Роберто Борис (Италия)

Категоря:Свят


Серие А1, Италия 2010/2011
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-10-2010
19:00
Палацето дело Спорт
Рим, Италия
М. Рома Волей 3:2 Калцедония (Италия) Роберто Борис (Италия)
Нико Кастаня (Италия)
31-10-2010
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:2 Сислей (Италия) Роберто Борис (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
14-11-2010
19:00
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 2:3 Диатек Трентино (Италия) Фабрицио Паскуали (Ита)
Роберто Борис (Италия)
27-11-2010
17:00
ПалаБианкини
Латина, Италия
Нинфа (Италия) 3:2 Калцедония (Италия) Роберто Борис (Италия)
Марко Брайко (Италия)
05-12-2010
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 М. Рома Волей Роберто Борис (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
12-12-2010
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 3:0 Тоно Калипо Роберто Борис (Италия)
Нико Кастаня (Италия)
26-12-2010
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Сислей (Италия) Роберто Борис (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
16-01-2011
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 1:3 Нинфа (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
27-01-2011
21:30
ПалаБанка
Пиаченца, Италия
ЕлПиАр (Италия) 1:3 Калцедония (Италия) Стефано Чезаре (Ита)
Роберто Борис (Италия)
06-02-2011
19:00
Палацето дело Спорт
Рим, Италия
М. Рома Волей 1:3 Джи Груп (Италия) Роберто Борис (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
16-02-2011
21:30
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 3:0 Сислей (Италия) Стефано Чезаре (Ита)
Роберто Борис (Италия)
20-02-2011
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:2 Тоно Калипо Фабрицио Падоан (Италия)
Роберто Борис (Италия)
06-03-2011
19:00
ПалаБанка
Пиаченца, Италия
ЕлПиАр (Италия) 2:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Фабрицио Падоан (Италия)
Роберто Борис (Италия)
27-03-2011
19:00
ПалаГроте
Кастелана Гроте, Италия
БЦЦ-НЕП 3:1 Алтотевере (Италия) Роберто Борис (Италия)
Лука Собреро (Ит)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
11:00
Дворец на спорта
Москва, Русия
Динамо Москва (Русия) 3:1 Хипо Тирол (Австрия) Роберто Борис (Италия)
Виктор Фелдщейн (Украйна)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-12-2010
21:30
СС де Щайгер Ваубан Менен
Менен, Белгия
Префаксис Менен (Белгия) 3:0 Капосвари Роплабда (Унгария) Стефан Такаишвили (Груз)
Роберто Борис (Италия)
Копа Италиа A1 2011 (Мъже) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-01-2011
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Диатек Трентино (Италия) 0:3 Бре Банка Ланути (Италия) Стефано Чезаре (Ита)
Роберто Борис (Италия)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-03-2011
16:00
Дивс
Екатеринбург, Русия
Уралочка-НТМК (Русия) 1:3 Азерьол (Азербайджан) Якобус Недерход (Хол)
Роберто Борис (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-04-2011
21:30
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 3:1 ДЧЛ Модена (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
21-04-2011
21:30
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 3:0 Сислей (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-04-2011
17:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 2:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Роберто Борис (Италия)
08-05-2011
19:15
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:2 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Стефано Чезаре (Ита)
Роберто Борис (Италия)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2011
21:15
Дворана Вижус
Славонски Брод, Хърватия
Хърватия 2:3 Беларус Томас Риетфорт (Гер)
Роберто Борис (Италия)
19-06-2011
20:30
Дворана Вижус
Славонски Брод, Хърватия
Хърватия 1:3 Беларус Томас Риетфорт (Гер)
Роберто Борис (Италия)
Световно първенство 2011 (девойки ст.в) | Квалификации - зона Европа - група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-05-2011
19:30
Новаля
Новаля, Хърватия
Румъния (девойки ст. в) 0:3 Хърватия (девойки ст. в.) Роберто Борис (Италия)
Даница Викторини-Лиса (Словакия)
20-05-2011
19:30
Новаля
Новаля, Хърватия
Хърватия (девойки ст. в.) 0:3 Белгия (девойки ст. в) Роберто Борис (Италия)
Никос Евгениу (Кип)
21-05-2011
19:30
Новаля
Новаля, Хърватия
Хърватия (девойки ст. в.) 0:3 Чехия (девойки ст. в) Роберто Борис (Италия)
Никос Евгениу (Кип)
Календар
Октомври 2018
Други новини