Държавно първенство 2009/2010 (жени)

Класиране

Държавно първенство 2009/2010 (жени)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т

Други издания

Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (жени) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Национален шампионат 2012/2013 (Жени) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2013/2014 (жени) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) (2014/2015)
НВЛ Демакс - Национален шампионат 2015/2016 (жени) (2015/2016)




НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже)

Други издания

А Елитна волейболна група 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Купа България 2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство - А Елитна група 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
Купа България 2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
А НВГ 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
А НВГ 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




Държавно първенство 2009/2010 (жени) | плейоф - четвъртфинали
1 Кръг
26-02-2010 14:30 Славия-СУ Левски Волей Панайот Пондалов
София, България
0:3 Подробности
26-02-2010 17:00 ЦСКА Академик Васил Симов
София, България
3:0 Подробности
26-02-2010 17:30 Марица Спартак 96 Лаута
Пловдив, България
3:0 Подробности
26-02-2010 17:30 Локомотив София Спартак Интерком Груп Локомотив
София, България
3:0 Подробности
28-02-2010 Академик ЦСКА 0:3 Подробности
28-02-2010 16:00 Левски Волей Славия-СУ Сиконко
София, България
3:0 Подробности
28-02-2010 17:00 Спартак Интерком Груп Локомотив София Спартак
Варна, България
1:3 Подробности
28-02-2010 18:00 Спартак 96 Марица Спартак
Плевен, България
0:3 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (жени) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Национален шампионат 2012/2013 (Жени) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2013/2014 (жени) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) (2014/2015)
НВЛ Демакс - Национален шампионат 2015/2016 (жени) (2015/2016)




Държавно първенство 2009/2010 (жени) | редовен сезон
1 Кръг
06-11-2009 15:00 ЦСКА Локомотив София Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:21 25:17 Подробности
06-11-2009 17:00 Славия-СУ Марица Панайот Пондалов
София, България
1:3 23:25 13:25 25:13 15:25 Подробности
06-11-2009 18:00 Спартак 96 Спартак Интерком Груп Спартак
Плевен, България
3:0 25:13 25:21 25:16 Подробности
07-11-2009 16:30 Левски Волей Академик Сиконко
София, България
3:0 25:14 25:11 25:15 Подробности
2 Кръг
13-11-2009 17:00 Спартак Интерком Груп ЦСКА Спартак
Варна, България
0:3 22:25 19:25 16:25 Подробности
13-11-2009 18:00 Марица Академик Лаута
Пловдив, България
3:0 25:16 25:13 25:17 Подробности
14-11-2009 16:30 Левски Волей Спартак 96 Сиконко
София, България
3:0 25:22 25:16 25:14 Подробности
14-11-2009 17:30 Локомотив София Славия-СУ Локомотив
София, България
3:1 27:29 25:19 25:22 25:22 Подробности
3 Кръг
20-11-2009 17:00 Славия-СУ Спартак Интерком Груп Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:15 25:17 25:18 Подробности
20-11-2009 18:00 Спартак 96 Академик Спартак
Плевен, България
3:1 21:25 25:13 25:15 25:15 Подробности
21-11-2009 16:00 Левски Волей ЦСКА Сиконко
София, България
0:3 22:25 15:25 18:25 Подробности
21-11-2009 16:30 Марица Локомотив София Лаута
Пловдив, България
3:0 25:19 25:19 25:20 Подробности
4 Кръг
27-11-2009 16:30 Левски Волей Славия-СУ Сиконко
София, България
1:3 25:19 20:25 15:25 23:25 Подробности
27-11-2009 17:00 Локомотив София Академик Локомотив
София, България
3:0 25:16 25:20 25:11 Подробности
27-11-2009 17:30 Спартак Интерком Груп Марица Спартак
Варна, България
0:3 24:26 13:25 14:25 Подробности
27-11-2009 18:00 Спартак 96 ЦСКА Спартак
Плевен, България
0:3 15:25 19:25 20:25 Подробности
5 Кръг
04-12-2009 17:00 Славия-СУ Спартак 96 Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:21 25:18 25:16 Подробности
04-12-2009 17:30 ЦСКА Академик Васил Симов
София, България
3:0 25:16 25:12 25:15 Подробности
04-12-2009 17:30 Локомотив София Спартак Интерком Груп Локомотив
София, България
3:0 25:16 25:19 25:23 Подробности
05-12-2009 16:30 Марица Левски Волей Лаута
Пловдив, България
3:2 25:22 21:25 25:23 21:25 15:10 Подробности
6 Кръг
11-12-2009 17:30 ЦСКА Славия-СУ Васил Симов
София, България
3:0 25:18 27:25 25:15 Подробности
11-12-2009 18:00 Спартак 96 Марица Спартак
Плевен, България
0:3 19:25 16:25 19:25 Подробности
12-12-2009 16:30 Левски Волей Локомотив София Сиконко
София, България
2:3 15:25 17:25 25:22 25:16 11:15 Подробности
15-12-2009 16:00 Академик Спартак Интерком Груп Локомотив
София, България
0:3 23:25 21:25 26:28 Подробности
7 Кръг
18-12-2009 17:30 Локомотив София Спартак 96 Локомотив
София, България
3:0 25:11 25:17 25:15 Подробности
19-12-2009 16:00 Марица ЦСКА Лаута
Пловдив, България
0:3 15:25 13:25 21:25 Подробности
19-12-2009 17:00 Спартак Интерком Груп Левски Волей Спартак
Варна, България
0:3 19:25 9:25 21:25 Подробности
19-12-2009 17:00 Славия-СУ Академик Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:17 18:25 25:19 25:18 Подробности
8 Кръг
22-01-2010 17:30 Локомотив София ЦСКА Локомотив
София, България
0:3 13:25 18:25 18:25 Подробности
23-01-2010 Спартак Интерком Груп Спартак 96 3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
23-01-2010 16:00 Академик Левски Волей Локомотив
София, България
0:3 11:25 9:25 22:25 Подробности
23-01-2010 16:00 Марица Славия-СУ Лаута
Пловдив, България
3:0 25:17 25:16 25:19 Подробности
9 Кръг
27-01-2010 14:30 Академик Марица Локомотив
София, България
0:3 18:25 9:25 15:25 Подробности
27-01-2010 15:00 Славия-СУ Локомотив София Панайот Пондалов
София, България
3:0 26:24 25:15 25:12 Подробности
27-01-2010 17:00 ЦСКА Спартак Интерком Груп Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:16 25:17 Подробности
27-01-2010 18:00 Спартак 96 Левски Волей Спартак
Плевен, България
0:3 24:26 20:25 12:25 Подробности
10 Кръг
29-01-2010 17:00 Спартак Интерком Груп Славия-СУ Спартак
Варна, България
1:3 19:25 25:21 19:25 23:25 Подробности
29-01-2010 17:30 Локомотив София Марица Локомотив
София, България
1:3 21:25 12:25 25:23 18:25 Подробности
30-01-2010 17:00 Академик Спартак 96 Локомотив
София, България
0:3 17:25 19:25 22:25 Подробности
30-01-2010 17:30 ЦСКА Левски Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:21 25:17 25:21 Подробности
11 Кръг
05-02-2010 14:30 ЦСКА Спартак 96 Васил Симов
София, България
3:0 25:8 25:12 25:18 Подробности
05-02-2010 15:00 Славия-СУ Левски Волей Панайот Пондалов
София, България
1:3 25:22 24:26 19:25 21:25 Подробности
06-02-2010 16:00 Марица Спартак Интерком Груп Лаута
Пловдив, България
3:1 25:20 23:25 25:23 25:11 Подробности
06-02-2010 17:30 Академик Локомотив София Локомотив
София, България
0:3 16:25 22:25 15:25 Подробности
12 Кръг
10-02-2010 15:00 Академик ЦСКА Васил Симов
София, България
0:3 12:25 9:25 16:25 Подробности
10-02-2010 16:30 Левски Волей Марица Сиконко
София, България
0:3 19:25 18:25 22:25 Подробности
10-02-2010 17:00 Спартак Интерком Груп Локомотив София Спартак
Варна, България
1:3 25:19 23:25 21:25 21:25 Подробности
10-02-2010 18:00 Спартак 96 Славия-СУ Спартак
Плевен, България
0:3 23:25 17:25 19:25 Подробности
13 Кръг
12-02-2010 14:30 Славия-СУ ЦСКА Панайот Пондалов
София, България
0:3 11:25 11:25 20:25 Подробности
12-02-2010 17:30 Локомотив София Левски Волей Локомотив
София, България
3:2 24:26 27:25 18:25 25:22 15:13 Подробности
13-02-2010 16:00 Марица Спартак 96 Лаута
Пловдив, България
3:0 25:22 25:19 25:14 Подробности
13-02-2010 17:00 Спартак Интерком Груп Академик Спартак
Варна, България
3:0 25:18 25:16 25:17 Подробности
14 Кръг
18-02-2010 15:30 Левски Волей Спартак Интерком Груп Сиконко
София, България
3:0 25:19 25:18 25:19 Подробности
19-02-2010 17:00 ЦСКА Марица Васил Симов
София, България
3:2 25:16 21:25 18:25 25:12 15:11 Подробности
19-02-2010 18:00 Спартак 96 Локомотив София Спартак
Плевен, България
1:3 17:25 25:19 16:25 24:26 Подробности
20-02-2010 17:00 Академик Славия-СУ Спартак
Варна, България
0:3 25:27 15:25 22:25 Подробности

