Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)

Категоря:Свят


Световна лига 2012 | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-06-2012
03:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Аржентина 3:1 България Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Дариуш Ясински (Полша)
17-06-2012
00:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Португалия 1:3 България Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Азиз Йенер (Турция)
18-06-2012
00:00
Алмиранте Браун
Буенос Айрес, Аржентина
Германия 2:3 България Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Дариуш Ясински (Полша)
Олимпийски игри 2012 (мъже) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
31-07-2012
11:30
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
Сърбия 3:1 Тунис Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Дени Сеспедес Ласи (Доминиканска република)
Олимпийски игри 2012 (жени) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-07-2012
11:30
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
Алжир 0:3 Япония Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Карин Захорцова (Чех)
30-07-2012
22:00
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
Италия 3:1 Япония Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Пати Салваторе (САЩ)
03-08-2012
13:30
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
Япония 1:3 Русия Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Зорица Биелич (Сърбия)
Олимпийски игри 2012 (жени) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
01-08-2012
22:00
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
САЩ 3:0 Китай Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Роландо Шолакиян (Арж)
Олимпийски игри 2012 (жени) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
07-08-2012
23:00
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
Италия 1:3 Южна Корея Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Роландо Шолакиян (Арж)
Олимпийски игри 2012 (жени) | Мач зе трето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-08-2012
13:30
Ърлс Корт
Лондон, Великобритания
Япония 3:0 Южна Корея Хосе Велес Меркадо (Пуерто Рико)
Сузана Родригес (Исп)
ЦСКА Пирин
2:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (17:8)
Нефтохимик 2010 Миньор
2:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (22:15)
Левски Хебър Пазарджик
0:1
19:00 часа
(23:25) - (9:10)
Монтана Черно море
3:0
18:00 часа
(25:21) - (25:21) - (25:14)
Арда Тетевен Волей
3:0
18:00 часа
(25:19) - (25:22) - (25:20)
Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07
0:3
18:00 часа
(20:25) - (20:25) - (12:25)
Календар
Януари 2018
Други новини