Добромир Добрев (България)

Категоря:България


Европейско първенство - квалификации (мъже) | Втори етап - група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
18:00
Арена Попрад
Попрад, Словакия
Словакия 1:3 Белгия Ласло Адлер (Унг)
Добромир Добрев (България)
22-05-2010
15:30
Арена Попрад
Попрад, Словакия
Белгия 1:3 Украйна Ласло Адлер (Унг)
Добромир Добрев (България)
23-05-2010
18:00
Арена Попрад
Попрад, Словакия
Украйна 1:3 Словакия Марко Сейфред (Словения)
Добромир Добрев (България)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-02-2011
18:00
Христо Борисов
Варна, България
Черно море 1:3 Нефтохимик 2010 Кирил Стоянов (Бъл)
Добромир Добрев (България)
05-02-2011
17:30
Олимпиада
Каварна, България
Калиакра 3:0 УНСС Кирил Стоянов (Бъл)
Добромир Добрев (България)
28-01-2011
17:00
Васил Симов
София, България
Черно море 0:3 ЦСКА Чавдар Марев (България)
Добромир Добрев (България)
23-02-2011
18:00
Младост
Бургас, България
Нефтохимик 2010 3:0 Калиакра Константин Йовчев (България)
Добромир Добрев (България)
04-03-2011
18:00
Арпезос
Кърджали, България
Арда 0:3 Левски Симеон Иванов (България)
Добромир Добрев (България)
11-03-2011
16:00
Орловец
Габрово, България
КВК Габрово 0:3 Нефтохимик 2010 Милан Тодоров (Бъл)
Добромир Добрев (България)
19-03-2011
18:00
Сиконко
София, България
Левски 3:0 Нефтохимик 2010 Игнат Митев (Плевен)
Добромир Добрев (България)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-02-2011
17:00
Дунав
Русе, България
Дунав 2:3 Ботев Пламен Иванов (София)
Добромир Добрев (България)
19-02-2011
18:00
Христо Ботев
Луковит, България
Ботев 3:1 Пирин Йел-ЛТУ Константин Йовчев (България)
Добромир Добрев (България)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) | Редовен сезон
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-02-2011
18:00
Лаута
Пловдив, България
Марица 3:2 ЦСКА Христо Палагачев (Смолян, България)
Добромир Добрев (България)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-11-2010
18:00
Дворец на спорта Гомел
Гомел, Беларус
Металург (Беларус) 2:3 Шеноа (Швейцария) Круномил Ведрис (Хър)
Добромир Добрев (България)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
18:00
Младост
Братислава, Словакия
Славиа ЕУ (Словакия) 3:1 СКМ У Крайова (Румъния) Ярослав Кършек (Чех)
Добромир Добрев (България)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
18:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Строитель (Беларус) 1:3 Аркас Спор (Турция) Добромир Добрев (България)
Дарко Савич (Босна и Херцеговина
Купа България 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-03-2011
17:00
Панайот Пондалов
София, България
Славия 0:3 Нефтохимик 2010 Илия Пенков (България)
Добромир Добрев (България)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-04-2011
18:00
Орловец
Габрово, България
КВК Габрово 2:3 Пирин Константин Йовчев (България)
Добромир Добрев (България)
Купа България 2011 (мъже) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-03-2011
17:30
Христо Ботев
София, България
Пирин 2:3 ЦСКА Петър Харизанов (България)
Добромир Добрев (България)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-04-2011
18:00
Васил Симов
София, България
ЦСКА 3:0 Марек Юнион-Ивкони Иван Момиров (България)
Добромир Добрев (България)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-06-2011
16:00
Вали Кемал Язикиоглу
Орду, Турция
Турция 0:3 Румъния Михаил Темелис (Гър)
Добромир Добрев (България)
05-06-2011
19:30
Вали Кемал Язикиоглу
Орду, Турция
Турция 1:3 Румъния Михаил Темелис (Гър)
Добромир Добрев (България)
Европейски юношески олимпийски фестивал 2011 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-07-2011
13:00
Араклъ Спор Салону
Трабзон, Турция
Белгия (юноши мл. в) 0:3 Русия (юноши мл. в) Сердар Нисанчиоглу (Тур)
Добромир Добрев (България)
ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини