Национална волейболна лига Висша лига

Класиране

Национална волейболна лига Висша лига
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Национална волейболна лига Висша лига | Редовен сезон - Група A
1 Кръг
14-10-2017 16:00 Изгрев Звездец Изгрев
Ябланица, България
0:3 21:25 16:25 11:25 Подробности
14-10-2017 18:00 Ботев Луковит Сливнишки герой Христо Ботев
Луковит, България
1:3 21:25 22:25 27:25 23:25 Подробности
14-10-2017 18:00 Славия Град Панайот Пондалов
София, България
1:3 22:25 14:25 25:23 24:26 Подробности
2 Кръг
21-10-2017 17:00 Сливнишки герой Изгрев Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:20 25:20 25:15 Подробности
21-10-2017 17:00 Град Ботев Луковит Гара Орешец
Белоградчик, България
1:3 15:25 25:21 18:25 17:25 Подробности
21-10-2017 18:00 Ботев Ихтиман Славия СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
1:3 25:18 16:25 21:25 18:25 Подробности
3 Кръг
28-10-2017 15:00 Изгрев Град Изгрев
Ябланица, България
3:1 25:21 18:25 25:16 25:22 Подробности
28-10-2017 17:00 Звездец Сливнишки герой Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:17 25:18 25:16 Подробности
28-10-2017 18:00 Ботев Луковит Ботев Ихтиман Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:19 25:17 25:12 Подробности
4 Кръг
03-11-2017 18:00 Славия Ботев Луковит Панайот Пондалов
София, България
0:3 16:25 14:25 16:25 Подробности
04-11-2017 17:00 Град Звездец Гара Орешец
Белоградчик, България
3:0 25:14 25:22 25:21 Подробности
04-11-2017 17:00 Ботев Ихтиман Изгрев СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
0:3 19:25 28:30 20:25 Подробности
5 Кръг
11-11-2017 15:00 Сливнишки герой Град Спортна зала
Сливница, България
3:1 25:21 24:26 25:18 25:22 Подробности
11-11-2017 17:00 Звездец Ботев Ихтиман Христо Ботев
Горна Малина, България
3:0 25:16 25:19 25:16 Подробности
11-11-2017 17:00 Изгрев Славия Изгрев
Ябланица, България
1:3 22:25 26:24 15:25 21:25 Подробности
6 Кръг
17-11-2017 18:00 Славия Звездец Панайот Пондалов
София, България
1:3 28:26 18:25 21:25 11:25 Подробности
18-11-2017 17:00 Ботев Луковит Изгрев Христо Ботев
Луковит, България
3:0 25:9 25:22 25:18 Подробности
18-11-2017 18:00 Ботев Ихтиман Сливнишки герой СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
3:2 22:25 28:26 18:25 25:22 15:10 Подробности
7 Кръг
25-11-2017 17:00 Град Ботев Ихтиман Гара Орешец
Белоградчик, България
3:1 25:15 32:34 25:14 25:20 Подробности
25-11-2017 17:00 Сливнишки герой Славия Спортна зала
Сливница, България
3:0 25:19 27:25 25:21 Подробности
25-11-2017 17:00 Звездец Ботев Луковит Христо Ботев
Горна Малина, България
1:3 16:25 23:25 31:29 21:25 Подробности
8 Кръг
27-01-2018 17:00 Град Славия Гара Орешец
Белоградчик, България
Подробности
27-01-2018 17:00 Сливнишки герой Ботев Луковит Спортна зала
Сливница, България
Подробности
27-01-2018 17:00 Звездец Изгрев Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
9 Кръг
02-02-2018 18:00 Славия Ботев Ихтиман Панайот Пондалов
София, България
Подробности
03-02-2018 17:00 Изгрев Сливнишки герой Изгрев
Ябланица, България
Подробности
03-02-2018 18:00 Ботев Луковит Град Христо Ботев
Луковит, България
Подробности
10 Кръг
10-02-2018 17:00 Сливнишки герой Звездец Спортна зала
Сливница, България
Подробности
10-02-2018 17:00 Град Изгрев Гара Орешец
Белоградчик, България
Подробности
10-02-2018 17:00 Ботев Ихтиман Ботев Луковит СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
11 Кръг
17-02-2018 17:00 Звездец Град Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
17-02-2018 17:00 Изгрев Ботев Ихтиман Изгрев
Ябланица, България
Подробности
17-02-2018 17:00 Ботев Луковит Славия Христо Ботев
Луковит, България
Подробности
12 Кръг
23-02-2018 18:00 Славия Изгрев Панайот Пондалов
София, България
Подробности
24-02-2018 17:00 Град Сливнишки герой Гара Орешец
Белоградчик, България
Подробности
24-02-2018 17:00 Ботев Ихтиман Звездец СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
13 Кръг
03-03-2018 17:00 Сливнишки герой Ботев Ихтиман Спортна зала
Сливница, България
Подробности
03-03-2018 17:00 Звездец Славия Христо Ботев
Горна Малина, България
Подробности
03-03-2018 17:00 Изгрев Ботев Луковит Изгрев
Ябланица, България
Подробности
14 Кръг
10-03-2018 17:30 Ботев Ихтиман Град СОУ Христо Ботев
Ихтиман, България
Подробности
10-03-2018 17:30 Славия Сливнишки герой Панайот Пондалов
София, България
Подробности
10-03-2018 17:30 Ботев Луковит Звездец Христо Ботев
Луковит, България
Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Висша лига | Редовен сезон - Група A
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Ботев Луковит 6 5 1 16:5 3.2000 518:409 1.2665 15
2 Сливнишки герой 6 4 2 14:8 1.7500 510:483 1.0559 13
3 Звездец 6 4 2 13:7 1.8571 474:407 1.1646 12
4 Град 6 3 3 12:11 1.0909 527:513 1.0273 9
5 Славия 6 2 4 8:14 0.5714 466:516 0.9031 6
6 Изгрев 6 2 4 7:13 0.5385 409:475 0.8611 6
7 Ботев Ихтиман 6 1 5 5:17 0.2941 437:538 0.8123 2




