Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
1 Кръг
06-10-2017 18:00 Пирин Черно море Септември
Разлог, България
3:0 25:16 25:15 25:13 Подробности
06-10-2017 18:30 Миньор Хебър Пазарджик Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 22:25 23:25 Подробности
06-10-2017 18:30 Левски Монтана Универсиада
София, България
1:3 22:25 21:25 25:21 16:25 Подробности
07-10-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Арда Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:17 26:24 Подробности
07-10-2017 18:00 ЦСКА Тетевен Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:19 25:19 25:21 Подробности
09-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Добруджа 07 Младост
Бургас, България
3:1 21:25 25:20 25:15 25:18 Подробности
2 Кръг
13-10-2017 18:00 Пирин Миньор Септември
Разлог, България
3:0 25:11 25:16 25:21 Подробности
13-10-2017 18:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Младост
Монтана, България
3:1 25:21 27:25 22:25 25:17 Подробности
13-10-2017 18:00 Черно море Арда Христо Борисов
Варна, България
3:2 25:21 23:25 26:28 25:12 17:15 Подробности
13-10-2017 18:30 Хебър Пазарджик Нефтохимик 2010 Васил Левски
Пазарджик, България
1:3 20:25 23:25 25:23 24:26 Подробности
14-10-2017 18:00 Тетевен Волей Левски Георги Бенковски
Тетевен, България
1:3 26:28 25:20 16:25 20:25 Подробности
14-10-2017 18:00 Добруджа 07 ЦСКА Добротица
Добрич, България
3:2 25:22 13:25 19:25 26:24 15:9 Подробности
3 Кръг
17-10-2017 17:30 Левски Добруджа 07 Универсиада
София, България
3:2 18:25 25:21 25:19 24:26 15:9 Подробности
17-10-2017 18:00 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
0:3 19:25 19:25 14:25 Подробности
17-10-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Тетевен Волей Спортна
Дупница, България
3:0 25:20 25:23 25:21 Подробности
17-10-2017 18:30 ЦСКА Хебър Пазарджик Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:23 28:26 Подробности
17-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Пирин Младост
Бургас, България
3:0 25:20 25:19 25:21 Подробности
17-10-2017 18:30 Миньор Черно море Борис Гюдеров
Перник, България
0:3 19:25 19:25 14:25 Подробности
4 Кръг
20-10-2017 18:00 Черно море Монтана Христо Борисов
Варна, България
2:3 25:23 14:25 22:25 25:23 12:15 Подробности
20-10-2017 18:00 Тетевен Волей Арда Георги Бенковски
Тетевен, България
3:2 20:25 25:18 20:25 25:18 15:13 Подробности
20-10-2017 18:30 Пирин ЦСКА Септември
Разлог, България
3:2 25:22 20:25 25:21 26:28 18:16 Подробности
20-10-2017 18:30 Миньор Нефтохимик 2010 Борис Гюдеров
Перник, България
3:1 25:21 18:25 29:27 25:23 Подробности
21-10-2017 18:00 Добруджа 07 Марек Юнион-Ивкони Добротица
Добрич, България
3:1 25:16 17:25 25:12 25:18 Подробности
21-10-2017 18:30 Хебър Пазарджик Левски Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:19 25:9 25:20 Подробности
5 Кръг
25-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Черно море Младост
Бургас, България
3:1 19:25 25:16 25:16 25:18 Подробности
27-10-2017 18:00 Арда Добруджа 07 Арпезос
Кърджали, България
2:3 25:23 22:25 25:23 20:25 11:15 Подробности
27-10-2017 18:00 Монтана Тетевен Волей Младост
Монтана, България
3:0 25:17 25:19 25:19 Подробности
27-10-2017 18:30 Левски Пирин Христо Ботев
София, България
1:3 20:25 25:18 21:25 22:25 Подробности
28-10-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Хебър Пазарджик Спортна
Дупница, България
2:3 17:25 19:25 25:21 39:37 8:15 Подробности
28-10-2017 18:00 ЦСКА Миньор Васил Симов
София, България
3:0 25:22 25:19 25:21 Подробности
6 Кръг
03-11-2017 18:00 Черно море Тетевен Волей Христо Борисов
Варна, България
3:1 22:25 25:21 25:22 25:20 Подробности
03-11-2017 18:00 Пирин Марек Юнион-Ивкони Септември
Разлог, България
3:0 25:18 25:18 25:22 Подробности
03-11-2017 18:30 Нефтохимик 2010 ЦСКА Младост
Бургас, България
3:0 25:19 25:22 25:22 Подробности
03-11-2017 18:30 Миньор Левски Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 20:25 26:24 25:20 21:25 15:10 Подробности
04-11-2017 18:00 Добруджа 07 Монтана Добротица
Добрич, България
2:3 25:23 21:25 22:25 25:22 10:15 Подробности
04-11-2017 18:30 Хебър Пазарджик Арда Васил Левски
Пазарджик, България
3:0 25:18 25:17 25:18 Подробности
7 Кръг
10-11-2017 18:00 Арда Пирин Арпезос
Кърджали, България
2:3 25:21 25:19 17:25 20:25 10:15 Подробности
10-11-2017 18:00 Монтана Хебър Пазарджик Младост
Монтана, България
3:1 25:17 27:25 17:25 25:13 Подробности
11-11-2017 17:00 ЦСКА Черно море Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:19 26:16 Подробности
11-11-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Миньор Спортна
