Национална волейболна лига Суперлига

Класиране

Национална волейболна лига Суперлига
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
1 Кръг
06-10-2017 18:00 Пирин Черно море Септември
Разлог, България
3:0 25:16 25:15 25:13 Подробности
06-10-2017 18:30 Миньор Хебър Пазарджик Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 22:25 23:25 Подробности
06-10-2017 18:30 Левски Монтана Универсиада
София, България
1:3 22:25 21:25 25:21 16:25 Подробности
07-10-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Арда Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:17 26:24 Подробности
07-10-2017 18:00 ЦСКА Тетевен Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:19 25:21 Подробности
09-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
3:1 21:25 25:20 25:15 25:18 Подробности
2 Кръг
13-10-2017 18:00 Пирин Миньор Септември
Разлог, България
3:0 25:11 25:16 25:21 Подробности
13-10-2017 18:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Младост
Монтана, България
3:1 25:21 27:25 22:25 25:17 Подробности
13-10-2017 18:00 Черно море Арда Христо Борисов
Варна, България
3:2 25:21 23:25 26:28 25:12 17:15 Подробности
13-10-2017 18:30 Хебър Пазарджик Нефтохимик 2010 Васил Левски
Пазарджик, България
1:3 20:25 23:25 25:23 24:26 Подробности
14-10-2017 18:00 Тетевен Волей Левски Георги Бенковски
Тетевен, България
1:3 26:28 25:20 16:25 20:25 Подробности
14-10-2017 18:00 Добруджа 07 ЦСКА Добротица
Добрич, България
3:2 25:22 13:25 19:25 26:24 15:9 Подробности
3 Кръг
17-10-2017 17:30 Левски Добруджа 07 Универсиада
София, България
3:2 18:25 25:21 25:19 24:26 15:9 Подробности
17-10-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Тетевен Волей Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:23 25:21 Подробности
17-10-2017 18:00 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
0:3 19:25 19:25 14:25 Подробности
17-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Пирин Младост
Бургас, България
3:0 25:20 25:19 25:21 Подробности
17-10-2017 18:30 ЦСКА Хебър Пазарджик Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:23 28:26 Подробности
17-10-2017 18:30 Миньор Черно море Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 19:25 14:25 Подробности
4 Кръг
20-10-2017 18:00 Черно море Монтана Христо Борисов
Варна, България
2:3 25:23 14:25 22:25 25:23 12:15 Подробности
20-10-2017 18:00 Тетевен Волей Арда Георги Бенковски
Тетевен, България
3:2 20:25 25:18 20:25 25:18 15:13 Подробности
20-10-2017 18:30 Миньор Нефтохимик 2010 Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 25:21 18:25 29:27 25:23 Подробности
20-10-2017 18:30 Пирин ЦСКА Септември
Разлог, България
3:2 25:22 20:25 25:21 26:28 18:16 Подробности
21-10-2017 18:00 Добруджа 07 Марек Юнион-Ивкони Добротица
Добрич, България
3:1 25:16 17:25 25:12 25:18 Подробности
21-10-2017 18:30 Хебър Пазарджик Левски Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:19 25:9 25:20 Подробности
5 Кръг
25-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Черно море Младост
Бургас, България
3:1 19:25 25:16 25:16 25:18 Подробности
27-10-2017 18:00 Арда Добруджа 07 Арпезос
Кърджали, България
2:3 25:23 22:25 25:23 20:25 11:15 Подробности
27-10-2017 18:00 Монтана Тетевен Волей Младост
Монтана, България
3:0 25:17 25:19 25:19 Подробности
27-10-2017 18:30 Левски Пирин Христо Ботев
София, България
1:3 20:25 25:18 21:25 22:25 Подробности
28-10-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Хебър Пазарджик Спортна
Дупница, България
2:3 17:25 19:25 25:21 39:37 8:15 Подробности
28-10-2017 18:00 ЦСКА Миньор Васил Симов
София, България
3:0 25:22 25:19 25:21 Подробности
6 Кръг
03-11-2017 18:00 Пирин Марек Юнион-Ивкони Септември
Разлог, България
3:0 25:18 25:18 25:22 Подробности