Национална волейболна лига Висша лига | Редовен сезон - Група B
1 Кръг
14-10-2017 17:00 Виктория Волей Строител СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 25:22 25:22 25:21 Подробности
14-10-2017 17:00 Дунав Черноморец Бяла - 2008 Арена Булстрад
Русе, България
3:0 25:18 25:18 25:17 Подробности
14-10-2017 18:00 Дея спорт Бургас Раковски-1964 Младост
Бургас, България
3:0 25:16 25:11 25:22 Подробности
2 Кръг
21-10-2017 15:00 Попово 09 Дунав Тодор Янев
Попово, България
0:3 17:25 14:25 13:25 Подробности
21-10-2017 18:00 Строител Дея спорт Бургас Зала Строител
Пловдив, България
1:3 17:25 25:16 18:25 19:25 Подробности
22-10-2017 16:00 Черноморец Бяла - 2008 Виктория Волей Технически университет - Варна
Варна, България
3:2 25:23 17:25 21:25 25:21 17:15 Подробности
3 Кръг
28-10-2017 16:00 Дея спорт Бургас Черноморец Бяла - 2008 Младост
Бургас, България
3:0 25:15 25:22 25:13 Подробности
28-10-2017 17:00 Виктория Волей Попово 09 СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
3:0 25:13 25:17 25:20 Подробности
28-10-2017 18:00 Раковски-1964 Строител Дан Колов
Севлиево, България
0:3 13:25 27:29 19:25 Подробности
4 Кръг
04-11-2017 16:00 Попово 09 Дея спорт Бургас Тодор Янев
Попово, България
0:3 13:25 17:25 19:25 Подробности
04-11-2017 17:00 Дунав Виктория Волей Арена Булстрад
Русе, България
3:0 25:12 25:18 25:20 Подробности
04-11-2017 18:00 Черноморец Бяла - 2008 Раковски-1964 Технически университет - Варна
Варна, България
3:0 28:26 25:23 25:23 Подробности
5 Кръг
11-11-2017 18:00 Строител Черноморец Бяла - 2008 Зала Строител
Пловдив, България
3:1 25:18 28:30 25:19 25:22 Подробности
11-11-2017 18:00 Раковски-1964 Попово 09 Дан Колов
Севлиево, България
3:0 25:22 25:18 25:19 Подробности
11-11-2017 18:00 Дея спорт Бургас Дунав Младост
Бургас, България
0:3 15:25 23:25 23:25 Подробности
6 Кръг
17-11-2017 18:00 Виктория Волей Дея спорт Бургас СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
2:3 25:21 25:18 14:25 14:25 13:15 Подробности
18-11-2017 16:00 Попово 09 Строител Тодор Янев
Попово, България
3:2 25:17 24:26 16:25 25:22 15:11 Подробности
18-11-2017 18:00 Дунав Раковски-1964 Арена Булстрад
Русе, България
3:0 25:18 25:15 25:15 Подробности
7 Кръг
25-11-2017 18:00 Черноморец Бяла - 2008 Попово 09 Христо Борисов
Варна, България
3:0 25:19 25:16 25:20 Подробности
25-11-2017 18:00 Строител Дунав Зала Строител
Пловдив, България
0:3 15:25 19:25 9:25 Подробности
25-11-2017 18:00 Раковски-1964 Виктория Волей Дан Колов
