Омеро Сатанаси (Италия)

Категоря:Свят


Серие А1, Италия 2010/2011
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
31-10-2010
19:00
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 0:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Алесандро Танази (Италия)
07-11-2010
19:00
ПалаБианкини
Латина, Италия
Нинфа (Италия) 3:0 Тоно Калипо Фабрицио Падоан (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
20-11-2010
17:00
ПалаГроте
Кастелана Гроте, Италия
БЦЦ-НЕП 1:3 М. Рома Волей Омеро Сатанаси (Италия)
Матео Чипола (Италия)
05-12-2010
19:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:2 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
18-12-2010
17:00
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 3:0 Нинфа (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
26-12-2010
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Сислей (Италия) Роберто Борис (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
02-01-2011
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:2 ЕлПиАр (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Марко Брайко (Италия)
16-01-2011
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 3:0 М. Рома Волей Умберто Равалезе (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
27-01-2011
21:30
ПалаБианкини
Латина, Италия
Нинфа (Италия) 2:3 БЦЦ-НЕП Омеро Сатанаси (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
06-02-2011
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:2 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Даниеле Дзука (Италия)
13-02-2011
19:00
ПалаФиера
Форли, Италия
Йога 0:3 Алтотевере (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Антонино Джена (Италия)
20-02-2011
19:00
Палаверде
Вилорба, Тревизо, Италия
Сислей (Италия) 3:0 Калцедония (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Джани Бартолини (Италия)
17-03-2011
19:00
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 0:3 Бре Банка Ланути (Италия) Стефано Чезаре (Ита)
Омеро Сатанаси (Италия)
20-03-2011
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 3:1 Джи Груп (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Нико Кастаня (Италия)
27-03-2011
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 3:2 ДЧЛ Модена (Италия) Фабрицио Падоан (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
03-04-2011
19:00
Палаверде
Вилорба, Тревизо, Италия
Сислей (Италия) 1:3 БЦЦ-НЕП Сандро Ла Мичела (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-11-2010
21:00
Бундесшулцентрум
Хартберг, Австрия
ТСВ Фолксбанк (Австрия) 3:2 ЕнВ Ротенбург (Германия) Омеро Сатанаси (Италия)
Властимил Ковар (Чехия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-01-2011
18:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Вакъфбанк (Турция) 3:0 Цървена Звезда (Сърбия) Рене Чинат (Чех)
Омеро Сатанаси (Италия)
Копа Италиа A1 2011 (Мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-01-2011
21:30
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 1:3 Сислей (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Омеро Сатанаси (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-04-2011
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 1:3 Диатек Трентино (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Масимо Песолано (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-05-2011
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 ДЧЛ Модена (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Нунцио Калтабиано (Италия)
Монтана Марек Юнион-Ивкони
3:0
18:00 часа
(25:22) - (25:13) - (26:24)
ЦСКА Дунав
3:0
18:00 часа
(26:24) - (27:25) - (25:16)
Черно море Миньор
2:3
18:00 часа
(25:15) - (23:25) - (18:25) - (25:17) - (12:15)
Дея спорт Бургас Нефтохимик 2010
1:3
18:30 часа
(22:25) - (29:27) - (18:25) - (15:25)
Други новини