Оскар Перес Кастильо (Куба)

Категоря:Свят


Световна лига 2010 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-06-2010
18:30
Тампере Айс Арена
Тампере, Финландия
Финландия 1:3 САЩ Оскар Перес Кастильо (Куба)
Жил Гоп (Фра)
12-06-2010
18:30
Тампере Айс Арена
Тампере, Финландия
Финландия 1:3 САЩ Оскар Перес Кастильо (Куба)
Жил Гоп (Фра)
07-07-2010
20:00
Комплекс Кайро
Кайро, Египет
Египет 0:3 Финландия Оскар Перес Кастильо (Куба)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
08-07-2010
20:00
Комплекс Кайро
Кайро, Египет
Египет 3:0 Финландия Оскар Перес Кастильо (Куба)
Абдулах Ал Eнези (Кувейт)
Световно първенство 2010 (жени) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-10-2010
12:45
Осака Спортна зала
Осака, Япония
Турция 3:1 Китай Оскар Перес Кастильо (Куба)
30-10-2010
09:30
Осака Спортна зала
Осака, Япония
Доминикана 0:3 Южна Корея Оскар Перес Кастильо (Куба)
Гад Айзикович (Израел)
31-10-2010
11:00
Осака Спортна зала
Осака, Япония
Южна Корея 3:0 Китай Оскар Перес Кастильо (Куба)
Масимо Чинти (Италия)
02-11-2010
09:15
Осака Спортна зала
Осака, Япония
Русия 3:1 Южна Корея Оскар Перес Кастильо (Куба)
Карлос Симино (Бра)
03-11-2010
06:00
Осака Спортна зала
Осака, Япония
Канада 1:3 Доминикана Оскар Перес Кастильо (Куба)
Гад Айзикович (Израел)
Световно първенство 2010 (жени) | Група Е
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-11-2010
08:00
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Сърбия 0:3 Турция Филип Верееке (Фр)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
07-11-2010
03:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Перу 1:3 Южна Корея Юрай Мокри (Словакия)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
09-11-2010
11:45
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Япония 3:0 Южна Корея Филип Верееке (Фр)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
10-11-2010
06:30
Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
Сърбия 3:0 Южна Корея Юрай Мокри (Словакия)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
Световно първенство 2010 (жени) | Мачове 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-11-2010
08:30
Метрополитен Гимназиум
Токио, Япония
Германия 2:3 Турция Оскар Перес Кастильо (Куба)
Карлос Симино (Бра)
Световна лига 2011 | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2011
23:00
Росарио-Санта Фе
Росарио-Санта Фе, Аржентина
Аржентина 0:3 Сърбия Фабрицио Паскуали (Ита)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
30-05-2011
00:10
Росарио-Санта Фе
Росарио-Санта Фе, Аржентина
Аржентина 3:0 Сърбия Фабрицио Паскуали (Ита)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
30-06-2011
19:30
Тампере Айс Арена
Тампере, Финландия
Финландия 3:2 Португалия Фьолкер Шименц (Гер)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
01-07-2011
19:30
Тампере Айс Арена
Тампере, Финландия
Финландия 3:0 Португалия Фьолкер Шименц (Гер)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
20-08-2011
00:00
Освалдо Казанова
Бахиа Бланка, Аржентина
Русия (юноши мл. в) 0:3 Гърция (юноши мл. в) Оскар Перес Кастильо (Куба)
Ернан Касамикела (Аржентина)
Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Група G
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-08-2011
16:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Бразилия (юноши мл. в) 3:1 Тунис (юноши мл. в) Оскар Перес Кастильо (Куба)
Михайло Мелник (Укр)
Световно първенство 2011 (юноши мл. в) | Група H
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-08-2011
00:30
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
САЩ (юноши мл. в) 3:2 Русия (юноши мл. в) Оскар Перес Кастильо (Куба)
27-08-2011
03:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Русия (юноши мл. в) 0:3 Иран (юноши мл. в) Филип Шюрман (Лихт)
Оскар Перес Кастильо (Куба)
Календар
Октомври 2018
Други новини