Иван Петков: Допускаме грешки, но отборът вдига своята увереност

25-08-2019 21:58 | BGvolleyball.com

Селекционерът на волейболните ни националки Иван Петков бе лаконичен след втората загуба на тима ни на Европейското първенство. Националките ни взеха гейм на  настоящия европейски шампион и световен първенец Сърбия, но загубиха срещата с 1:3 гейма.

"Продължава нашият отбор да допуска наивни грешки, да дава поредица от точки и да взема грешни решения и на второ подаване и в атака. Но се вижда, че отборът вдига своята увереност и се надявам в следващия ни мач да видим по-различен резултат", заяви Петков.

---

Тагове: Иван Петков, България национален отбор волейбол жени, Европейско първенство волейбол 2019 жени