България без основен играч срещу Пуерто Рико

14-09-2018 20:04 | BGvolleyball.com

България излиза срещу Пуерто Рико след по-малко от половин час в третия си мач от група D на световното първенство. Селекционерът Пламен Константинов няма да може да разчита на посрещача Тодор Скримов. Той получи контузия в прасеца по време на мача с Иран вчера и днес ще получи почивка, научи BGvolleyball.com.

Проблемът на Скримов не е сериозен и той ще бъде на линия за следващия мач на “лъвовете” с Куба.

До момента България има една победа над Финландия с 3:0 гейма и загуба от Иран с 1:3 гейма

---

Тагове: Тодор Скримов, България национален отбор волейбол мъже, Световно първенство волейбол 2018 мъже