Септември

Град:Разлог, България


Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-10-2018
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Дунав
09-11-2018
18:30
Септември
Разлог, България
Пирин 1:3 Хебър
24-11-2018
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 1:3 ЦСКА
07-12-2018
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Дея спорт Бургас
22-12-2018
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Нефтохимик 2010
18-01-2019
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Марек Юнион-Ивкони
30-01-2019
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Миньор
08-02-2019
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Черно море
17-02-2019
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:0 Монтана
02-03-2019
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 3:1 Левски
08-03-2019
18:30
Септември
Разлог, България
Пирин 1:3 Добруджа 07
Държавно първенство (юноши) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-11-2018
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:1 Миньор (юноши)
02-12-2018
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:1 Славия (юноши)
06-02-2019
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:2 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
10-02-2019
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 2:3 ЦСКА (юноши)
03-03-2019
14:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:1 Левски София (юноши)
Национална волейболна лига Суперлига | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-03-2019
18:00
Септември
Разлог, България
Пирин 0:3 ЦСКА
Държавно първенство (юноши) | Държавни финали - Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-05-2019
17:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:0 Берое 2016 (юноши)
01-05-2019
11:00
Септември
Разлог, България
Виктория Волей (юноши) 0:3 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
02-05-2019
17:00
Септември
Разлог, България
Виктория Волей (юноши) 0:3 Пирин (юноши)
03-05-2019
11:00
Септември
Разлог, България
Берое 2016 (юноши) 3:2 Виктория Волей (юноши)
03-05-2019
17:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:2 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Държавни финали - Група Б
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-05-2019
15:00
Септември
Разлог, България
Славия (юноши) 2:3 Арда (юноши)
01-05-2019
13:00
Септември
Разлог, България
ЦСКА (юноши) 3:1 Черно море (юноши)
02-05-2019
13:00
Септември
Разлог, България
ЦСКА (юноши) 3:1 Славия (юноши)
02-05-2019
11:00
Септември
Разлог, България
Черно море (юноши) 3:0 Арда (юноши)
03-05-2019
15:00
Септември
Разлог, България
Арда (юноши) 1:3 ЦСКА (юноши)
03-05-2019
13:00
Септември
Разлог, България
Славия (юноши) 3:0 Черно море (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Мач за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-05-2019
12:00
Септември
Разлог, България
Берое 2016 (юноши) 1:3 Черно море (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Мач за трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-05-2019
14:00
Септември
Разлог, България
ЦСКА (юноши) 3:1 Славия (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-05-2019
16:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:2 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
Държавно първенство (юноши) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-05-2019
15:00
Септември
Разлог, България
ЦСКА (юноши) 1:3 Марек Юнион-Ивкони (юноши)
04-05-2019
17:00
Септември
Разлог, България
Пирин (юноши) 3:1 Славия (юноши)
Други новини