Тагреед Хатаб (Египет)

Категоря:Свят


Световно първенство 2013 (девойки) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-06-2013
13:30
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Перу (девойки ст. в) 2:3 Тайван (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Пол Пивато Пиканко (Бразилия)
Световно първенство 2013 (девойки) | Група B
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-06-2013
21:00
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Тайланд (девойки ст. в) 0:3 Колумбия (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Елдар Зулфугаров (Азер)
Световно първенство 2013 (девойки) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
22-06-2013
18:15
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Бразилия (девойки ст. в) 3:0 САЩ (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Скот Дзиевирц (Канада)
Световно първенство 2013 (девойки) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
26-06-2013
21:00
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Доминиканска република (девойки ст. в.) 3:1 Колумбия (девойки ст. в) Ян Къртичка (Чех)
Тагреед Хатаб (Египет)
Световно първенство 2013 (девойки) | Мачове за 9-16 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-06-2013
16:00
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Мексико (девойки ст. в) 2:3 Перу (девойки ст. в) Тагреед Хатаб (Египет)
Маамер Ел Кебуб (Алжир)
Световно първенство 2013 (девойки) | Мачове за 13-16 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
29-06-2013
18:15
Местска зала Водова
Бърно, Чехия
Мексико (девойки ст. в) 1:3 Колумбия (девойки ст. в) Х. Сунг (Южна Корея)
Тагреед Хатаб (Египет)
Световно първенство 2013 (девойки) | Мач за 11-о място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
30-06-2013
16:00
Кахот Арена
Бърно, Чехия
Чехия (девойки ст. в) 3:2 Перу (девойки ст. в) Хатамабади Седигех (Иран)
Тагреед Хатаб (Египет)
Световно Гран При 2013 | Група O
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-08-2013
13:00
Каохсиюнг
Тайпе, Китайско Тайпе
Турция 3:2 Доминикана Тагреед Хатаб (Египет)
Седрис Чун (Хонконг)
17-08-2013
10:00
Каохсиюнг
Тайпе, Китайско Тайпе
Алжир 0:3 Турция Тагреед Хатаб (Египет)
Джон О′Дундо (Кения)
18-08-2013
12:30
Каохсиюнг
Тайпе, Китайско Тайпе
Доминикана 3:0 Алжир Тагреед Хатаб (Египет)
Джон О′Дундо (Кения)
ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини