Юрай Мокри (Словакия)

Категоря:Словакия


Световна лига 2010 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-07-2010
20:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
България 1:3 Бразилия Юрай Мокри (Словакия)
09-07-2010
18:00
Дворец на културата и спорта
Варна, България
България 2:3 Бразилия Юрай Мокри (Словакия)
Световна лига 2010 | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-06-2010
20:30
Палараски
Парма, Италия
Италия 3:0 Франция Юрай Мокри (Словакия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
05-06-2010
18:00
Палапанини
Модена, Италия
Италия 3:2 Франция Юрай Мокри (Словакия)
Георгиос Карампецос (Гърция)
Световно първенство 2010 (жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2010
10:15
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
САЩ 3:1 Тайланд Юрай Мокри (Словакия)
Сузана Родригес (Исп)
30-10-2010
09:30
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Тайланд 3:1 Казахстан Юрай Мокри (Словакия)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
31-10-2010
09:30
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Хърватия 0:3 Тайланд Юрай Мокри (Словакия)
Чарлз Камдоум (Камерун)
02-11-2010
06:30
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Хърватия 0:3 Германия Юрай Мокри (Словакия)
Сузана Родригес (Исп)
03-11-2010
11:00
Мацумото Джимнейзиъм
Мацумото, Япония
Куба 1:3 САЩ Юрай Мокри (Словакия)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно първенство 2010 (жени) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2010
05:45
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Перу 0:3 Русия Юрай Мокри (Словакия)
Франс Лодерус (Хол)
07-11-2010
03:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Перу 1:3 Южна Корея Юрай Мокри (Словакия)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
09-11-2010
06:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Перу 0:3 Турция Юрай Мокри (Словакия)
Карин Захорцова (Чех)
10-11-2010
06:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Сърбия 3:0 Южна Корея Юрай Мокри (Словакия)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
Световно първенство 2010 (жени) | Мачове 9-12 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-11-2010
05:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Полша 3:2 Холандия Юрай Мокри (Словакия)
Филип Верееке (Фр)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
21:30
Паласпес
Белуно, Италия
Сислей (Италия) 3:1 Фенербахче (Турция) Юрай Мокри (Словакия)
Хелио Ормонде (Пор)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
21:15
Им Бирх
Цюрих, Швейцария
Волеро (Швейцария) 3:1 Хампер Агере (Испания) Юрай Мокри (Словакия)
Аляксандър Пясецки (Беларус)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Първи плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-02-2011
19:00
Ястор
Ястжембе-Здруй, Полша
Ястжембски Венгел (Полша) 3:1 Дженерали Хахинг (Германия) Юрай Мокри (Словакия)
Драготин Сук (Сърбия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-02-2011
21:30
Паласпес
Белуно, Италия
Сислей (Италия) 3:1 Асеко Ресовя (Полша) Юрай Мокри (Словакия)
Авелино Азеведо (Португалия)
Световна лига 2011 | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-06-2011
02:00
Рейнълдс Сентър
Тълса, САЩ
САЩ 1:3 Бразилия Юрай Мокри (Словакия)
Фабрицио Паскуали (Ита)
26-06-2011
02:00
Рейнълдс Сентър
Тълса, САЩ
САЩ 3:1 Бразилия Юрай Мокри (Словакия)
Фабрицио Паскуали (Ита)
Световна лига 2011 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
02-06-2011
19:30
Паларосини
Анкона, Италия
Италия 3:0 Куба Юрай Мокри (Словакия)
Франс Лодерус (Хол)
05-06-2011
21:00
Палацето дело Спорт
Андрия, Италия
Италия 3:2 Куба Юрай Мокри (Словакия)
Франс Лодерус (Хол)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Финална четворка - Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-03-2011
19:00
ПалаОнда
Болцано, Италия
Динамо Москва (Русия) 0:3 Зенит (Русия) Юрай Мокри (Словакия)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Финална четворка - Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-03-2011
19:00
ПалаОнда
Болцано, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:1 Зенит (Русия) Юрай Мокри (Словакия)
Патрик Деренокур (Фр)
Календар
Октомври 2018
Други новини