Севлиево, България
3:1 25:20 20:25 25:20 25:18 Подробности
8 Кръг
27-01-2018 14:00 Черноморец Бяла - 2008 Дунав Христо Борисов
Варна, България
Подробности
27-01-2018 18:00 Строител Виктория Волей Зала Строител
Пловдив, България
Подробности
27-01-2018 18:00 Раковски-1964 Дея спорт Бургас Дан Колов
Севлиево, България
Подробности
9 Кръг
03-02-2018 17:00 Дунав Попово 09 Арена Булстрад
Русе, България
Подробности
03-02-2018 17:00 Виктория Волей Черноморец Бяла - 2008 СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
Подробности
03-02-2018 18:00 Дея спорт Бургас Строител Младост
Бургас, България
Подробности
10 Кръг
09-02-2018 17:00 Попово 09 Виктория Волей Тодор Янев
Попово, България
Подробности
10-02-2018 18:00 Строител Раковски-1964 Зала Строител
Пловдив, България
Подробности
10-02-2018 18:00 Черноморец Бяла - 2008 Дея спорт Бургас Христо Борисов
Варна, България
Подробности
11 Кръг
17-02-2018 17:00 Виктория Волей Дунав СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Раковски-1964 Черноморец Бяла - 2008 Дан Колов
Севлиево, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Дея спорт Бургас Попово 09 Младост
Бургас, България
Подробности
12 Кръг
24-02-2018 16:00 Попово 09 Раковски-1964 Тодор Янев
Попово, България
Подробности
24-02-2018 17:00 Дунав Дея спорт Бургас Арена Булстрад
Русе, България
Подробности
24-02-2018 18:00 Черноморец Бяла - 2008 Строител Христо Борисов
Варна, България
Подробности
13 Кръг
03-03-2018 18:00 Строител Попово 09 Зала Строител
Пловдив, България
Подробности
03-03-2018 18:00 Дунав Раковски Дунав
Русе, България
Подробности
03-03-2018 18:00 Дея спорт Бургас Виктория Волей Младост
Бургас, България
Подробности
14 Кръг
10-03-2018 17:30 Попово 09 Черноморец Бяла - 2008 Тодор Янев
Попово, България
Подробности
10-03-2018 17:30 Дунав Строител Арена Булстрад
Русе, България
Подробности
10-03-2018 17:30 Виктория Волей Раковски-1964 СОУ Цар Симеон Велики
Пловдив, България
Подробности

Класиране

Национална волейболна лига Висша лига | Редовен сезон - Група B
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Дунав 6 6 0 18:0 450:299 1.5050 18
2 Дея спорт Бургас 6 5 1 15:6 2.5000 481:393 1.2239 14
3 Черноморец Бяла - 2008 6 3 3 10:11 0.9091 450:489 0.9202 8
4 Виктория Волей 6 2 4 11:12 0.9167 483:494 0.9777 8
5 Строител 6 2 4 9:13 0.6923 470:494 0.9514 7
6 Раковски-1964 6 2 4 6:13 0.4615 398:449 0.8864 6
7 Попово 09 6 1 5 3:17 0.1765 362:476 0.7605 2


ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини