ЦСКА с експресна победа над Перун

10-11-2019 17:07 | BGvolleyball.com

Волейболистките на ЦСКА победиха като гости Перун (Варна) с  (25:15, 25:3, 25:14) в мач от четвъртия кръг на женското първенство на България, който се игра в казанлъшката зала "Багира".

С това "червените" записаха трета победа в шампионата. Тимът на Перун е на последна позиция без успех до сега.

Червените доминираха изцяло, като във втория гейм поведоха с 11:0 и оставиха съперничките на едва 3 точки. ЦСКА затвори мача в три гейма за 57 минути игра.

Програма, резултати и временно класиране в НВЛ-жени можете да видите тук.