Константин Митев&Стефан Иванов спечелиха втория благотворителен турнир в Кърджали

28-07-2019 20:35 | BGvolleyball.com

Тандемът Константин Митев&Стефан Иванов спечелиха втория благотворителен турнир по плажен волейбол в Кърджали, който бе организиран от шампиона на България Николай Колев – Жицата. Събитието в помощ на децата от дом "Майка и дете" в Кърджали се състоя както винаги на пясъчните кортове в комплекс "Арпезос" в родопския град, като събра за каузата 480 лв.

В сумата влизат и даренията на хора, които не взеха участие като играчи, а закупиха потници от предходни турнири.

Участие взеха 12 двойки (при записани 15).

На финала Митев&Иванов победиха категорично с 2:0 гейма Димитър Калчев&Тома Станков. За бронза Иван Бонжолов&Стефан Славчев надиграха Стоян Вулджев &Евгени Григоров също с 2:0.

Двойката победител записа категоричен успех и в полуфинала - над Бонжолов и Славчев. Калчев&Станков пък се наложиха над Вулджев&Григоров с 2:1 гейма

Отново бяха раздадени и индивидуални награди.