Елдар Алиев (Азе)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
20:00
Леден дворец на спорта Северодонецк
Северодонецк, Украйна
Израел 3:2 Словакия Ян Вечера (Чехия)
Елдар Алиев (Азе)
22-05-2010
17:30
Леден дворец на спорта Северодонецк
Северодонецк, Украйна
Украйна 3:1 Израел Ян Вечера (Чехия)
Елдар Алиев (Азе)
23-05-2010
17:30
Леден дворец на спорта Северодонецк
Северодонецк, Украйна
Словакия 1:3 Украйна Николаос Пануцос (Гър)
Елдар Алиев (Азе)
Европейско първенство 2010 (младежи) | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-08-2010
15:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Германия (мл.) 0:3 Холандия (мл.) Елдар Алиев (Азе)
Давид Фернандес Фуентес (Испания)
29-08-2010
20:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Белгия (мл.) 3:0 Турция (мл.) Петър Харизанов (България)
Елдар Алиев (Азе)
30-08-2010
15:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Русия (мл.) 3:1 Холандия (мл.) Оливие Гюе (Фр)
Елдар Алиев (Азе)
02-09-2010
17:30
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Полша (мл.) 0:3 Русия (мл.) Оливие Гюе (Фр)
Елдар Алиев (Азе)
Европейско първенство 2010 (младежи) | мач за 1/2-ро място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-09-2010
18:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
България (мъже до 21 години) 1:3 Русия (мл.) Елдар Алиев (Азе)
Шампионска лига 2011 (мъже) | Група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
18:00
Дворец на спорта
Белгород, Русия
Белогорье (Русия) 3:1 Сислей (Италия) Елдар Алиев (Азе)
Бела Хобор (Унгария)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-01-2011
20:00
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Фенербахче (Турция) 3:0 Сплит 1700 (Хърватия) Елдар Алиев (Азе)
Борислав Поборников (България)
Шампионска лига 2011 (жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2010
17:00
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Еджзаджъбашъ ВитрА (Турция) 3:1 Волеро (Швейцария) Елдар Алиев (Азе)
Вим Камбре (Белгия)
Шампионска лига 2011 (жени) | Първи плейофи
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-02-2011
18:00
Дворец на спорта
Москва, Русия
Динамо Москва (Русия) 2:3 Скаволини (Италия) Елдар Алиев (Азе)
Бела Хобор (Унгария)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2011
17:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Турция 1:3 Беларус Шломо Брутман (Изр)
Елдар Алиев (Азе)
29-05-2011
17:00
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Турция 3:0 Беларус Шломо Брутман (Изр)
Елдар Алиев (Азе)
Европейска лига 2011 (Жени) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-07-2011
17:00
Бурхан Фелек
Истанбул, Турция
Сърбия 3:0 Чехия Сузана Родригес (Исп)
Елдар Алиев (Азе)
България Иран
0:0
20:40 часа
Календар
Септември 2018
Други новини