Борис Коларевич (Сърбия)

Категоря:Европа


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
18:30
Градски спортен дворец
Осиек, Хърватия
Хърватия 3:0 Швейцария Юсеф Нижим (Изр)
Борис Коларевич (Сърбия)
22-05-2010
18:30
Градски спортен дворец
Осиек, Хърватия
Швейцария 3:0 Черна гора Юсеф Нижим (Изр)
Борис Коларевич (Сърбия)
23-05-2010
18:30
Градски спортен дворец
Осиек, Хърватия
Черна гора 0:3 Хърватия Борис Коларевич (Сърбия)
Байрам Дикментепе (Турция)
Гран При 2011 - Квалификации (Европа)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-09-2010
18:30
ПалаРокфелер
Каляри, Италия
Германия 3:1 Турция Филип Марен (Фр)
Борис Коларевич (Сърбия)
18-09-2010
18:30
ПалаРокфелер
Каляри, Италия
Русия 3:1 България Филип Шюрман (Лихт)
Борис Коларевич (Сърбия)
19-09-2010
21:00
ПалаРокфелер
Каляри, Италия
Италия 0:3 Холандия Катаржина Сокол (Пол)
Борис Коларевич (Сърбия)
21-09-2010
18:30
ПалаРокфелер
Каляри, Италия
Холандия 0:3 България Филип Марен (Фр)
Борис Коларевич (Сърбия)
22-09-2010
21:00
ПалаРокфелер
Каляри, Италия
Италия 3:1 Русия Филип Шюрман (Лихт)
Борис Коларевич (Сърбия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
06-01-2011
19:00
Униреа Деж (Румъния) 1:3 ЕА Патра Лукс (Гърция) Йорданче Амбарков (Мак)
Борис Коларевич (Сърбия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Кръг на предизвикателството
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
10-02-2011
18:30
ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
Зираат Банкась (Турция) 3:0 ЦСКА Олексий Скибицкий (Укр)
Борис Коларевич (Сърбия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-02-2011
19:00
Димитриос Тофалос
Патрон, Гърция
ЕА Патра Лукс (Гърция) 1:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Лучиан-Василе Настасе (Рум)
Борис Коларевич (Сърбия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-06-2011
18:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 3:0 Турция Евгени Макшанов (Рус)
Борис Коларевич (Сърбия)
18-06-2011
18:00
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 3:0 Турция Евгени Макшанов (Рус)
Борис Коларевич (Сърбия)
Световно първенство 2011 (младежи) | Квалификации - зона Европа - група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-05-2011
16:30
Христо Ботев
София, България
Полша (мл.) 3:0 Дания (мъже до 21 години) Димитриос Онопас (Гърция)
Борис Коларевич (Сърбия)
19-05-2011
16:30
Христо Ботев
София, България
Дания (мъже до 21 години) 0:3 Франция (мъже до 21 години) Меир Беренстайн (Израел)
Борис Коларевич (Сърбия)
20-05-2011
16:30
Христо Ботев
София, България
Франция (мъже до 21 години) 3:0 Румъния (мл.) Меир Беренстайн (Израел)
Борис Коларевич (Сърбия)
21-05-2011
16:30
Христо Ботев
София, България
Полша (мл.) 2:3 Франция (мъже до 21 години) Димитриос Онопас (Гърция)
Борис Коларевич (Сърбия)
22-05-2011
19:00
Христо Ботев
София, България
България (мъже до 21 години) 3:2 Полша (мл.) Меир Беренстайн (Израел)
Борис Коларевич (Сърбия)
Календар
Ноември 2018
Други новини