Денис Чавдаров: Срещу Монтана всичко зависи от нас (видео)

16-03-2019 17:21 | BGvolleyball.com

Волейболистите на Добруджа 07 победиха като домакини Черно море с  3:0 гейма, в мач от последния кръг от редовния сезон в Суперлигата и завършиха на четвърто място в класирането. На 1/4 -финалите добруджанци ще се иправят срещу петия в подреждането - Монтана, като имат домакинско предимство. Първият мач между двата тима в серията, в която се играе до два успеха от три срещи, е на 20 март в зала „Добротица“.

"Срещаме Монтана на /4-финалите. Всичко в серията зависи от нас. Ако играем добре ще продължим напред. Трябва да сме единен отбор, силен колектив, като машина да върви играта. Само така ще можем да ги победим, защото Монтана са доста добър отбор.", заяви след успеха Денис Чавдаров.

Какво каза още Денис Чавдаров, както изявленията на  Николай Тодоров и треньора Пламен Христов вижте във видео-материала.