Третият срещу четвъртия в Суперлигата

12-02-2019 10:00 | Малинка Димитрова

Интригуващ двубой открива 17-и кръг в Суперлигата. Един срещу друг излизат третият и четвъртият в класирането - Монтана и Левски София. Срещата в зала "Младост" е от 18:30 ч. и ще се излъчва пряко по Диема Спорт 2.

В първия полусезон, в шести кръг "сините" надиграха категорично като домакини волейболистите от Северозапада с 3:0 гейма в зала "Христо Ботев".

Воденият от Владимир Николов тим има в актива си 31 точки (11 победи, 5 загуби), колкото имат и монтанчани, но с по-добро точково съотношение.

В миналия кръг и двата тима записаха победи с по 3:1 гейма - съответно срещу ЦСКА и Дея спорт (Бургас).