Джорджо Няни (Италия)

Категоря:Европа


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-05-2010
21:30
Сао Мигел
Гуарда, Португалия
Финландия 3:0 Португалия Хайке Крафт (Гер)
Джорджо Няни (Италия)
22-05-2010
19:00
Сао Мигел
Гуарда, Португалия
Финландия 0:3 България Хайке Крафт (Гер)
Джорджо Няни (Италия)
23-05-2010
19:30
Сао Мигел
Гуарда, Португалия
Португалия 0:3 България Фабрис Коладос (Фра)
Джорджо Няни (Италия)
Европейско първенство 2010 (младежи) | Група А
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-08-2010
20:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Турция (мл.) 2:3 Полша (мл.) Джорджо Няни (Италия)
Валдис Янковскис (Латвия)
29-08-2010
15:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Германия (мл.) 2:3 Русия (мл.) Джорджо Няни (Италия)
Валдис Янковскис (Латвия)
01-09-2010
17:30
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Холандия (мл.) 1:3 Белгия (мл.) Петър Харизанов (България)
Джорджо Няни (Италия)
02-09-2010
20:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Белгия (мл.) 2:3 Германия (мл.) Юри Бакунович (Беларус)
Джорджо Няни (Италия)
Европейско първенство 2010 (младежи) | Полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-09-2010
17:00
Бобруйск-Арена
Бобруйск, Беларус
Русия (мл.) 3:0 Сърбия (мл.) Джорджо Няни (Италия)
Давид Фернандес Фуентес (Испания)
Серие А1, Италия 2010/2011
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-10-2010
17:00
Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
Тоно Калипо 3:1 М. Рома Волей Диего Пол (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
07-11-2010
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:0 Джи Груп (Италия) Диего Пол (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
21-11-2010
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 1:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Лука Собреро (Ит)
Джорджо Няни (Италия)
01-12-2010
21:30
ПалаФиера
Форли, Италия
Йога 0:3 ДЧЛ Модена (Италия) Диего Пол (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
05-12-2010
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 М. Рома Волей Роберто Борис (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
12-12-2010
19:00
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 3:1 ЕлПиАр (Италия) Матео Чипола (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
18-12-2010
17:00
Пала Ипер
Монца, Италия
Джи Груп (Италия) 3:0 Нинфа (Италия) Омеро Сатанаси (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
09-01-2011
19:00
Палаолимпия
Верона, Италия
Калцедония (Италия) 1:3 Тоно Калипо Масимо Песолано (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
16-01-2011
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 1:3 Бре Банка Ланути (Италия) Джорджо Няни (Италия)
27-01-2011
21:30
ПалаБианкини
Латина, Италия
Нинфа (Италия) 2:3 БЦЦ-НЕП Омеро Сатанаси (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
30-01-2011
19:00
Палакемон Сан Джустино
Сан Джустино, Италия
Алтотевере (Италия) 1:3 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Сандро Ла Мичела (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
13-02-2011
19:00
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:1 Джи Груп (Италия) Джорджо Няни (Италия)
Даниеле Дзука (Италия)
20-02-2011
19:00
ПалаТренто
Тренто, Италия
Диатек Трентино (Италия) 3:1 М. Рома Волей Стефано Иполити (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
19-03-2011
17:00
Палапанини
Модена, Италия
ДЧЛ Модена (Италия) 3:2 БЦЦ-НЕП Стефано Чезаре (Ита)
Джорджо Няни (Италия)
27-03-2011
19:00
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 2:3 Сислей (Италия) Симоне Санти (Ит)
Джорджо Няни (Италия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
24-11-2010
21:00
Център Спортиф де Соус-Мулен
Тонекс, Швейцария
Шеноа (Швейцария) 0:3 Металург (Беларус) Пол Ербо (Белгия)
Джорджо Няни (Италия)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-12-2010
21:30
Спортен комплекс Моленбос
Целик, Белгия
Волей бихепи2 (Белгия) 3:0 Стад Поатеван (Франция) Джорджо Няни (Италия)
Биргер Лунгаард Кристенсен (Дания)
Суперкопа Италиана 2010 (мъже)
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-12-2010
21:30
ПалаРуфини
Торино, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 Диатек Трентино (Италия) Лука Собреро (Ит)
Джорджо Няни (Италия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-02-2011
20:00
Превалье
Превале, Словения
Посойилница (Австрия) 3:0 Префаксис Менен (Белгия) Джорджо Няни (Италия)
Антонело Калеха (Малта)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Четвъртфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-04-2011
21:30
Паласпорт ди Кунео
Кунео, Италия
Бре Банка Ланути (Италия) 3:0 Калцедония (Италия) Стефано Иполити (Италия)
Джорджо Няни (Италия)
18-04-2011
21:30
Палаверде
Вилорба, Тревизо, Италия
Сислей (Италия) 3:1 Кучине Лубе Банка Марке (Италия) Лука Собреро (Ит)
Джорджо Няни (Италия)
Серие А1, Италия 2010/2011 | Полуфинален плейоф
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
27-04-2011
21:30
Паласпорт Фонтескодела
Мачерата, Италия
Кучине Лубе Банка Марке (Италия) 3:1 Бре Банка Ланути (Италия) Лука Собреро (Ит)
Джорджо Няни (Италия)
Европейска лига 2011 (Жени) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
08-07-2011
20:30
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 3:2 Беларус Джорджо Няни (Италия)
Властимил Ковар (Чехия)
09-07-2011
20:30
Спортурилор
Констанца, Румъния
Румъния 3:1 Беларус Джорджо Няни (Италия)
Властимил Ковар (Чехия)
Календар
Октомври 2018
Други новини