Даниеле Раписарда (Италия)

Категоря:Свят


Серие А1, Италия 2010/2011
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
31-10-2010
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:2 Сислей (Италия) Роберто Борис (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
06-11-2010
17:00
Палацето дело Спорт
Рим, Италия
М. Рома Волей 3:1 Йога Марко Брайко (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
21-11-2010
19:00
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 1:3 Бре Банка Ланути (Италия) Умберто Равалезе (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
28-11-2010
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Тоно Калипо Франческо Пиерсанти (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
05-12-2010
19:00
ПалаБанка
Пиаченца, Италия
ЕлПиАр (Италия) 3:1 БЦЦ-НЕП Франческо Пиерсанти (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
19-12-2010
19:15
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 1:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Диего Пол (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
02-01-2011
19:00
ПалаФиера
Форли, Италия
Йога 0:3 Диатек Трентино (Италия) Илариа Вани (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
09-01-2011
19:00
ПалаБианкини
Латина, Италия
Нинфа (Италия) 1:3 Алтотевере (Италия) Даниеле Раписарда (Италия)
Даниеле Дзука (Италия)
30-01-2011
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:2 ЕлПиАр (Италия) Даниеле Раписарда (Италия)
Андреа Пушер (Италия)
06-02-2011
19:00
Палацето дело Спорт
Рим, Италия
М. Рома Волей 1:3 Джи Груп (Италия) Роберто Борис (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
16-02-2011
21:30
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 3:1 Нинфа (Италия) Даниеле Раписарда (Италия)
Анджелко Попович (Сърбия)
06-03-2011
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 БЦЦ-НЕП Матео Чипола (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
12-03-2011
17:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 2:3 ДЧЛ Модена (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
20-03-2011
19:00
Палаверде
Вилорба, Тревизо, Италия
Сислей (Италия) 0:3 Диатек Трентино (Италия) Фабрицио Падоан (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
03-04-2011
19:00
Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
Тоно Калипо 3:2 Калцедония (Италия) Нико Кастаня (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-11-2010
19:00
МСХ Хумене
Хумене, Словакия
Хемес (Словакия) 3:1 Униреа Деж (Румъния) Даниеле Раписарда (Италия)
Антон Певц (Словения)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
21:00
Гимназе Жан Жауре
Еврю, Франция
Еврю (Франция) 0:3 Щиинца (Румъния) Хосе Луис Арарте (Исп)
Даниеле Раписарда (Италия)
Копа Италиа A1 2011 (Мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-01-2011
21:30
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Джи Груп (Италия) Нунцио Калтабиано (Италия)
Даниеле Раписарда (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-04-2011
21:30
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 Калцедония (Италия) Даниеле Раписарда (Италия)
Даниеле Дзука (Италия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-06-2011
21:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 0:3 Великобритания Филип Марен (Фр)
Даниеле Раписарда (Италия)
05-06-2011
15:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 3:1 Великобритания Филип Марен (Фр)
Даниеле Раписарда (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-04-2011
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 ДЧЛ Модена (Италия) Даниеле Раписарда (Италия)
Андреа Пушер (Италия)
Календар
Април 2018
Други новини