Жирасак Пумдонг (Тайланд)

Категоря:Свят
Роден град:Тайланд
:

 

 


Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Група C
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
14-08-2015
17:40
Арасати
Кориентес, Аржентина
Полша (юноши мл. в) 3:1 България (юноши мл. в.) Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Абед Келфун (Алжир)
17-08-2015
17:00
Арасати
Кориентес, Аржентина
Иран (юноши мл. в) 3:0 Тайван (юноши мл. в) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Група D
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
16-08-2015
03:00
Арасати
Кориентес, Аржентина
Русия (юноши мл. в) 1:3 Бразилия (юноши мл. в) Лоурдес Перес (Куба)
Жирасак Пумдонг (Тайланд)
17-08-2015
03:00
Арасати
Кориентес, Аржентина
Пуерто Рико (юноши мл. в) 0:3 Германия (юноши мл. в) М. Гоу (Китай)
Жирасак Пумдонг (Тайланд)
19-08-2015
03:00
Арасати
Кориентес, Аржентина
Бразилия (юноши мл. в) 3:0 Пуерто Рико (юноши мл. в) Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Абед Келфун (Алжир)
Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Осминафинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
19-08-2015
17:00
Арасати
Кориентес, Аржентина
Полша (юноши мл. в) 3:1 Япония (юноши мл. в) Р. Борото Иглесиас (Куба)
Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Четвъртфинали
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
21-08-2015
20:30
Сармиенто
Резистенсиа/Чако, Аржентина
Русия (юноши мл. в) 3:0 САЩ (юноши мл. в) Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Мачове за 5-8 място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-08-2015
01:00
Сармиенто
Резистенсиа/Чако, Аржентина
Бразилия (юноши мл. в) 3:2 САЩ (юноши мл. в) Иван Лазаревич (Сърбия)
Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Световно първенство 2015 (юноши мл. в.) | Мач за пето място
Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии
23-08-2015
20:30
Сармиенто
Резистенсиа/Чако, Аржентина
Италия (юноши мл. в) 3:0 Бразилия (юноши мл. в) Жирасак Пумдонг (Тайланд)
Амин Ал-Траифи (Саудитска Арабия)
Левски Хебър Пазарджик
0:1
19:00 часа
(23:25) - (21:17)
Монтана Черно море
3:0
18:00 часа
(25:21) - (25:21) - (25:14)
Арда Тетевен Волей
3:0
18:00 часа
(25:19) - (25:22) - (25:20)
Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07
0:3
18:00 часа
(20:25) - (20:25) - (12:25)
ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Календар
Януари 2018
Други новини