Сари Колехмайнен (Фин)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група E
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
21:00
Спортна зала Алверберг
Хаселт, Белгия
Белгия 3:0 Швеция Ярослав Кършек (Чех)
Сари Колехмайнен (Фин)
22-05-2010
21:00
Спортна зала Алверберг
Хаселт, Белгия
Швеция 0:3 Словения Ярослав Кършек (Чех)
Сари Колехмайнен (Фин)
23-05-2010
16:00
Спортна зала Алверберг
Хаселт, Белгия
Словения 2:3 Белгия Сари Колехмайнен (Фин)
Виторио Сампаоло (Италия)
Европейско първенство 2010 (девойки) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-09-2010
21:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Унгария (девойки ст. в) 0:3 Италия (девойки ст. в) Ян Герит Рейхард (Хол)
Сари Колехмайнен (Фин)
05-09-2010
16:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Словакия (девойки ст. в) 3:2 Турция (девойки ст. в) Франк Хроват (Словения)
Сари Колехмайнен (Фин)
07-09-2010
18:30
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Германия (девойки ст. в.) 3:0 Италия (девойки ст. в) Сари Колехмайнен (Фин)
Вероника Миоара Иван Пападопол (Румъния)
08-09-2010
21:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Унгария (девойки ст. в) 1:3 Турция (девойки ст. в) Синиша Исайлович (Ав)
Сари Колехмайнен (Фин)
Европейско първенство 2010 (девойки) | мач за 3/4-то място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-09-2010
18:30
Чаир
Ниш, Сърбия
Германия (девойки ст. в.) 1:3 Чехия (девойки ст. в) Сари Колехмайнен (Фин)
Владимир Симонович (Сърбия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-11-2010
18:00
Премиер Арена
Сургут, Русия
Газпром-Югра (Русия) 3:0 Кримсода Красноперекопск (Украйна) Сари Колехмайнен (Фин)
Вугар Джафаров (Азербайджан)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-12-2010
18:00
Сареза
Острава, Чехия
ДЧЛ Острава (Чехия) 3:1 ЕнВ Ротенбург (Германия) Сари Колехмайнен (Фин)
Константинос Воудоурис (Гърция)
Купа ЦЕВ 2011 (Жени) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
12-01-2011
18:30
ДС
Краснодар, Русия
Динамо Краснодар (Русия) 3:1 Дрезднер СК (Германия) Сари Колехмайнен (Фин)
Маргус Куп (Естония)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
17-06-2011
21:30
Палас Омниспорт Жозеп Клодел
Сен Ди де Восг, Франция
Франция 0:3 Сърбия Сари Колехмайнен (Фин)
Ингеборг Коортер (Холандия)
18-06-2011
21:30
Палас Омниспорт Жозеп Клодел
Сен Ди де Восг, Франция
Франция 1:3 Сърбия Сари Колехмайнен (Фин)
Ингеборг Коортер (Холандия)
Световно първенство 2011 (младежи) | Квалификации - зона Европа - група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-05-2011
17:30
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Беларус (мл.) 0:3 Латвия (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Павел Буркевич (Пол)
19-05-2011
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Латвия (мл.) 0:3 Турция (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Александър Павлов (Русия)
20-05-2011
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Турция (мл.) 3:1 Черна гора (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Павел Буркевич (Пол)
21-05-2011
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Черна гора (мл.) 2:3 Сърбия (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Павел Буркевич (Пол)
22-05-2011
20:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Латвия (мл.) 2:3 Черна гора (мл.) Сари Колехмайнен (Фин)
Александър Павлов (Русия)
Добруджа 07 Левски
0:2
18:00 часа
(25:27) - (13:25) - (19:16)
Тетевен Волей Марек Юнион-Ивкони
2:1
18:00 часа
(25:21) - (19:25) - (25:19)
Марица Берое
1:1
18:00 часа
(25:22) - (23:25) - (18:16)
Хебър Пазарджик ЦСКА
1:1
18:30 часа
(25:21) - (16:25)
Календар
Януари 2018
Други новини