Тийт Коив (Ест)

Категоря:Свят


Европейско първенство - квалификации (жени) | Втори етап - група F
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
28-05-2010
18:30
Самоков
Самоков, България
Финландия 3:0 Португалия Тийт Коив (Ест)
Мехмед Демирделен (Тур)
29-05-2010
16:30
Самоков
Самоков, България
Гърция 3:0 Португалия Тийт Коив (Ест)
Мирко Янкович (Сърбия)
30-05-2010
16:30
Самоков
Самоков, България
Финландия 2:3 Гърция Тийт Коив (Ест)
Мирко Янкович (Сърбия)
Купа на претендентите 2011 (мъже) | Първи кръг
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-10-2010
17:00
Хаукеландхален
Берген, Норвегия
Ниборг (Норвегия) 3:2 Биогаз Волей (Швейцария) Тийт Коив (Ест)
Йохан Магнусон (Швеция)
24-10-2010
15:00
Хаукеландхален
Берген, Норвегия
Биогаз Волей (Швейцария) 1:3 Ниборг (Норвегия) Тийт Коив (Ест)
Йохан Магнусон (Швеция)
Купа на претендентите 2011 (жени) | Шестнайсетинафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
05-01-2011
18:00
Дворец на спорта Минск
Минск, Беларус
Минчанка (Беларус) 0:3 Дофин (Белгия) Тийт Коив (Ест)
Арто Питканен (Финландия)
Европейска лига 2011 (мъже) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
25-06-2011
19:30
Дворец на спорта Минск
Минск, Беларус
Беларус 2:3 Турция Тийт Коив (Ест)
Андриус Степонавичиус (Литва)
26-06-2011
19:30
Дворец на спорта Минск
Минск, Беларус
Беларус 3:0 Турция Тийт Коив (Ест)
Андриус Степонавичиус (Литва)
Световно първенство 2011 (девойки ст.в) | Квалификации - зона Европа - група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-05-2011
17:30
Германия (девойки ст. в.) 0:3 Русия (девойки ст. в) Тийт Коив (Ест)
Йохан Магнусон (Швеция)
20-05-2011
15:00
Израел (девойки ст. в) 3:1 Дания (девойки ст.в) Тийт Коив (Ест)
Константин Селин (Азербайджан)
21-05-2011
15:00
Германия (девойки ст. в.) 3:0 Израел (девойки ст. в) Тийт Коив (Ест)
Константин Селин (Азербайджан)
22-05-2011
17:30
Израел (девойки ст. в) 0:3 Русия (девойки ст. в) Тийт Коив (Ест)
Йохан Магнусон (Швеция)
Добруджа 07 Левски
0:2
18:00 часа
(25:27) - (13:25) - (20:18)
Тетевен Волей Марек Юнион-Ивкони
2:1
18:00 часа
(25:21) - (19:25) - (25:19) - (3:3)
Марица Берое
1:1
18:00 часа
(25:22) - (23:25) - (18:18)
Хебър Пазарджик ЦСКА
1:1
18:30 часа
(25:21) - (16:25) - (0:1)
Календар
Януари 2018
Други новини