ЦСКА спечели Вечното дерби с Левски при юношите U20

19-02-2018 19:00 | Ани Колева

ЦСКА надигра като гост Левски София с 3:1 гейма, в мач от деветия кръг на предварителна група А, от първенството по волейбол на България за юноши U20.

С това „червените“ печелят за втори път вечното дерби за тази възраст през настоящия сезон, след като надиграха съперника с 3:2 гейма през есенния дял от първенството.

След тази победа армейците, заемат второ място във временното класиране на група А, със седем победи, две загуби и 21 точки. Волейболистите на Левски София са трети с пет победи, четири загуби и 16 точки.

Първенец в група А продължава да бъде тимът на Марек (Дупница). В този кръг представителите на Дупница надиграха като домакини Славия с 3:0 гейма и оглавяват класирането с осем победи, една загуба и 21 точки. „Белите“ заемат пето място с две победи, седем загуби и 6 точки.

Победа в този кръг записа и тимът на Пирин, който надигра Миньор (Перник) с 3:0 гейма. С това разложани са на четвърто място с четири победи, пет загуби и 15 точки. Миньор е на последната шеста позиция с един успех и 2 точки.

Програма, резултати и временно класиране в група А вижте тук.

---

Тагове: Волейбол юноши старша възраст 2018, Марек, ЦСКА, Левски София, Пирин, Славия, Миньор