Новият дебют на Боян Йорданов в гръцкото първенство – отличен!

Снимка: gavros.gr
13-10-2012 22:27 | Николай Марков

Българският диагонал стана топреализатор при чиста победа на Олимпиакос

Боян Йорданов направи новия си дебют в мъжкото първенство повече от успешен.  Неговият Олимпиакос (Пирея) тръгна в лигата с чиста победа, а българският диагонал стана топреализатор на мача.  Червенобелите победиха като гости Ламия (Ламия) с 3:0 (25:18, 26:24, 25:20) след 87 минути игра, а Йорданов наниза 17 точки (15 атаки / 60%, 2 блокади) за успеха.

В друг мач от първия кръг новакът Ники (Либаново) затрудни доста своя домакин Арис (Солун), но не успя да вземе гейм - 0:3 (24:26, 23:25, 21:25).  Най-резултатен за гостите бе българският диагонал Венцислав Георгиев с 13 точки (1 ас, 12 атаки / 63%).

Атанас Митрев и неговият Етникос (Александруполис) гостуват на Панатинайкос (Атина) в понеделник.

Тагове: Гърция мъже