03-11-2017 18:00 Черно море Тетевен Волей Христо Борисов
Варна, България
3:1 22:25 25:21 25:22 25:20 Подробности
03-11-2017 18:30 Миньор Левски Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 20:25 26:24 25:20 21:25 15:10 Подробности
03-11-2017 18:30 Нефтохимик 2010 ЦСКА Младост
Бургас, България
3:0 25:19 25:22 25:22 Подробности
04-11-2017 18:00 Добруджа 07 Монтана Добротица
Добрич, България
2:3 25:23 21:25 22:25 25:22 10:15 Подробности
04-11-2017 18:30 Хебър Пазарджик Арда Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:18 25:17 25:18 Подробности
7 Кръг
10-11-2017 18:00 Арда Пирин Арпезос
Кърджали, България
2:3 25:21 25:19 17:25 20:25 10:15 Подробности
10-11-2017 18:00 Монтана Хебър Пазарджик Младост
Монтана, България
3:1 25:17 27:25 17:25 25:13 Подробности
11-11-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Миньор Спортна
Дупница, България
3:0 25:12 25:12 25:16 Подробности
11-11-2017 17:00 ЦСКА Черно море Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:19 26:16 Подробности
11-11-2017 18:00 Тетевен Волей Добруджа 07 Георги Бенковски
Тетевен, България
2:3 18:25 26:28 25:23 25:16 13:15 Подробности
14-11-2017 19:00 Левски Нефтохимик 2010 Христо Ботев
София, България
3:2 25:20 19:25 28:26 25:27 15:10 Подробности
8 Кръг
17-11-2017 18:00 Черно море Добруджа 07 Христо Борисов
Варна, България
3:1 22:25 25:19 25:12 25:22 Подробности
17-11-2017 18:00 Пирин Монтана Септември
Разлог, България
3:0 25:19 25:17 25:23 Подробности
17-11-2017 18:30 Миньор Арда Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 22:25 25:16 23:25 25:22 15:13 Подробности
17-11-2017 18:30 ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
3:1 25:21 24:26 25:21 25:21 Подробности
18-11-2017 18:30 Хебър Пазарджик Тетевен Волей Васил Левски
Пазарджик, България
3:1 25:27 25:16 25:20 25:22 Подробности
19-11-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
2:3 25:22 21:25 24:26 25:21 11:15 Подробности
9 Кръг
24-11-2017 18:00 Черно море Левски Христо Борисов
Варна, България
0:3 23:25 16:25 14:25 Подробности
24-11-2017 18:00 Монтана Миньор Младост
Монтана, България
3:0 25:19 25:20 25:22 Подробности
24-11-2017 18:00 Арда Нефтохимик 2010 Арпезос
Кърджали, България
0:3 17:25 19:25 19:25 Подробности
24-11-2017 18:30 Марек Юнион-Ивкони ЦСКА Спортна
Дупница, България
0:3 17:25 25:27 13:25 Подробности
25-11-2017 18:00 Тетевен Волей Пирин Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 14:25 20:25 24:26 Подробности
29-11-2017 18:00 Добруджа 07 Хебър Пазарджик Добротица
Добрич, България
3:2 25:16 22:25 14:25 26:24 15:9 Подробности
10 Кръг
01-12-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Левски Спортна
Дупница, България
1:3 25:18 19:25 15:25 23:25 Подробности
01-12-2017 18:00 ЦСКА Арда Васил Симов
София, България
3:0 25:13 25:20 25:16 Подробности
01-12-2017 18:00 Пирин Добруджа 07 Септември
Разлог, България
3:2 25:15 23:25 25:17 23:25 15:10 Подробности
01-12-2017 18:00 Черно море Хебър Пазарджик Христо Борисов
Варна, България
0:3 24:26 18:25 17:25 Подробности
01-12-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Монтана Младост
Бургас, България
3:0 26:24 25:23 25:20 Подробности
11 Кръг
08-12-2017 18:00 Арда Левски Арпезос
Кърджали, България
0:3 21:25 21:25 22:25 Подробности
09-12-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Черно море Спортна
Дупница, България
3:2 16:25 30:28 25:22 16:25 15:13 Подробности
09-12-2017 18:00 Тетевен Волей Нефтохимик 2010 Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 22:25 22:25 20:25 Подробности
09-12-2017 18:00 Добруджа 07 Миньор Добротица
Добрич, България
3:1 25:20 23:25 25:18 25:21 Подробности
09-12-2017 18:30 Хебър Пазарджик Пирин Васил Левски
Пазарджик, България
