Синиша Исайлович (Ав)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
18:30
Шефийлд
Шефийлд, Англия
Украйна 3:2 Израел Ханс Алмквист (Шве)
Синиша Исайлович (Ав)
29-05-2010
20:30
Шефийлд
Шефийлд, Англия
Словакия 3:2 Украйна Синиша Исайлович (Ав)
Барт Фрине (Белгия)
30-05-2010
20:30
Шефийлд
Шефийлд, Англия
Израел 3:0 Словакия Синиша Исайлович (Ав)
Барт Фрине (Белгия)
Европейско първенство 2010 (девойки) | Група В
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
04-09-2010
21:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Полша (девойки ст. в) 3:0 Унгария (девойки ст. в) Синиша Исайлович (Ав)
Владимир Симонович (Сърбия)
05-09-2010
21:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Унгария (девойки ст. в) 0:3 Германия (девойки ст. в.) Синиша Исайлович (Ав)
Евгени Макшанов (Рус)
07-09-2010
16:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Турция (девойки ст. в) 3:0 Полша (девойки ст. в) Синиша Исайлович (Ав)
Евгени Макшанов (Рус)
08-09-2010
21:00
Кристал Хал
Зренянин, Сърбия
Унгария (девойки ст. в) 1:3 Турция (девойки ст. в) Синиша Исайлович (Ав)
Сари Колехмайнен (Фин)
Европейско първенство 2010 (девойки) | полуфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
11-09-2010
21:00
Чаир
Ниш, Сърбия
Сърбия (девойки ст. в) 3:0 Германия (девойки ст. в.) Ян Герит Рейхард (Хол)
Синиша Исайлович (Ав)
Купа ЦЕВ 2011 (мъже) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-11-2010
19:30
Хадар Йосеф Национален спортен център
Тел Авив, Израел
Макаби (Израел) 1:3 Зираат Банкась (Турция) Синиша Исайлович (Ав)
Никулае Стан (Рум)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Втори кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
15-12-2010
21:00
МЗХ Лоренакер
Аеш, Швейцария
См` Аеш Пфефинген (Швейцария) 3:0 Оксидок Палма (Испания) Синиша Исайлович (Ав)
Марк Блоемхард (Холандия)
15-12-2010
18:00
Спортен комплекс
Могильов, Беларус
Комуналник (Беларус) 3:1 Химик (Украйна) Янчо Станков (Бъл)
Синиша Исайлович (Ав)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
09-02-2011
21:00
Палма Арена
Палма де Майорка, Испания
Оксидок Палма (Испания) 3:0 Славиа ЕУ (Словакия) Синиша Исайлович (Ав)
Джани Бартолини (Италия)
Купа ЦЕВ 2011 (Жени) | Кръг на предизвикателството
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
03-03-2011
18:00
ДС
Краснодар, Русия
Динамо Краснодар (Русия) 3:0 Норда Фопапедрети (Италия) Синиша Исайлович (Ав)
Иван Лазаревич (Сърбия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група A
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
18-06-2011
21:00
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 3:2 Хърватия Тим Каабер (Нор)
Синиша Исайлович (Ав)
19-06-2011
19:30
Лото Арена Мерксем
Антверпен, Белгия
Белгия 3:2 Хърватия Тим Каабер (Нор)
Синиша Исайлович (Ав)
Световно първенство 2011 (младежи) | Квалификации - зона Европа - група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-05-2011
20:00
Словакия (мл.) 1:3 Португалия (мл.) Синиша Исайлович (Ав)
Петер Сабо (Унг)
20-05-2011
17:30
Испания (мл.) 3:0 Португалия (мл.) Синиша Исайлович (Ав)
Петер Сабо (Унг)
21-05-2011
20:00
Словакия (мл.) 0:3 Испания (мл.) Синиша Исайлович (Ав)
Влатко Ристовски (Македония)
Световно първенство по волейбол за мъже 2018
Календар
Август 2018
Други новини