Класиране

Държавно първенство 2009/2010 (жени) | редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА 14 14 0 42:2 21.0000 1081:737 1.4668 28
2 Марица 14 12 2 38:11 3.4545 1130:932 1.2124 26
3 Локомотив София 14 9 5 28:22 1.2727 1093:1068 1.0234 23
4 Славия-СУ 14 8 6 27:21 1.2857 1070:1040 1.0288 22
5 Левски Волей 14 7 7 28:22 1.2727 1114:1022 1.0900 21
6 Спартак Интерком Груп 14 3 11 12:33 0.3636 905:1010 0.8960 17
7 Спартак 96 14 3 11 10:34 0.2941 794:1022 0.7769 16
8 Академик 14 0 14 2:42 0.0476 738:1094 0.6746 14

Други издания

Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (жени) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Национален шампионат 2012/2013 (Жени) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2013/2014 (жени) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) (2014/2015)
НВЛ Демакс - Национален шампионат 2015/2016 (жени) (2015/2016)




Държавно първенство 2009/2010 (жени) | плейоф - полуфинали
1 Кръг
05-03-2010 17:00 ЦСКА Левски Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:16 26:24 Подробности
05-03-2010 17:30 Марица Локомотив София Лаута
Пловдив, България
3:0 25:16 25:22 25:22 Подробности
2 Кръг
07-03-2010 16:00 Левски Волей ЦСКА Сиконко
София, България
0:3 22:25 24:26 19:25 Подробности
07-03-2010 18:00 Локомотив София Марица Локомотив
София, България
1:3 19:25 26:28 25:15 21:25 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (жени) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Национален шампионат 2012/2013 (Жени) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2013/2014 (жени) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) (2014/2015)
НВЛ Демакс - Национален шампионат 2015/2016 (жени) (2015/2016)




Държавно първенство 2009/2010 (жени) | мач за трето място
1 Кръг
13-03-2010 17:00 Локомотив София Левски Волей Локомотив
София, България
1:3 23:25 18:25 25:20 18:25 Подробности
2 Кръг
15-03-2010 16:00 Левски Волей Локомотив София Сиконко
София, България
3:2 25:23 25:23 19:25 24:26 15:11 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (жени) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Национален шампионат 2012/2013 (Жени) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2013/2014 (жени) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) (2014/2015)
НВЛ Демакс - Национален шампионат 2015/2016 (жени) (2015/2016)




Държавно първенство 2009/2010 (жени) | финал
1 Кръг
13-03-2010 17:30 ЦСКА Марица Васил Симов
София, България
3:0 30:28 25:17 25:20 Подробности
2 Кръг
14-03-2010 17:30 ЦСКА Марица Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:15 25:15 Подробности
3 Кръг
16-03-2010 17:30 Марица ЦСКА Лаута
Пловдив, България
2:3 17:25 25:18 25:18 10:25 13:15 Подробности

Други издания

Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2010/2011 (жени) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство 2011/2012 (жени) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Национален шампионат 2012/2013 (Жени) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2013/2014 (жени) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Национален шампионат 2014/2015 (жени) (2014/2015)
НВЛ Демакс - Национален шампионат 2015/2016 (жени) (2015/2016)




НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) | Суперлига, България 2009/2010 (мъже) - редовен сезон
1 Кръг
16-10-2009 17:30 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
2:3 26:24 14:25 33:35 25:18 7:15 Подробности
16-10-2009 18:00 Нефтохимик 2010 Арда Младост
Бургас, България
2:3 25:18 27:25 25:27 15:25 10:15 Подробности
17-10-2009 17:30 Пирин Балканстрой Славия Септември
Разлог, България
3:1 25:21 15:25 25:16 25:19 Подробности
17-10-2009 17:30 Левски Волей Монтана Сиконко
София, България
3:0 25:20 25:17 25:20 Подробности
2 Кръг
23-10-2009 17:00 Славия Левски Волей Панайот Пондалов
София, България
1:3 23:25 22:25 25:19 21:25 Подробности
23-10-2009 17:30 Арда Пирин Балканстрой Арпезос
Кърджали, България
0:3 22:25 17:25 15:25 Подробности
23-10-2009 17:30 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
3:1 25:19 23:25 25:20 25:23 Подробности
24-10-2009 17:30 Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна
Дупница, България
3:1 25:20 23:25 26:24 25:18 Подробности
3 Кръг
30-10-2009 17:30 Пирин Балканстрой ЦСКА Септември
Разлог, България
2:3 23:25 25:18 31:33 25:17 12:15 Подробности
30-10-2009 18:00 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
3:0 25:22 25:21 25:21 Подробности
30-10-2009 18:00 Монтана Славия Огоста
Монтана, България
3:2 21:25 25:22 26:24 10:25 19:17 Подробности
31-10-2009 17:30 Левски Волей Арда Сиконко
София, България
1:3 20:25 21:25 25:22 23:25 Подробности
4 Кръг
06-11-2009 17:30 Арда Монтана Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:21 25:22 25:13 Подробности
06-11-2009 17:30 ЦСКА Левски Волей Васил Симов
София, България
3:1 25:22 22:25 25:22 25:20 Подробности
06-11-2009 18:00 Нефтохимик 2010 Пирин Балканстрой Младост
Бургас, България
3:0 28:26 25:15 25:21 Подробности
07-11-2009 17:30 Марек Юнион-Ивкони Славия Спортна
Дупница, България
3:0 25:21 25:23 25:22 Подробности
5 Кръг
13-11-2009 17:00 Славия Арда Панайот Пондалов
София, България
1:3 9:25 25:19 20:25 22:25 Подробности
13-11-2009 17:30 Пирин Балканстрой Марек Юнион-Ивкони Септември
Разлог, България
3:0 25:23 25:18 25:23 Подробности
13-11-2009 17:30 Левски Волей Нефтохимик 2010 Сиконко
София, България
3:2 25:23 21:25 25:23 17:25 15:11 Подробности
13-11-2009 18:00 Монтана ЦСКА Огоста
Монтана, България
1:3 32:34 21:25 25:21 20:25 Подробности
6 Кръг
15-11-2009 14:00 Пирин Балканстрой ЦСКА Сиконко
София, България
2:3 25:17 23:25 21:25 25:22 13:15 Подробности
15-11-2009 15:00 Арда Монтана Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:13 31:29 25:18 Подробности
15-11-2009 16:30 Левски Волей Марек Юнион-Ивкони Сиконко
София, България
3:1 25:20 10:25 25:18 25:16 Подробности
15-11-2009 17:30 Славия Нефтохимик 2010 Панайот Пондалов
София, България
1:3 20:25 21:25 25:20 13:25 Подробности
7 Кръг
16-11-2009 14:30 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Сиконко
София, България
2:3 25:19 25:21 13:25 21:25 14:16 Подробности
16-11-2009 15:00 Монтана Нефтохимик 2010 Панайот Пондалов
София, България
0:3 16:25 22:25 14:25 Подробности
16-11-2009 17:30 Левски Волей Пирин Балканстрой Сиконко
София, България
3:2 25:20 25:19 20:25 26:28 19:17 Подробности
16-11-2009 17:30 Арда Славия Панайот Пондалов
София, България
3:1 20:25 29:27 25:20 25:21 Подробности
8 Кръг
17-11-2009 14:30 Пирин Балканстрой Марек Юнион-Ивкони Сиконко
София, България
3:2 25:22 25:21 23:25 21:25 15:13 Подробности
17-11-2009 15:00 Арда Нефтохимик 2010 Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:19 25:23 25:15 Подробности
17-11-2009 17:30 ЦСКА Левски Волей Сиконко
София, България
3:0 25:20 25:23 30:28 Подробности
17-11-2009 17:30 Славия Монтана Панайот Пондалов
София, България
3:1 20:25 25:18 25:23 25:20 Подробности
9 Кръг
19-11-2009 13:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
3:1 20:25 25:19 25:22 25:22 Подробности
19-11-2009 14:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
3:0 25:15 26:24 25:20 Подробности
19-11-2009 17:30 Пирин Балканстрой Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
2:3 17:25 25:20 25:22 25:27 6:15 Подробности
19-11-2009 19:00 Левски Волей Славия Васил Симов
София, България
3:1 18:25 25:16 25:20 25:15 Подробности
10 Кръг
20-11-2009 13:00 Монтана Левски Волей Васил Симов
София, България
0:3 19:25 18:25 22:25 Подробности
20-11-2009 14:30 Славия ЦСКА Васил Симов
София, България
0:3 20:25 21:25 17:25 Подробности
20-11-2009 17:30 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
3:1 25:19 23:25 25:23 25:22 Подробности
20-11-2009 19:00 Арда Пирин Балканстрой Васил Симов
София, България
3:0 25:18 25:22 25:15 Подробности
11 Кръг
21-11-2009 13:00 Пирин Балканстрой Монтана Васил Симов
София, България
3:0 25:17 25:21 25:22 Подробности
21-11-2009 14:30 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
3:0 25:20 25:17 27:25 Подробности
21-11-2009 17:30 Левски Волей Арда Васил Симов
София, България
3:1 18:25 25:23 25:15 25:14 Подробности
21-11-2009 19:00 Славия Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
3:2 25:23 25:27 25:15 23:25 15:10 Подробности
12 Кръг
22-11-2009 11:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Васил Симов
София, България
1:3 25:23 24:26 16:25 19:25 Подробности
22-11-2009 13:00 Славия Пирин Балканстрой Васил Симов
София, България
0:3 21:25 11:25 17:25 Подробности
22-11-2009 14:30 Левски Волей Нефтохимик 2010 Васил Симов
София, България
1:3 21:25 23:25 25:16 28:30 Подробности
22-11-2009 17:30 Арда ЦСКА Васил Симов
София, България
1:3 25:21 20:25 17:25 22:25 Подробности
13 Кръг
27-11-2009 17:30 Марек Юнион-Ивкони Арда Спортна
Дупница, България
2:3 27:29 18:25 25:23 25:23 13:15 Подробности
28-11-2009 17:30 Пирин Балканстрой Левски Волей Септември
Разлог, България
3:0 27:25 25:23 25:18 Подробности
28-11-2009 18:00 Нефтохимик 2010 Монтана Младост
Бургас, България
3:0 25:21 25:16 25:11 Подробности
28-11-2009 18:00 ЦСКА Славия Васил Симов
София, България
3:1 25:19 25:19 23:25 25:10 Подробности
14 Кръг
18-12-2009 17:00 Славия Нефтохимик 2010 Панайот Пондалов
София, България
0:3 19:25 22:25 20:25 Подробности
18-12-2009 17:30 Арда ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
1:3 23:25 25:23 24:26 18:25 Подробности
18-12-2009 17:30 Левски Волей Марек Юнион-Ивкони Сиконко
София, България
3:1 25:20 19:25 25:22 25:17 Подробности
18-12-2009 18:00 Монтана Пирин Балканстрой Огоста
Монтана, България
1:3 24:26 21:25 25:19 20:25 Подробности
15 Кръг
08-01-2010 17:30 Арда Нефтохимик 2010 Арпезос
Кърджали, България
1:3 28:26 20:25 12:25 19:25 Подробности
09-01-2010 17:00 Славия Пирин Балканстрой Панайот Пондалов
София, България
3:2 24:26 25:17 16:25 26:24 15:12 Подробности
09-01-2010 18:00 Монтана Левски Волей Огоста
Монтана, България
3:2 25:20 20:25 25:21 14:25 15:11 Подробности
16 Кръг
15-01-2010 17:30 Пирин Балканстрой Арда Септември
Разлог, България
3:0 25:20 26:24 25:21 Подробности
15-01-2010 18:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Огоста
Монтана, България
3:2 21:25 25:22 27:25 21:25 15:13 Подробности
16-01-2010 18:00 Левски Волей Славия Сиконко
София, България
3:1 25:23 25:20 21:25 25:20 Подробности
17 Кръг
22-01-2010 17:00 Славия Монтана Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:22 25:16 25:19 Подробности
22-01-2010 17:30 ЦСКА Пирин Балканстрой Васил Симов
София, България
3:2 25:19 21:25 23:25 25:16 15:8 Подробности
22-01-2010 18:00 Арда Левски Волей Арпезос
Кърджали, България
2:3 25:20 25:19 23:25 21:25 14:16 Подробности
23-01-2010 17:00 Марек Юнион-Ивкони Нефтохимик 2010 Спортна
Дупница, България
2:3 25:19 21:25 25:15 21:25 11:15 Подробности
18 Кръг
29-01-2010 17:00 Славия Марек Юнион-Ивкони Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:22 25:23 25:17 Подробности
29-01-2010 17:30 Левски Волей ЦСКА Сиконко
София, България
2:3 30:28 25:19 23:25 16:25 15:17 Подробности
29-01-2010 17:30 Пирин Балканстрой Нефтохимик 2010 Септември
Разлог, България
3:1 25:19 25:23 21:25 25:16 Подробности
29-01-2010 18:00 Монтана Арда Огоста
Монтана, България
3:1 25:27 25:18 25:17 25:23 Подробности
16 Кръг
02-02-2010 18:00 Нефтохимик 2010 ЦСКА Младост
Бургас, България
3:0 25:20 28:26 25:23 Подробности
19 Кръг
05-02-2010 17:30 Нефтохимик 2010 Левски Волей Младост
Бургас, България
0:3 18:25 23:25 20:25 Подробности
05-02-2010 17:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
3:2 25:21 19:25 17:25 25:17 15:11 Подробности
05-02-2010 18:00 Арда Славия Арпезос
Кърджали, България
3:1 25:21 26:24 23:25 25:15 Подробности
06-02-2010 17:00 Марек Юнион-Ивкони Пирин Балканстрой Спортна
Дупница, България
3:1 22:25 25:21 25:19 26:24 Подробности
20 Кръг
12-02-2010 17:30 Левски Волей Пирин Балканстрой Сиконко
София, България
3:0 25:22 25:20 25:16 Подробности
12-02-2010 18:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Арпезос
Кърджали, България
3:1 25:20 20:25 25:22 25:18 Подробности
12-02-2010 18:00 Монтана Нефтохимик 2010 Огоста
Монтана, България
1:3 18:25 27:25 18:25 17:25 Подробности
13-02-2010 17:30 Славия ЦСКА Панайот Пондалов
София, България
3:1 23:25 25:22 26:24 26:24 Подробности
21 Кръг
18-02-2010 18:00 Нефтохимик 2010 Славия Младост
Бургас, България
3:1 25:22 25:13 19:25 25:19 Подробности
19-02-2010 17:30 Марек Юнион-Ивкони Левски Волей Спортна
Дупница, България
0:3 21:25 23:25 16:25 Подробности
20-02-2010 17:30 ЦСКА Арда Васил Симов
София, България
3:0 25:21 25:15 25:14 Подробности
20-02-2010 17:30 Пирин Балканстрой Монтана Септември
Разлог, България
3:0 25:21 25:15 25:17 Подробности
15 Кръг
23-02-2010 17:00 Марек Юнион-Ивкони ЦСКА Спортна
Дупница, България
0:3 20:25 23:25 23:25 Подробности
22 Кръг
26-02-2010 16:00 Левски Волей ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
1:3 20:25 25:16 19:25 21:25 Подробности
26-02-2010 16:30 Славия Нефтохимик 2010 Огоста
Монтана, България
2:3 25:22 21:25 26:24 16:25 9:15 Подробности
26-02-2010 18:00 Арда Пирин Балканстрой Арпезос
Кърджали, България
2:3 19:25 23:25 25:19 25:21 6:15 Подробности
26-02-2010 18:00 Монтана Марек Юнион-Ивкони Огоста
Монтана, България
3:1 25:23 20:25 27:25 25:19 Подробности
23 Кръг
27-02-2010 16:00 Монтана Нефтохимик 2010 Огоста
Монтана, България
0:3 18:25 18:25 21:25 Подробности
27-02-2010 16:00 Пирин Балканстрой ЦСКА Арпезос
Кърджали, България
0:3 25:27 18:25 16:25 Подробности
27-02-2010 18:00 Славия Марек Юнион-Ивкони Огоста
Монтана, България
3:1 25:23 25:21 23:25 29:27 Подробности
27-02-2010 18:00 Арда Левски Волей Арпезос
Кърджали, България
1:3 28:26 21:25 23:25 20:25 Подробности
24 Кръг
28-02-2010 11:00 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Огоста
Монтана, България
3:0 25:12 25:17 25:22 Подробности
28-02-2010 13:00 Монтана Славия Огоста
Монтана, България
1:3 20:25 25:20 18:25 16:25 Подробности
28-02-2010 14:00 Левски Волей Пирин Балканстрой Арпезос
Кърджали, България
1:3 25:22 23:25 24:26 19:25 Подробности
28-02-2010 16:00 ЦСКА Арда Арпезос
Кърджали, България
3:0 25:20 25:16 25:12 Подробности
25 Кръг
03-03-2010 13:00 ЦСКА Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
3:0 25:19 25:23 25:15 Подробности
03-03-2010 14:30 Пирин Балканстрой Монтана Младост
Бургас, България
3:1 15:25 25:16 25:15 25:18 Подробности
03-03-2010 17:30 Левски Волей Славия Младост
Бургас, България
3:0 25:13 25:20 25:21 Подробности
03-03-2010 19:00 Арда Нефтохимик 2010 Младост
Бургас, България
0:3 17:25 19:25 16:25 Подробности
26 Кръг
04-03-2010 13:00 Монтана ЦСКА Младост
Бургас, България
0:3 21:25 23:25 20:25 Подробности
04-03-2010 14:30 Пирин Балканстрой Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
0:3 21:25 18:25 25:27 Подробности
04-03-2010 17:30 Левски Волей Нефтохимик 2010 Младост
Бургас, България
0:3 21:25 17:25 20:25 Подробности
04-03-2010 19:00 Славия Арда Младост
Бургас, България
0:3 18:25 17:25 19:25 Подробности
27 Кръг
05-03-2010 13:00 Арда Монтана Младост
Бургас, България
3:0 25:16 25:17 25:21 Подробности
05-03-2010 14:30 Левски Волей Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
3:0 25:19 25:17 25:21 Подробности
05-03-2010 17:30 Пирин Балканстрой Нефтохимик 2010 Младост
Бургас, България
3:2 19:25 25:19 21:25 25:22 15:11 Подробности
05-03-2010 19:00 ЦСКА Славия Младост
Бургас, България
3:0 25:11 25:12 25:22 Подробности
28 Кръг
06-03-2010 11:00 Арда Марек Юнион-Ивкони Младост
Бургас, България
2:3 25:23 7:25 25:20 28:30 17:19 Подробности
06-03-2010 13:00 Монтана Левски Волей Младост
Бургас, България
1:3 22:25 19:25 25:22 12:25 Подробности
06-03-2010 14:30 Славия Пирин Балканстрой Младост
Бургас, България
0:3 20:25 28:30 23:25 Подробности
06-03-2010 17:30 ЦСКА Нефтохимик 2010 Младост
Бургас, България
0:3 23:25 19:25 19:25 Подробности

Класиране

НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) | Суперлига, България 2009/2010 (мъже) - редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЦСКА 28 23 5 74:32 2.3125 2483:2245 1.1060 66
2 Нефтохимик 2010 28 20 8 68:36 1.8889 2395:2175 1.1011 60
3 Левски Волей 28 18 10 63:44 1.4318 2458:2319 1.0599 53
4 Пирин Балканстрой 28 16 12 61:47 1.2979 2410:2338 1.0308 51
5 Арда 28 14 14 54:52 1.0385 2344:2355 0.9953 43
6 Марек Юнион-Ивкони 28 8 20 41:69 0.5942 2409:2506 0.9613 26
7 Славия 28 8 20 38:68 0.5588 2250:2448 0.9191 24
8 Монтана 28 5 23 26:77 0.3377 2097:2460 0.8524 13

Други издания

А Елитна волейболна група 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Купа България 2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство - А Елитна група 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
Купа България 2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
А НВГ 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
А НВГ 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) | Суперлига, България 2009/2010 (мъже) - четвъртфинали
1 Кръг
13-03-2010 15:00 Нефтохимик 2010 Славия Младост
Бургас, България
3:0 25:22 27:25 25:22 Подробности
13-03-2010 15:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
3:0 25:15 25:18 25:17 Подробности
13-03-2010 17:30 Левски Волей Марек Юнион-Ивкони Сиконко
София, България
3:0 25:18 25:22 25:20 Подробности
13-03-2010 17:30 Пирин Балканстрой Арда Септември
Разлог, България
3:0 25:23 25:17 28:26 Подробности
2 Кръг
14-03-2010 14:00 Нефтохимик 2010 Славия Младост
Бургас, България
3:2 25:17 25:17 21:25 19:25 15:7 Подробности
14-03-2010 15:30 ЦСКА Монтана Васил Симов
София, България
3:0 25:22 25:23 28:26 Подробности
15-03-2010 17:30 Марек Юнион-Ивкони Левски Волей Спортна
Дупница, България
0:3 19:25 23:25 15:25 Подробности
15-03-2010 18:00 Арда Пирин Балканстрой Арпезос
Кърджали, България
3:2 19:25 25:19 25:27 25:13 15:13 Подробности
3 Кръг
17-03-2010 17:30 Пирин Балканстрой Арда Септември
Разлог, България
3:0 25:19 25:15 25:20 Подробности

Други издания

А Елитна волейболна група 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Купа България 2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство - А Елитна група 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
Купа България 2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
А НВГ 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
А НВГ 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) | Суперлига, България 2009/2010 (мъже) - полуфинали
1 Кръг
21-03-2010 18:00 Нефтохимик 2010 Левски Волей Младост
Бургас, България
2:3 20:25 25:16 22:25 25:21 13:15 Подробности
21-03-2010 18:30 ЦСКА Пирин Балканстрой Васил Симов
София, България
3:0 25:17 25:15 25:21 Подробности
2 Кръг
22-03-2010 17:30 ЦСКА Пирин Балканстрой Васил Симов
София, България
3:1 25:17 27:29 25:20 25:13 Подробности
22-03-2010 18:00 Нефтохимик 2010 Левски Волей Младост
Бургас, България
2:3 19:25 25:23 25:18 17:25 10:15 Подробности
3 Кръг
25-03-2010 17:30 Пирин Балканстрой ЦСКА Септември
Разлог, България
1:3 14:25 27:25 17:25 19:25 Подробности
25-03-2010 17:30 Левски Волей Нефтохимик 2010 Сиконко
София, България
3:1 25:18 23:25 25:18 32:30 Подробности

Други издания

А Елитна волейболна група 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Купа България 2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство - А Елитна група 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
Купа България 2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
А НВГ 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
А НВГ 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) | Суперлига, България 2009/2010 (мъже) - финал
1 Кръг
13-04-2010 17:30 ЦСКА Левски Волей Самоков
Самоков, България
3:0 25:19 25:15 25:20 Подробности
2 Кръг
14-04-2010 17:30 ЦСКА Левски Волей Самоков
Самоков, България
3:0 25:23 25:16 25:20 Подробности
3 Кръг
18-04-2010 17:30 Левски Волей ЦСКА Самоков
Самоков, България
1:3 25:23 16:25 17:25 25:27 Подробности

Други издания

А Елитна волейболна група 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство 2009/2010 (жени) (2009/2010)
НВЛ - Суперлига, България 2009/2010 (мъже) (2009/2010)
Държавно първенство - А Елитна група 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Купа България 2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Висша лига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
НВЛ - Суперлига, България 2010/2011 (мъже) (2010/2011)
Държавно първенство - А Елитна група 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
Купа България 2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Висша лига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
НВЛ - Суперлига, България 2011/2012 (мъже) (2011/2012)
А НВГ 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Висша лига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
НВЛ - Суперлига, България 2012/2013 (мъже) (2012/2013)
А НВГ 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Висша лига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) (2013/2014)
НВЛ "Бачково" изворна вода - Суперлига, България 2014/2015 (мъже) (2014/2015)
НВЛ "Сами-М"- Суперлига, България 2015/2016 (мъже) (2015/2016)




Европейска лига 2010 (мъже)

Класиране

Европейска лига 2010 (мъже)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т

Други издания

Европейска лига 2010 (мъже) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (мъже) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (Мъже) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (мъже) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (мъже) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (мъже) | Група В
1 Кръг
05-06-2010 18:00 Турция Португалия ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
1:3 34:32 21:25 23:25 26:28 Подробности
05-06-2010 21:15 Австрия Гърция Спортна зала Залцбург
Залцбург, Австрия
3:2 18:25 26:24 22:25 25:17 15:11 Подробности
2 Кръг
05-06-2010 21:15 Австрия Гърция Спортна зала Залцбург
Залцбург, Австрия
0:3 19:25 23:25 17:25 Подробности
06-06-2010 18:00 Турция Португалия ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
0:3 27:29 21:25 20:25 Подробности
3 Кръг
12-06-2010 18:00 Португалия Гърция Градски център на спорта
Варзим, Португалия
3:2 24:26 27:25 25:15 21:25 15:11 Подробности
12-06-2010 19:00 Турция Австрия Сахинбей Спортна зала
Газиантеп, Турция
3:0 25:22 25:19 25:17 Подробности
4 Кръг
13-06-2010 18:00 Турция Австрия Сахинбей Спортна зала
Газиантеп, Турция
3:1 18:18 23:25 25:18 23:25 Подробности
13-06-2010 18:00 Португалия Гърция Градски център на спорта
Варзим, Португалия
3:2 25:19 25:21 15:25 19:25 15:9 Подробности
5 Кръг
18-06-2010 20:00 Гърция Турция Димитриос Тофалос
Патрон, Гърция
0:3 23:25 23:25 22:25 Подробности
18-06-2010 21:15 Австрия Португалия Арлберг
Санкт Антон ам Арлберг, Австрия
0:3 21:25 19:25 14:25 Подробности
6 Кръг
19-06-2010 20:00 Австрия Португалия Арлберг
Санкт Антон ам Арлберг, Австрия
1:3 22:25 25:20 15:25 17:25 Подробности
19-06-2010 21:00 Гърция Турция Димитриос Тофалос
Патрон, Гърция
3:0 25:22 25:19 25:23 Подробности
7 Кръг
26-06-2010 18:00 Португалия Австрия Антонио Сарайва
Песо да Регуа, Португалия
3:0 25:23 28:26 15:16 Подробности
26-06-2010 18:00 Турция Гърция ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:1 25:19 22:25 25:22 25:23 Подробности
8 Кръг
27-06-2010 15:00 Турция Гърция ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:1 27:25 25:22 20:25 25:23 Подробности
27-06-2010 18:00 Португалия Австрия Антонио Сарайва
Песо да Регуа, Португалия
3:1 25:20 25:23 20:25 25:22 Подробности
9 Кръг
02-07-2010 21:15 Австрия Турция Щадхале
Стейр, Австрия
0:3 20:25 29:31 26:28 Подробности
10 Кръг
03-07-2010 19:00 Австрия Турция Щадхале
Стейр, Австрия
3:1 26:24 23:25 26:24 25:22 Подробности
9 Кръг
03-07-2010 20:30 Гърция Португалия Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
1:3 13:25 25:18 19:25 29:31 Подробности
10 Кръг
04-07-2010 20:30 Гърция Португалия Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
3:1 25:16 25:15 23:25 30:28 Подробности
11 Кръг
09-07-2010 20:00 Гърция Австрия Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
3:1 28:26 25:18 23:25 25:19 Подробности
10-07-2010 17:00 Португалия Турция Градски център на спорта
Варзим, Португалия
3:0 25:17 25:23 25:9 Подробности
12 Кръг
10-07-2010 20:00 Гърция Австрия Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
3:0 25:23 25:19 27:25 Подробности
11-07-2010 17:00 Португалия Турция Градски център на спорта
Варзим, Португалия
3:1 25:19 22:25 25:14 38:36 Подробности

Класиране

Европейска лига 2010 (мъже) | Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Португалия 12 11 1 34:12 2.8333 1101:993 1.1088 23
2 Турция 12 6 6 21:21 1.0000 991:1020 0.9716 18
3 Гърция 12 5 7 24:23 1.0435 1072:1047 1.0239 17
4 Австрия 12 2 10 10:33 0.3030 927:1031 0.8991 14

Други издания

Европейска лига 2010 (мъже) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (мъже) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (Мъже) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (мъже) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (мъже) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (мъже) | Група А
6 Кръг
20-05-2010 16:00 Великобритания Румъния К2
Кроули, Великобритания
2:3 25:23 15:25 21:25 25:22 10:15 Подробности
1 Кръг
05-06-2010 16:00 Великобритания Словакия Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
1:3 23:25 25:19 23:25 23:25 Подробности
05-06-2010 19:00 Испания Румъния Полидепортиво Писуерга
Валядолид, Испания
1:3 18:25 25:21 21:25 27:29 Подробности
2 Кръг
05-06-2010 19:00 Испания Румъния Полидепортиво Писуерга
Валядолид, Испания
2:3 22:25 23:25 25:18 26:24 10:15 Подробности
06-06-2010 16:00 Великобритания Словакия Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
3:0 25:23 25:21 25:22 Подробности
3 Кръг
11-06-2010 19:00 Румъния Словакия Спортурилор
Констанца, Румъния
3:0 25:21 25:23 25:18 Подробности
11-06-2010 21:30 Испания Великобритания Вюрзбург
Саламанка, Испания
3:1 25:15 18:25 25:23 28:26 Подробности
4 Кръг
12-06-2010 19:00 Румъния Словакия Спортурилор
Констанца, Румъния
2:3 27:25 25:18 22:25 15:25 13:15 Подробности
12-06-2010 21:30 Испания Великобритания Вюрзбург
Саламанка, Испания
0:3 22:25 24:26 22:25 Подробности
5 Кръг
19-06-2010 16:00 Великобритания Румъния К2
Кроули, Великобритания
3:1 21:25 25:18 25:18 25:16 Подробности
19-06-2010 19:00 Словакия Испания Спортна зала Левице
Левице, Словакия
2:3 25:22 19:25 22:25 25:20 12:15 Подробности
6 Кръг
20-06-2010 19:00 Словакия Испания Спортна зала Левице
Левице, Словакия
0:3 24:26 23:25 24:26 Подробности
7 Кръг
25-06-2010 19:00 Румъния Великобритания Спортурилор
Констанца, Румъния
3:0 25:22 25:20 26:24 Подробности
8 Кръг
26-06-2010 19:00 Румъния Великобритания Спортурилор
Констанца, Румъния
3:2 22:25 25:21 20:25 30:28 15:13 Подробности
7 Кръг
26-06-2010 21:00 Испания Словакия Ла Каха Маджика
Мадрид, Испания
3:1 25:16 23:25 25:22 25:18 Подробности
8 Кръг
27-06-2010 21:00 Испания Словакия Ла Каха Маджика
Мадрид, Испания
3:2 25:27 22:25 25:21 25:22 15:9 Подробности
10 Кръг
03-07-2010 16:00 Великобритания Испания Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
0:3 23:25 20:25 17:25 Подробности
03-07-2010 19:00 Румъния Словакия Градска зала
Нитра, Словакия
1:3 21:25 26:24 21:25 18:25 Подробности
9 Кръг
04-07-2010 16:00 Великобритания Испания Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
0:3 12:25 17:25 22:25 Подробности
04-07-2010 19:00 Словакия Румъния Градска зала
Нитра, Словакия
3:0 25:16 25:22 25:18 Подробности
11 Кръг
09-07-2010 19:00 Словакия Великобритания Градска зала
Нитра, Словакия
3:0 25:15 25:19 25:21 Подробности
09-07-2010 19:00 Румъния Испания Спортурилор
Констанца, Румъния
2:3 25:16 25:21 23:25 19:25 12:15 Подробности
12 Кръг
10-07-2010 19:00 Словакия Великобритания Градска зала
Нитра, Словакия
3:0 25:15 25:23 25:21 Подробности
10-07-2010 19:00 Румъния Испания Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 20:25 15:25 16:25 Подробности

