А НВГ | Редовен сезон - Група А
1 Кръг
11-11-2017 16:00 Медиус Волей Етрополе ПГ Яне Сандански
Сандански, България
3:2 Подробности
11-11-2017 16:00 Ерма-96 Локомотив Червен бряг Трън
Трън, България
3:1 Подробности
11-11-2017 16:00 Септември Про Синема Козлодуй Септември
София, България
3:0 Подробности
2 Кръг
18-11-2017 14:00 Козлодуй Ерма-96 Христо Ботев
Козлодуй, България
3:0 25:21 25:14 25:18 Подробности
18-11-2017 16:00 Локомотив Червен бряг Медиус Волей Спортна зала
Червен бряг, България
3:1 25:19 16:25 25:21 25:16 Подробности
18-11-2017 18:00 Люлин Септември Про Синема Сиконко
София, България
3:1 25:23 29:27 23:25 25:21 Подробности
3 Кръг
25-11-2017 16:00 Медиус Волей Козлодуй ПГ Яне Сандански
Сандански, България
2:3 19:25 25:22 25:27 25:19 11:15 Подробности
25-11-2017 17:00 Етрополе Локомотив Червен бряг Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:14 25:20 25:16 Подробности
25-11-2017 17:00 Ерма-96 Люлин Кракра
Перник, България
1:3 25:15 24:26 19:25 23:25 Подробности
4 Кръг
02-12-2017 16:00 Септември Про Синема Ерма-96 Септември
София, България
3:0 Подробности
02-12-2017 17:00 Етрополе Козлодуй Чавдар
Етрополе, България
3:2 25:14 22:25 16:25 25:17 15:6 Подробности
02-12-2017 18:00 Люлин Медиус Волей Сиконко
София, България
3:1 22:25 25:15 26:24 25:15 Подробности
5 Кръг
09-12-2017 16:00 Локомотив Червен бряг Козлодуй Спортна зала
Червен бряг, България
3:1 25:15 21:25 25:21 25:19 Подробности
09-12-2017 16:00 Медиус Волей Септември Про Синема ПГ Яне Сандански
Сандански, България
3:0 25:22 31:29 25:19 Подробности
11-12-2017 17:00 Етрополе Люлин Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:16 26:24 25:15 Подробности
6 Кръг
16-12-2017 16:00 Люлин Локомотив Червен бряг Сиконко
София, България
3:1 22:25 29:27 25:20 27:25 Подробности
16-12-2017 16:00 Септември Про Синема Етрополе Септември
София, България
3:0 25:23 25:12 25:18 Подробности
16-12-2017 17:00 Ерма-96 Медиус Волей Кракра
Перник, България
3:1 Подробности
7 Кръг
23-12-2017 16:00 Локомотив Червен бряг Септември Про Синема Спортна зала
Червен бряг, България
0:3 22:25 26:28 17:25 Подробности
23-12-2017 16:00 Етрополе Ерма-96 Чавдар
Етрополе, България
3:0 25:21 25:19 25:21 Подробности
8 Кръг
13-01-2018 16:00 Козлодуй Септември Про Синема Христо Ботев
Козлодуй, България
1:3 Подробности
13-01-2018 16:00 Локомотив Червен бряг Ерма-96 Спортна зала
Червен бряг, България
3:0 25:20 25:20 25:22 Подробности
13-01-2018 16:00 Етрополе Медиус Волей Чавдар
Етрополе, България
3:1 25:20 25:22 23:25 25:22 Подробности
9 Кръг
20-01-2018 16:00 Септември Про Синема Люлин Септември
София, България
3:0 25:15 25:19 25:15 Подробности
20-01-2018 16:00 Ерма-96 Козлодуй Трън
Трън, България
3:0 25:20 25:19 26:24 Подробности
20-01-2018 16:00 Медиус Волей Локомотив Червен бряг ПГ Яне Сандански
Сандански, България
3:2 Подробности
7 Кръг
26-01-2018 14:00 Козлодуй Люлин Христо Ботев
Козлодуй, България
3:0 25:21 25:20 25:20 Подробности
10 Кръг
27-01-2018 16:00 Локомотив Червен бряг Етрополе Спортна зала
Червен бряг, България
1:3 25:23 21:25 15:25 22:25 Подробности
27-01-2018 16:00 Козлодуй Медиус Волей Христо Ботев
Козлодуй, България
2:3 25:16 25:27 25:15 21:25 15:17 Подробности
27-01-2018 18:00 Люлин Ерма-96 Сиконко
София, България
1:3 21:25 19:25 25:23 19:25 Подробности
11 Кръг
03-02-2018 16:00 Козлодуй Етрополе Христо Ботев
Козлодуй, България
3:0 25:22 25:15 25:19 Подробности
03-02-2018 16:00 Медиус Волей Люлин ПГ Яне Сандански
Сандански, България
3:1 14:25 25:16 25:19 25:20 Подробности
03-02-2018 16:00 Ерма-96 Септември Про Синема Трън
Трън, България
0:3 21:25 15:25 22:25 Подробности
12 Кръг
10-02-2018 16:00 Козлодуй Локомотив Червен бряг Христо Ботев
Козлодуй, България
3:0 125:17 25:19 25:21 Подробности
10-02-2018 16:00 Септември Про Синема Медиус Волей Септември
София, България
3:0 25:17 25:20 27:25 Подробности
10-02-2018 18:00 Люлин Етрополе Сиконко
София, България
0:3 19:25 8:25 14:25 Подробности
13 Кръг
17-02-2018 14:00 Етрополе Септември Про Синема Чавдар
Етрополе, България
1:3 25:17 19:25 19:15 25:27 Подробности
17-02-2018 16:00 Медиус Волей Ерма-96 ПГ Яне Сандански
Сандански, България
2:3 29:27 26:24 16:25 20:25 7:15 Подробности
17-02-2018 16:00 Локомотив Червен бряг Люлин Спортна зала
Червен бряг, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
14 Кръг
24-02-2018 16:00 Люлин Козлодуй Сиконко
София, България
0:3 17:25 22:25 17:25 Подробности
24-02-2018 16:00 Септември Про Синема Локомотив Червен бряг Септември
София, България
3:0 25:14 25:20 25:22 Подробности
24-02-2018 16:00 Ерма-96 Етрополе Трън
Трън, България
1:3 12:25 24:26 25:17 17:25 Подробности

Класиране

А НВГ | Редовен сезон - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Септември Про Синема 12 10 2 31:8 3.8750 705:614 1.1482 30
2 Етрополе 12 8 4 27:17 1.5882 890:778 1.1440 24
3 Козлодуй 12 6 6 24:20 1.2000 924:763 1.2110 19
4 Медиус Волей 12 5 7 23:28 0.8214 784:849 0.9234 14
5 Ерма-96 12 5 7 17:26 0.6538 693:729 0.9506 14
6 Локомотив Червен бряг 12 4 8 17:26 0.6538 745:827 0.9008 13
7 Люлин 12 4 8 14:28 0.5000 820:1001 0.8192 12


България Иран
0:0
20:40 часа
Календар
Септември 2018
Други новини