1:3 18:25 17:25 25:23 26:28 Подробности
11-12-2017 18:30 Монтана ЦСКА Младост
Монтана, България
1:3 31:33 24:26 25:18 23:25 Подробности
12 Кръг
15-12-2017 18:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Арпезос
Кърджали, България
2:3 17:25 20:25 25:19 25:21 16:18 Подробности
15-12-2017 18:00 Тетевен Волей ЦСКА Георги Бенковски
Тетевен, България
0:3 16:25 16:25 16:25 Подробности
15-12-2017 18:00 Черно море Пирин Христо Борисов
Варна, България
2:3 22:25 25:19 25:23 24:26 12:15 Подробности
15-12-2017 18:30 Добруджа 07 Нефтохимик 2010 Добротица
Добрич, България
0:3 18:25 18:25 22:25 Подробности
15-12-2017 18:30 Монтана Левски Младост
Монтана, България
3:2 25:13 24:26 25:17 14:25 15:10 Подробности
16-12-2017 18:30 Хебър Пазарджик Миньор Васил Левски
Пазарджик, България
3:1 21:25 25:10 25:22 25:20 Подробности
13 Кръг
21-12-2017 18:00 Арда Черно море Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
22-12-2017 18:30 Миньор Пирин Борис Гюдеров
Перник, България
3:0 25:21 25:23 25:23 Подробности
23-12-2017 18:00 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов
София, България
3:1 12:25 25:15 25:20 25:12 Подробности
23-12-2017 18:00 Левски Тетевен Волей Христо Ботев
София, България
3:0 25:18 25:17 25:20 Подробности
23-12-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Хебър Пазарджик Младост
Бургас, България
3:0 25:23 25:19 25:19 Подробности
14 Кръг
19-01-2018 18:00 Монтана Арда Младост
Монтана, България
3:1 25:16 21:25 25:20 25:21 Подробности
19-01-2018 18:00 Черно море Миньор Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:16 25:19 25:21 Подробности
19-01-2018 18:30 Пирин Нефтохимик 2010 Септември
Разлог, България
1:3 24:26 25:22 23:25 22:25 Подробности
20-01-2018 18:00 Тетевен Волей Марек Юнион-Ивкони Георги Бенковски
Тетевен, България
2:3 25:21 19:25 25:19 22:25 12:15 Подробности
20-01-2018 18:00 Добруджа 07 Левски Добротица
Добрич, България
0:3 25:27 13:25 24:26 Подробности
20-01-2018 18:30 Хебър Пазарджик ЦСКА Васил Левски
Пазарджик, България
3:2 25:21 16:25 17:25 25:21 15:9 Подробности
15 Кръг
23-01-2018 18:00 Монтана Черно море Младост
Монтана, България
17:11 Подробности
23-01-2018 18:00 Арда Тетевен Волей Арпезос
Кърджали, България
13:12 Подробности
23-01-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна
Дупница, България
11:13 Подробности
23-01-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Миньор Младост
Бургас, България
Подробности
23-01-2018 18:30 ЦСКА Пирин Васил Симов
София, България
Подробности
23-01-2018 19:00 Левски Хебър Пазарджик Универсиада
София, България
Подробности
16 Кръг
26-01-2018 18:00 Черно море Нефтохимик 2010 Христо Борисов
Варна, България
Подробности
26-01-2018 18:00 Добруджа 07 Арда Добротица
Добрич, България
Подробности
26-01-2018 18:00 Тетевен Волей Монтана Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
26-01-2018 18:30 Миньор ЦСКА Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
26-01-2018 18:30 Пирин Левски Септември
Разлог, България
Подробности
27-01-2018 18:30 Хебър Пазарджик Марек Юнион-Ивкони Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
17 Кръг
02-02-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Пирин Спортна
Дупница, България
Подробности
02-02-2018 18:00 Арда Хебър Пазарджик Арпезос
Кърджали, България
Подробности
03-02-2018 18:00 Тетевен Волей Черно море Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
03-02-2018 18:00 Левски Миньор Подробности
03-02-2018 18:00 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
Подробности
04-02-2018 18:00 Монтана Добруджа 07 Младост
Монтана, България
Подробности
10 Кръг
06-02-2018 18:30 Миньор Тетевен Волей Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
18 Кръг
09-02-2018 18:00 Пирин Арда Септември
