг (прекадети) 0:3 Хебър (прекадети)
21-04-2019
09:30
Черно море (прекадети) 1:3 Славия (прекадети)
Държавно първенство (юноши) | Мач за седмо място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-05-2019
10:00
Арда (юноши) 3:2 Виктория Волей (юноши)
Държавно първенство (кадетки) | Квалификационен турнир - Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-05-2019
12:00
Казанлък Волей (девойки мл. в.) 3:0 Раковски (девойки мл. в.)
04-05-2019
10:00
Левски (девойки мл. в.) 3:0 Локомотив София (кадетки)
04-05-2019
18:30
Левски (девойки мл. в.) 3:0 Казанлък Волей (девойки мл. в.)
04-05-2019
17:00
Локомотив София (кадетки) 3:0 Раковски (девойки мл. в.)
05-05-2019
12:00
Раковски (девойки мл. в.) 0:3 Левски (девойки мл. в.)
05-05-2019
10:00
Казанлък Волей (девойки мл. в.) 3:1 Локомотив София (кадетки)
Държавно първенство (кадетки) | Квалификационен турнир - Група Г
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-05-2019
17:00
Бдин Вида (девойки мл. в.) 1:3 Марица (девойки мл. в.)
03-05-2019
15:30
Хебър (девойки мл. в.) 0:3 Пирин (девойки мл. в)
04-05-2019
11:00
Хебър (девойки мл. в.) 1:3 Бдин Вида (девойки мл. в.)
04-05-2019
09:30
Пирин (девойки мл. в) 0:3 Марица (девойки мл. в.)
04-05-2019
16:30
Марица (девойки мл. в.) 3:0 Хебър (девойки мл. в.)
04-05-2019
15:00
Бдин Вида (девойки мл. в.) 3:0 Пирин (девойки мл. в)
Държавно първенство (кадетки) | Квалификационен турнир - Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-05-2019
11:00
Перун (девойки мл. в.) 3:1 ЦПВК (кадетки)
11-05-2019
12:30
Велбъжд (девойки мл. в.) 3:1 Арда (девойки мл. в.)
11-05-2019
19:00
Велбъжд (девойки мл. в.) 0:3 Перун (девойки мл. в.)
11-05-2019
17:30
Арда (девойки мл. в.) 0:3 ЦПВК (кадетки)
12-05-2019
11:30
ЦПВК (кадетки) 2:3 Велбъжд (девойки мл. в.)
12-05-2019
10:00
Перун (девойки мл. в.) 3:0 Арда (девойки мл. в.)
Държавно първенство (кадетки) | Квалификационен турнир - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-05-2019
16:30
Етрополе (девойки мл. в) 3:2 Дунав (кадетки)
11-05-2019
18:00
ЦСКА (кадетки) 3:1 Звезди 94 (кадетки)
12-05-2019
11:00
ЦСКА (кадетки) 3:0 Етрополе (девойки мл. в)
12-05-2019
09:30
Звезди 94 (кадетки) 3:1 Дунав (кадетки)
12-05-2019
15:30
Дунав (кадетки) 0:3 ЦСКА (кадетки)
Държавно първенство (прекадети) | Допълнителен турнир - Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-05-2019
12:00
Омуртаг (прекадети) 3:1 Дунав (прекадети)
14-05-2019
10:30
Изгрев (прекадети) 3:0 Локомотив Червен бряг (прекадети)
14-05-2019
18:30
Изгрев (прекадети) 3:0 Омуртаг (прекадети)
14-05-2019
17:00
Локомотив Червен бряг (прекадети) 0:3 Дунав (прекадети)
15-05-2019
11:30
Дунав (прекадети) 3:0 Изгрев (прекадети)
15-05-2019
10:00
Омуртаг (прекадети) 3:0 Локомотив Червен бряг (прекадети)
Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-05-2019
17:30
Монтана (юноши мл.в) 1:3 Пирин (юноши мл. в.)
18-05-2019
16:00
Виктория Волей (юноши мл. в) 3:0 Дунав (юноши мл.в)
19-05-2019
11:00
Виктория Волей (юноши мл. в) 3:2 Монтана (юноши мл.в)
19-05-2019
09:30
Дунав (юноши мл.в) 2:3 Пирин (юноши мл. в.)
19-05-2019
17:00
Пирин (юноши мл. в.) 1:3 Виктория Волей (юноши мл. в)
19-05-2019
15:30
Монтана (юноши мл.в) 3:0 Дунав (юноши мл.в)
Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир - Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-05-2019
17:00
Черно море (юноши мл.в) 1:3 Славия (юноши мл. в.)
18-05-2019
15:00
Берое 2016 (юноши мл. в.) 3:0 Сливен (юноши мл.в.)
19-05-2019
09:30
Берое 2016 (юноши мл. в.) 3:1 Черно море (юноши мл.в)
19-05-2019
11:00
Сливен (юноши мл.в.) 0:3 Славия (юноши мл. в.)
19-05-2019
17:00
Славия (юноши мл. в.) 3:2 Берое 2016 (юноши мл. в.)
19-05-2019
15:30
Черно море (юноши мл.в) 3:0 Сливен (юноши мл.в.)
Държавно първенство (кадетки) | Допълнителен турнир - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-05-2019
17:00
Казанлък Волей (девойки мл. в.) 3:0 ЦПВК (кадетки)
18-05-2019
15:00
Звезди 94 (кадетки) 3:1 Пирин (девойки мл. в)
19-05-2019
11:00
Звезди 94 (кадетки) 0:3 Казанлък Волей (девойки мл. в.)
19-05-2019
09:30
Пирин (девойки мл. в) 0:3 ЦПВК (кадетки)
19-05-2019
16:30
ЦПВК (кадетки) 3:2 Звезди 94 (кадетки)
19-05-2019
15:00
Казанлък Волей (девойки мл. в.) 3:1 Пирин (девойки мл. в)
Други новини