Левски с две победи над ЦСКА при прекадетите и кадетите

10-02-2019 19:20 | Ани Колева

Левски София записа две победи над ЦСКА с по 3:0 гейма, в десети кръг от софийското градско първенство по волейбол за прекадети (момчета до 14 години) и кадети (юноши до 16 години).

И двете срещи се проведоха в залата на “сините“- „Арена Исаев“ като домакините надделяха категорично, а залата се оказа тясна да побере всички желаещи да наблюдават вечното дерби. Сред зрителите бе и националния селекционер на юношите U17 Мартин Стоев.

В първенството на прекадетите, след този успех, съставът на Левски заема второ място във временното класиране, с девет победи, една загуба и 27 точки. Водач е тимът на Стойчев-Казийски, който надигра Славия 2017 с 3:1 гейма. С това младите волейболисти на Стойчев Казийски продължават без загуба, като записаха девета поредна победа и са на първо място с пълен актив от 27 точки.

На трета позиция е отборът на Люлин, който има шест победи, три загуби и и 18 точки.

Програма, резултати и временно класиране в зона София за прекадети вижте тук.

В първенството на кадетите се изигра само един мач от кръга, като след победата над „червените“, тимът на Левски е едноличен водач в класирането с пет победи, една загуба и 16 точки. На втора позиция е Славия, с три победи, две загуби и 9 точки. ЦСКА заема трето място в таблицата, с две победи, три загуби и 6 точки.

Програма, резултати и временно класиране в зона София за кадети вижте тук.