Дупница, България
3:0 25:12 25:12 25:16 Подробности
11-11-2017 18:00 Тетевен Волей Добруджа 07 Георги Бенковски
Тетевен, България
2:3 18:25 26:28 25:23 25:16 13:15 Подробности
14-11-2017 19:00 Левски Нефтохимик 2010 Христо Ботев
София, България
3:2 25:20 19:25 28:26 25:27 15:10 Подробности
8 Кръг
17-11-2017 18:00 Пирин Монтана Септември
Разлог, България
3:0 25:19 25:17 25:23 Подробности
17-11-2017 18:00 Черно море Добруджа 07 Христо Борисов
Варна, България
3:1 22:25 25:19 25:12 25:22 Подробности
17-11-2017 18:30 Миньор Арда Борис Гюдеров
Перник, България
3:2 22:25 25:16 23:25 25:22 15:13 Подробности
17-11-2017 18:30 ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
3:1 25:21 24:26 25:21 25:21 Подробности
18-11-2017 18:30 Хебър Пазарджик Тетевен Волей Васил Левски
Пазарджик, България
3:1 25:27 25:16 25:20 25:22 Подробности
19-11-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
2:3 25:22 21:25 24:26 25:21 11:15 Подробности
9 Кръг
24-11-2017 18:00 Монтана Миньор Младост
Монтана, България
1:0 25:19 11:7 Подробности
24-11-2017 18:00 Арда Нефтохимик 2010 Арпезос
Кърджали, България
0:1 17:25 12:16 Подробности
24-11-2017 18:00 Черно море Левски Христо Борисов
Варна, България
0:1 23:25 2:5 Подробности
24-11-2017 18:30 Марек Юнион-Ивкони ЦСКА Спортна
Дупница, България
9:10 Подробности
25-11-2017 18:00 Тетевен Волей Пирин Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
29-11-2017 18:00 Добруджа 07 Хебър Пазарджик Добротица
Добрич, България
Подробности
10 Кръг
01-12-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Левски Спортна
Дупница, България
Подробности
01-12-2017 18:00 ЦСКА Арда Васил Симов
София, България
Подробности
01-12-2017 18:00 Пирин Добруджа 07 Септември
Разлог, България
Подробности
01-12-2017 18:00 Черно море Хебър Пазарджик Христо Борисов
Варна, България
Подробности
01-12-2017 18:30 Миньор Тетевен Волей Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
01-12-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Монтана Младост
Бургас, България
Подробности
11 Кръг
08-12-2017 18:00 Арда Левски Арпезос
Кърджали, България
Подробности
08-12-2017 18:30 Монтана ЦСКА Младост
Монтана, България
Подробности
09-12-2017 17:00 Марек Юнион-Ивкони Черно море Спортна
Дупница, България
Подробности
09-12-2017 18:00 Тетевен Волей Нефтохимик 2010 Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
09-12-2017 18:00 Добруджа 07 Миньор Добротица
Добрич, България
Подробности
09-12-2017 18:30 Хебър Пазарджик Пирин Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
12 Кръг
15-12-2017 18:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Арпезос
Кърджали, България
Подробности
15-12-2017 18:00 Монтана Левски Младост
Монтана, България
Подробности
15-12-2017 18:00 Черно море Пирин Христо Борисов
Варна, България
Подробности
16-12-2017 18:00 Добруджа 07 Нефтохимик 2010 Добротица
Добрич, България
Подробности
16-12-2017 18:00 Тетевен Волей ЦСКА Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
16-12-2017 18:30 Хебър Пазарджик Миньор Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
13 Кръг
22-12-2017 18:00 Арда Черно море Арпезос
Кърджали, България
Подробности
22-12-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна
Дупница, България
Подробности
22-12-2017 18:30 Миньор Пирин Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
22-12-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Хебър Пазарджик Младост
Бургас, България
Подробности
23-12-2017 18:00 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов
София, България
Подробности
23-12-2017 18:00 Левски Тетевен Волей Универсиада
София, България
Подробности
14 Кръг
19-01-2018 18:00 Черно море Миньор Христо Борисов
Варна, България
Подробности
19-01-2018 18:00 Пирин Нефтохимик 2010 Септември
Разлог, България
Подробности
19-01-2018 18:00 Монтана Арда Младост
Монтана, България
Подробности
20-01-2018 18:00 Тетевен Волей Марек Юнион-Ивкони Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
20-01-2018 18:00 Добруджа 07 Левски Добротица
Добрич, България
Подробности
20-01-2018 18:30 Хебър Пазарджик ЦСКА Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
15 Кръг
23-01-2018 18:00 ЦСКА Пирин Васил Симов
София, България
Подробности
23-01-2018 18:00 Левски Хебър Пазарджик Универсиада
София, България
Подробности
23-01-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна
Дупница, България
Подробности
23-01-2018 18:00 Арда Тетевен Волей Арпезос
Кърджали, България
Подробности
23-01-2018 18:00 Монтана Черно море Младост
Монтана, България
Подробности