Класиране

Европейска лига 2010 (мъже) | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Испания 12 9 3 30:17 1.7647 1082:997 1.0853 21
2 Словакия 12 6 6 23:22 1.0455 1013:996 1.0171 18
3 Румъния 12 6 6 24:25 0.9600 1056:1088 0.9706 18
4 Великобритания 12 3 9 15:28 0.5357 929:999 0.9299 15

Други издания

Европейска лига 2010 (мъже) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (мъже) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (Мъже) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (мъже) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (мъже) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (мъже) | полуфинали
1 Кръг
16-07-2010 17:00 Румъния Португалия Полидепортиво Агуас Вивас
Гуадалахара, Испания
2:3 15:25 15:25 25:23 25:19 8:15 Подробности
16-07-2010 20:00 Испания Турция Полидепортиво Агуас Вивас
Гуадалахара, Испания
3:0 25:21 25:20 25:22 Подробности

Други издания

Европейска лига 2010 (мъже) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (мъже) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (Мъже) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (мъже) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (мъже) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (мъже) | мач за трето място
1 Кръг
17-07-2010 18:00 Румъния Турция Полидепортиво Агуас Вивас
Гуадалахара, Испания
2:3 19:25 25:22 25:17 16:25 13:15 Подробности

Други издания

Европейска лига 2010 (мъже) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (мъже) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (Мъже) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (мъже) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (мъже) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (мъже) | финал
1 Кръг
17-07-2010 22:00 Испания Португалия Полидепортиво Агуас Вивас
Гуадалахара, Испания
1:3 25:23 23:25 18:25 21:25 Подробности

Други издания

Европейска лига 2010 (мъже) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (мъже) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (мъже) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (Мъже) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (мъже) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (мъже) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (мъже) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (жени)

Класиране

Европейска лига 2010 (жени)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т

Други издания

Европейска лига 2010 (жени) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (Жени) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (жени) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (жени) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (жени) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (жени) (2012/2013)
Европейско първенство 2013 (жени) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (жени) (2013/2014)
Европейско първенство 2015 (жени) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (жени) | Група А
11 Кръг
05-06-2010 19:00 Великобритания Румъния Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
0:3 19:25 15:25 15:25 Подробности
12 Кръг
06-06-2010 18:30 Великобритания Румъния Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
0:3 22:25 20:25 20:25 Подробности
1 Кръг
11-06-2010 18:00 Сърбия Великобритания Йезеро
Кладово, Сърбия
3:0 25:16 25:18 25:19 Подробности
11-06-2010 21:30 Румъния България Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 15:25 23:25 18:25 Подробности
2 Кръг
12-06-2010 17:00 Сърбия Великобритания Йезеро
Кладово, Сърбия
3:0 25:21 25:16 25:14 Подробности
12-06-2010 21:30 Румъния България Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 22:25 26:28 22:25 Подробности
3 Кръг
19-06-2010 19:00 Великобритания България К2
Кроули, Великобритания
0:3 14:25 14:25 14:25 Подробности
19-06-2010 21:15 Сърбия Румъния Смедерево
Смедерево, Сърбия
3:0 25:18 25:21 25:19 Подробности
4 Кръг
20-06-2010 18:30 Великобритания България К2
Кроули, Великобритания
0:3 13:25 23:25 14:25 Подробности
20-06-2010 19:00 Сърбия Румъния Смедерево
Смедерево, Сърбия
3:0 25:19 25:20 25:23 Подробности
5 Кръг
25-06-2010 21:15 Сърбия България Дудова шума
Суботица, Сърбия
3:2 25:13 25:23 22:25 20:25 15:12 Подробности
25-06-2010 21:30 Румъния Великобритания Спортурилор
Констанца, Румъния
3:1 25:18 25:16 23:25 25:22 Подробности
6 Кръг
26-06-2010 19:00 Сърбия България Дудова шума
Суботица, Сърбия
1:3 26:24 19:25 20:25 18:25 Подробности
26-06-2010 21:30 Румъния Великобритания Спортурилор
Констанца, Румъния
3:0 25:22 25:11 25:14 Подробности
7 Кръг
01-07-2010 19:00 България Румъния Орловец
Габрово, България
3:0 25:21 25:19 25:17 Подробности
8 Кръг
02-07-2010 19:00 България Румъния Орловец
Габрово, България
3:1 25:20 25:22 26:28 26:24 Подробности
7 Кръг
03-07-2010 19:00 Великобритания Сърбия Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
0:3 15:25 11:25 20:25 Подробности
8 Кръг
04-07-2010 18:30 Великобритания Сърбия Ейс Колъридж Роуд
Шефийлд, Великобритания
0:3 19:25 20:25 23:25 Подробности
9 Кръг
09-07-2010 21:30 Румъния Сърбия Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 22:25 18:25 22:25 Подробности
10-07-2010 19:00 България Великобритания Орловец
Габрово, България
3:1 25:22 24:26 25:16 25:21 Подробности
10 Кръг
10-07-2010 21:30 Румъния Сърбия Спортурилор
Констанца, Румъния
0:3 18:25 19:25 20:25 Подробности
11-07-2010 19:00 България Великобритания Орловец
Габрово, България
3:0 25:18 25:18 25:18 Подробности
11 Кръг
17-07-2010 19:00 България Сърбия Орловец
Габрово, България
0:3 16:25 20:25 14:25 Подробности
12 Кръг
18-07-2010 19:00 България Сърбия Орловец
Габрово, България
1:3 20:25 15:25 31:29 21:25 Подробности

Класиране

Европейска лига 2010 (жени) | Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Сърбия 12 11 1 34:6 5.6667 969:785 1.2344 23
2 България 12 9 3 30:12 2.5000 988:877 1.1266 21
3 Румъния 12 4 8 13:25 0.5200 839:869 0.9655 16
4 Великобритания 12 0 12 2:36 0.0556 682:947 0.7202 12

