Спортна

Град:Дупница, България


Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-10-2018
17:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 3:2 Пирин
02-11-2018
18:15
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 3:2 Добруджа 07
09-11-2018
18:15
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 3:0 Дунав
23-11-2018
18:30
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 0:3 Хебър
08-12-2018
17:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 1:3 ЦСКА
15-12-2018
17:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 3:1 Дея спорт Бургас
25-01-2019
18:15
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 2:3 Нефтохимик 2010
08-02-2019
18:15
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 3:0 Миньор
17-02-2019
17:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 2:3 Черно море
01-03-2019
18:15
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 0:3 Монтана
15-03-2019
18:30
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони 1:3 Левски
Държавно първенство (юноши) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-01-2019
14:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 1:3 Пирин (юноши)
18-11-2018
14:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3:2 Левски София (юноши)
02-12-2018
14:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 0:3 ЦСКА (юноши)
10-02-2019
14:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3:0 Миньор (юноши)
03-03-2019
14:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши) 3:0 Славия (юноши)
Държавно първенство (девойки) | Квалификационен турнир - Група И
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-04-2019
16:30
Спортна
Дупница, България
Бдин Вида (девойки) 3:0 Раковски (девойки)
03-04-2019
15:00
Спортна
Дупница, България
Марек (девойки) 0:3 Славия (девойки)
04-04-2019
11:00
Спортна
Дупница, България
Марек (девойки) 0:3 Бдин Вида (девойки)
04-04-2019
09:30
Спортна
Дупница, България
Славия (девойки) 3:1 Раковски (девойки)
04-04-2019
16:30
Спортна
Дупница, България
Раковски (девойки) 0:3 Марек (девойки)
04-04-2019
15:00
Спортна
Дупница, България
Бдин Вида (девойки) 3:2 Славия (девойки)
Държавно първенство (кадети) | Квалификационен турнир - Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-05-2019
12:30
Спортна
Дупница, България
Миньор (юноши мл. в) 3:0 Хебър (юноши мл. в)
17-05-2019
11:00
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши мл. в) 3:1 Люлин (кадети)
17-05-2019
18:30
Спортна
Дупница, България
Марек Юнион-Ивкони (юноши мл. в) 3:0 Миньор (юноши мл. в)
17-05-2019
17:00
Спортна
Дупница, България
Люлин (кадети) 3:1 Хебър (юноши мл. в)
Други новини