Разлог, България
Подробности
09-02-2018 18:00 Черно море ЦСКА Христо Борисов
Варна, България
Подробности
09-02-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Левски Младост
Бургас, България
Подробности
09-02-2018 18:30 Миньор Марек Юнион-Ивкони Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
10-02-2018 18:00 Добруджа 07 Тетевен Волей Добротица
Добрич, България
Подробности
10-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Монтана Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
19 Кръг
13-02-2018 18:30 Левски ЦСКА Универсиада
София, България
Подробности
16-02-2018 18:00 Арда Миньор Арпезос
Кърджали, България
Подробности
16-02-2018 18:30 Монтана Пирин Младост
Монтана, България
Подробности
17-02-2018 17:00 Марек Юнион-Ивкони Нефтохимик 2010 Спортна
Дупница, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Тетевен Волей Хебър Пазарджик Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Добруджа 07 Черно море Добротица
Добрич, България
Подробности
20 Кръг
20-02-2018 18:00 Пирин Тетевен Волей Септември
Разлог, България
Подробности
20-02-2018 18:00 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
Подробности
20-02-2018 18:00 Левски Черно море Подробности
20-02-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Арда Младост
Бургас, България
Подробности
20-02-2018 18:30 Миньор Монтана Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
20-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Добруджа 07 Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
21 Кръг
23-02-2018 18:00 Арда ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
Подробности
23-02-2018 18:00 Монтана Нефтохимик 2010 Младост
Монтана, България
Подробности
23-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Черно море Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
24-02-2018 18:00 Добруджа 07 Пирин Добротица
Добрич, България
Подробности
24-02-2018 18:00 Тетевен Волей Миньор Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
24-02-2018 18:00 Левски Марек Юнион-Ивкони Подробности
22 Кръг
02-03-2018 18:30 Миньор Добруджа 07 Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Тетевен Волей Младост
Бургас, България
Подробности
02-03-2018 18:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Левски Арда Подробности
02-03-2018 18:30 Черно море Марек Юнион-Ивкони Христо Борисов
Варна, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Пирин Хебър Пазарджик Септември
Разлог, България
Подробности
13 Кръг
отл. Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна
Дупница, България
Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Нефтохимик 2010 14 11 3 38:13 2.9231 1223:1085 1.1272 35
2 Пирин 14 11 3 34:19 1.7895 1229:1098 1.1193 29
3 ЦСКА 14 10 4 36:15 2.4000 1200:1046 1.1472 33
4 Монтана 13 10 3 31:19 1.6316 1163:1047 1.1108 27
5 Левски 14 8 6 31:24 1.2917 1217:1184 1.0279 24
6 Хебър Пазарджик 14 8 6 29:24 1.2083 1205:1144 1.0533 23
7 Марек Юнион-Ивкони 13 7 6 26:26 1.0000 1112:1149 0.9678 18
8 Добруджа 07 14 6 8 27:34 0.7941 1251:1330 0.9406 17
9 Черно море 14 5 9 22:31 0.7097 1065:1167 0.9126 17
10 Миньор 13 4 9 14:32 0.4375 933:1087 0.8583 10
11 Арда 14 1 13 16:39 0.4103 1095:1202 0.9110 9
12 Тетевен Волей 13 1 12 10:38 0.2632 978:1132 0.8640 4




Национална волейболна лига Суперлига | Четвъртфинали




Национална волейболна лига Суперлига | Полуфинали




Национална волейболна лига Суперлига | Финал


Монтана Черно море
0:0
18:00 часа
(16:11)
Арда Тетевен Волей
0:0
18:00 часа
(13:12)
Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07
0:0
18:00 часа
(11:13)
ЦСКА Пирин
0:0
18:30 часа
Нефтохимик 2010 Миньор
0:0
18:30 часа
Левски Хебър Пазарджик
0:0
19:00 часа
Календар
Януари 2018
Други новини