Сандро Ла Мичела (Италия)

Категоря:Европа


Серие А1, Италия 2010/2011
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-10-2010
17:00
ПалаБанка
Пиаченца, Италия
ЕлПиАр (Италия) 0:3 Джи Груп (Италия) Стефано Чезаре (Ита)
Сандро Ла Мичела (Италия)
07-11-2010
19:00
ПалаГроте
Кастелана Гроте, Италия
БЦЦ-НЕП 2:3 Калцедония (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Нунцио Калтабиано (Италия)
21-11-2010
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 3:1 Йога Сандро Ла Мичела (Италия)
Виторио Сампаоло (Италия)
01-12-2010
21:30
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 3:1 Сислей (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Виторио Сампаоло (Италия)
05-12-2010
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:2 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
26-12-2010
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 0:3 Бре Банка Ланути (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Андреа Пушер (Италия)
16-01-2011
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 1:3 Нинфа (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
30-01-2011
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 1:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
13-02-2011
19:00
Палаверде
Вилорба, Тревизо, Италия
Сислей (Италия) 3:2 Тоно Калипо Сандро Ла Мичела (Италия)
Андреа Пушер (Италия)
20-02-2011
19:00
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 0:3 БЦЦ-НЕП Сандро Ла Мичела (Италия)
Нунцио Калтабиано (Италия)
26-02-2011
17:00
Палацето дело Спорт
Рим, Италия
М. Рома Волей 1:3 Бре Банка Ланути (Италия) Фабрицио Салталипи (Италия)
Сандро Ла Мичела (Италия)
12-03-2011
17:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 2:3 ДЧЛ Модена (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
03-04-2011
19:00
Палаверде
Вилорба, Тревизо, Италия
Сислей (Италия) 1:3 БЦЦ-НЕП Сандро Ла Мичела (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-12-2010
21:30
Моисес Руис
Алмерия, Испания
Уникаха (Испания) 3:2 Абиант Ликъргъс (Холандия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Масимо Фанучи (Сан Марино)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-11-2010
21:00
Дворец на спорта Мюлюз
Мюлюз, Франция
АСПТТ Мюлуз (Франция) 3:0 Хампер Агере (Испания) Сандро Ла Мичела (Италия)
Кшищоф Жмидински (Пол)
Копа Италиа A1 2011 (Мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-01-2011
21:30
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 1:3 Сислей (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-04-2011
21:30
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 3:1 ДЧЛ Модена (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
21-04-2011
21:30
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 3:0 Сислей (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-04-2011
17:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 2:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-06-2011
19:00
Павело Полиеспртиу дел Гараф
Виланова и ла Гелтру, Испания
Испания 3:0 Гърция Сандро Ла Мичела (Италия)
Антонело Калеха (Малта)
18-06-2011
19:00
Павело Полиеспртиу дел Гараф
Виланова и ла Гелтру, Испания
Испания 3:0 Гърция Сандро Ла Мичела (Италия)
Антонело Калеха (Малта)
Календар
Април 2018
Други новини