23-01-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Миньор Младост
Бургас, България
Подробности
16 Кръг
26-01-2018 18:00 Черно море Нефтохимик 2010 Христо Борисов
Варна, България
Подробности
26-01-2018 18:00 Пирин Левски Септември
Разлог, България
Подробности
26-01-2018 18:30 Миньор ЦСКА Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
27-01-2018 18:00 Тетевен Волей Монтана Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
27-01-2018 18:00 Добруджа 07 Арда Добротица
Добрич, България
Подробности
27-01-2018 18:30 Хебър Пазарджик Марек Юнион-Ивкони Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
17 Кръг
02-02-2018 18:00 Монтана Добруджа 07 Младост
Монтана, България
Подробности
02-02-2018 18:00 Арда Хебър Пазарджик Арпезос
Кърджали, България
Подробности
02-02-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Пирин Спортна
Дупница, България
Подробности
03-02-2018 18:00 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
Подробности
03-02-2018 18:00 Левски Миньор Подробности
03-02-2018 18:00 Тетевен Волей Черно море Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
18 Кръг
09-02-2018 18:00 Черно море ЦСКА Христо Борисов
Варна, България
Подробности
09-02-2018 18:00 Пирин Арда Септември
Разлог, България
Подробности
09-02-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Левски Младост
Бургас, България
Подробности
09-02-2018 18:30 Миньор Марек Юнион-Ивкони Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
10-02-2018 18:00 Добруджа 07 Тетевен Волей Добротица
Добрич, България
Подробности
10-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Монтана Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
19 Кръг
16-02-2018 18:00 Арда Миньор Арпезос
Кърджали, България
Подробности
16-02-2018 18:00 Монтана Пирин Младост
Монтана, България
Подробности
17-02-2018 17:00 Марек Юнион-Ивкони Нефтохимик 2010 Спортна
Дупница, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Тетевен Волей Хебър Пазарджик Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Добруджа 07 Черно море Добротица
Добрич, България
Подробности
17-02-2018 18:30 Левски ЦСКА Универсиада
София, България
Подробности
20 Кръг
20-02-2018 18:00 Левски Черно море Подробности
20-02-2018 18:00 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
Подробности
20-02-2018 18:00 Пирин Тетевен Волей Септември
Разлог, България
Подробности
20-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Добруджа 07 Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
20-02-2018 18:30 Миньор Монтана Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
20-02-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Арда Младост
Бургас, България
Подробности
21 Кръг
23-02-2018 18:00 Арда ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
Подробности
23-02-2018 18:00 Монтана Нефтохимик 2010 Младост
Монтана, България
Подробности
23-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Черно море Васил Левски
Пазарджик, България
Подробности
24-02-2018 18:00 Левски Марек Юнион-Ивкони Подробности
24-02-2018 18:00 Тетевен Волей Миньор Георги Бенковски
Тетевен, България
Подробности
24-02-2018 18:00 Добруджа 07 Пирин Добротица
Добрич, България
Подробности
22 Кръг
02-03-2018 18:30 Черно море Марек Юнион-Ивкони Христо Борисов
Варна, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Левски Арда Подробности
02-03-2018 18:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Тетевен Волей Младост
Бургас, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Миньор Добруджа 07 Борис Гюдеров
Перник, България
Подробности
02-03-2018 18:30 Пирин Хебър Пазарджик Септември
Разлог, България
Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Пирин 8 7 1 21:8 2.6250 672:581 1.1566 19
2 Монтана 8 7 1 21:10 2.1000 719:635 1.1323 19
3 ЦСКА 8 5 3 19:10 1.9000 683:621 1.0998 17
4 Нефтохимик 2010 8 5 3 20:12 1.6667 749:686 1.0918 17
5 Хебър Пазарджик 8 5 3 17:12 1.4167 689:629 1.0954 14
6 Марек Юнион-Ивкони 8 4 4 16:14 1.1429 660:660 1.0000 12
7 Черно море 8 4 4 15:16 0.9375 657:675 0.9733 12
8 Добруджа 07 8 4 4 18:19 0.9474 767:796 0.9636 11
9 Левски 8 3 5 14:20 0.7000 730:765 0.9542 8
10 Миньор 8 3 5 9:20 0.4500 580:676 0.8580 7
11 Тетевен Волей 8 1 7 8:23 0.3478 650:726 0.8953 3
12 Арда 8 0 8 10:24 0.4167 667:773 0.8629 5


Черно море Левски
0:1
18:00 часа
(23:25) - (2:3)
Арда Нефтохимик 2010
0:1
18:00 часа
(17:25) - (12:16)
Монтана Миньор
1:0
18:00 часа
(25:19) - (11:7)
Марек Юнион-Ивкони ЦСКА
0:0
18:30 часа
(8:9)
ЦСКА Славия
3:0
16:00 часа
(26:24) - (25:18) - (25:19)
Календар
Ноември 2017
Други новини