Епаминондас Геротодорос (Гърция)

Категоря:Европа


Шампионска лига 2011 (мъже) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-11-2010
19:00
Йезеро
Крагуевац, Сърбия
Раднички Креди Банка (Сърбия) 1:3 Нолико (Белгия) Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Генадий Кондаков (Украйна)
12-01-2011
21:30
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:1 КАИ (Испания) Силвиан Лунгу (Рум)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
13-12-2010
19:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Фенербахче (Турция) 3:0 Динамо Москва (Русия) Якобус Недерход (Хол)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Финална четворка - Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-03-2011
19:00
ПалаОнда
Болцано, Италия
Динамо Москва (Русия) 0:3 Зенит (Русия) Юрай Мокри (Словакия)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Финална четворка - Мач за трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-03-2011
15:30
ПалаОнда
Болцано, Италия
Ястжембски Венгел (Полша) 1:3 Динамо Москва (Русия) Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Антонио Ваз де Кастро (Португалия)
Европейска лига 2011 (Жени) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-07-2011
19:30
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Турция 3:0 България Хайке Крафт (Гер)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Световно първенство 2011 (младежи) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-08-2011
22:00
Иран (мл.) 3:0 Канада (мл.) Ралф Барнсторф (Гер)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Европейска лига 2011 (Жени) | Финал
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-07-2011
19:00
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Сърбия 3:0 Турция Сузана Родригес (Исп)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Световно първенство 2011 (младежи) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-08-2011
22:00
Мараканазиньо
Рио де Жанейро, Бразилия
САЩ (мл.) 3:1 Иран (мл.) Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Бен Шаабане (Тунис)
06-08-2011
16:00
Мараканазиньо
Рио де Жанейро, Бразилия
Иран (мл.) 0:3 Русия (мл.) Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Едгардо ла Форест (Пуерто Рико)
Световно първенство 2011 (младежи) | Група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-08-2011
18:30
Мараканазиньо
Рио де Жанейро, Бразилия
Аржентина (мл.) 2:3 Сърбия (мл.) Шигеру Кошиба (Япония)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Световно първенство 2011 (младежи) | Мач за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-08-2011
17:00
Мараканазиньо
Рио де Жанейро, Бразилия
Иран (мл.) 2:3 Бразилия (мл.) Ралф Барнсторф (Гер)
Епаминондас Геротодорос (Гърция)
Календар
Януари 2018
Други новини