Други издания

Европейска лига 2010 (жени) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (Жени) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (жени) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (жени) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (жени) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (жени) (2012/2013)
Европейско първенство 2013 (жени) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (жени) (2013/2014)
Европейско първенство 2015 (жени) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (жени) | Група В
1 Кръг
11-06-2010 15:00 Израел Гърция Дворец на спорта Метроуест
Раанана, Израел
3:1 25:20 19:25 25:16 25:19 Подробности
11-06-2010 18:30 Испания Турция Вюрзбург
Саламанка, Испания
2:3 14:25 25:21 16:25 25:19 11:15 Подробности
2 Кръг
12-06-2010 18:30 Испания Турция Вюрзбург
Саламанка, Испания
2:3 14:25 25:21 16:25 25:19 11:15 Подробности
12-06-2010 19:00 Израел Гърция Дворец на спорта Метроуест
Раанана, Израел
3:0 25:21 25:23 25:21 Подробности
3 Кръг
18-06-2010 17:30 Гърция Турция Димитриос Тофалос
Патрон, Гърция
3:2 25:19 19:25 25:21 25:27 15:12 Подробности
18-06-2010 21:00 Испания Израел Пабелон Мунисипал
Кадис, Испания
3:2 25:12 26:24 19:25 19:25 21:19 Подробности
4 Кръг
19-06-2010 19:00 Испания Израел Пабелон Мунисипал
Кадис, Испания
3:1 24:26 25:19 28:26 25:18 Подробности
19-06-2010 19:00 Гърция Турция Димитриос Тофалос
Патрон, Гърция
0:3 18:25 20:25 10:25 Подробности
5 Кръг
26-06-2010 19:30 Турция Израел 3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
26-06-2010 20:00 Испания Гърция Ла Каха Маджика
Мадрид, Испания
3:0 25:13 25:18 25:23 Подробности
6 Кръг
27-06-2010 17:30 Турция Израел 3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
27-06-2010 18:00 Испания Гърция Ла Каха Маджика
Мадрид, Испания
3:2 25:14 19:25 18:25 31:29 15:11 Подробности
7 Кръг
02-07-2010 17:00 Израел Турция 3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
03-07-2010 18:00 Гърция Испания Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
0:3 21:25 22:25 24:26 Подробности
8 Кръг
03-07-2010 20:00 Израел Турция 3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
04-07-2010 18:00 Гърция Испания Национален атлетически център Микас Лиугас Глифада
Атина, Гърция
0:3 24:26 24:26 14:25 Подробности
9 Кръг
09-07-2010 17:00 Израел Испания Дворец на спорта Метроуест
Раанана, Израел
3:1 25:22 20:25 25:22 25:17 Подробности
10-07-2010 18:00 Турция Гърция ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:1 21:25 25:12 25:17 25:17 Подробности
10 Кръг
10-07-2010 20:00 Израел Испания Дворец на спорта Метроуест
Раанана, Израел
3:0 25:19 25:21 27:25 Подробности
11-07-2010 18:00 Турция Гърция ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 Подробности
11 Кръг
16-07-2010 20:00 Гърция Израел Атлетически център
Драма, Гърция
2:3 25:22 25:15 24:26 22:25 12:15 Подробности
17-07-2010 18:00 Турция Испания ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 25:21 25:18 28:26 Подробности
12 Кръг
17-07-2010 19:00 Гърция Израел Атлетически център
Драма, Гърция
0:3 21:25 21:25 19:25 Подробности
18-07-2010 18:00 Турция Испания ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:0 25:19 25:15 25:20 Подробности

Класиране

Европейска лига 2010 (жени) | Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Турция 12 9 3 29:14 2.0714 788:679 1.1605 19
2 Израел 12 8 4 27:16 1.6875 863:827 1.0435 18
3 Испания 12 6 6 23:23 1.0000 1000:1016 0.9843 18
4 Гърция 12 1 11 9:35 0.2571 829:958 0.8653 13

Други издания

Европейска лига 2010 (жени) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (Жени) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (жени) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (жени) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (жени) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (жени) (2012/2013)
Европейско първенство 2013 (жени) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (жени) (2013/2014)
Европейско първенство 2015 (жени) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (жени) | Полуфинали
1 Кръг
24-07-2010 17:00 Израел Сърбия ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
0:3 20:25 12:25 21:25 Подробности
24-07-2010 20:00 Турция България ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:2 19:25 17:25 25:11 25:23 15:13 Подробности

Други издания

Европейска лига 2010 (жени) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (Жени) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (жени) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (жени) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (жени) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (жени) (2012/2013)
Европейско първенство 2013 (жени) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (жени) (2013/2014)
Европейско първенство 2015 (жени) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (жени) | Мач за трето място
1 Кръг
25-07-2010 17:00 Израел Турция ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
0:3 19:25 23:25 15:25 Подробности

Други издания

Европейска лига 2010 (жени) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (Жени) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (жени) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (жени) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (жени) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (жени) (2012/2013)
Европейско първенство 2013 (жени) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (жени) (2013/2014)
Европейско първенство 2015 (жени) (2013/2014)




Европейска лига 2010 (жени) | Финал
1 Кръг
25-07-2010 20:00 Сърбия България ТВФ Спортен Комплекс Башкент
Анкара, Турция
3:1 25:20 25:20 16:25 25:22 Подробности

Други издания

Европейска лига 2010 (жени) (2009/2010)
Европейска лига 2011 (Жени) (2010/2011)
Европейско първенство - квалификации (жени) (2010/2011)
Европейска лига 2012 (жени) (2011/2012)
Европейско първенство 2011 (жени) (2011/2012)
Европейска лига 2013 (жени) (2012/2013)
Европейско първенство 2013 (жени) (2012/2013)
Европейска лига 2014 (жени) (2013/2014)
Европейско първенство 2015 (жени) (2013/2014)




Световно Гран При 2010
1 Кръг
06-08-2010 09:20 Бразилия Китайско Тайпе Нилсон Олайо Фильо
Сао Карлос, Бразилия
3:0 25:15 25:19 25:12 Подробности
06-08-2010 13:00 Италия Япония Нилсон Олайо Фильо
Сао Карлос, Бразилия
1:3 28:30 29:27 20:25 13:25 Подробности
06-08-2010 15:30 Холандия Тайланд Сичуан
Ченгду, Китай
3:0 25:22 25:22 25:23 Подробности
06-08-2010 17:00 Доминиканска Република САЩ Гдиня
Гдиня, Полша
1:3 24:26 25:22 14:25 19:25 Подробности
06-08-2010 20:00 Полша Германия Гдиня
Гдиня, Полша
3:1 25:18 16:25 25:22 26:24 Подробности
06-08-2010 20:00 Китай Пуерто Рико Сичуан
Ченгду, Китай
3:0 25:20 25:18 25:22 Подробности
2 Кръг
07-08-2010 10:00 Бразилия Япония Нилсон Олайо Фильо
Сао Карлос, Бразилия
3:0 25:20 25:19 25:20 Подробности
07-08-2010 13:00 Китайско Тайпе Италия Нилсон Олайо Фильо
Сао Карлос, Бразилия
0:3 15:20 20:25 19:25 Подробности
07-08-2010 15:30 Пуерто Рико Холандия Сичуан
Ченгду, Китай
0:3 9:25 12:25 21:25 Подробности
07-08-2010 16:15 Полша Доминиканска Република Гдиня
Гдиня, Полша
3:0 25:23 25:16 25:14 Подробности
07-08-2010 19:15 САЩ Германия Гдиня
Гдиня, Полша
1:3 23:25 22:25 25:16 23:25 Подробности
07-08-2010 20:00 Тайланд Китай Сичуан
Ченгду, Китай
0:3 16:25 16:25 22:25 Подробности
3 Кръг
08-08-2010 09:30 Бразилия Италия Нилсон Олайо Фильо
Сао Карлос, Бразилия
1:3 22:25 21:25 25:18 19:25 Подробности
08-08-2010 13:00 Япония Китайско Тайпе Нилсон Олайо Фильо
Сао Карлос, Бразилия
3:0 25:16 25:16 25:16 Подробности
08-08-2010 15:30 Тайланд Пуерто Рико Сичуан
Ченгду, Китай
0:3 22:25 23:25 21:25 Подробности
08-08-2010 16:15 Полша САЩ Гдиня
Гдиня, Полша
3:1 16:25 26:24 25:19 25:23 Подробности
08-08-2010 19:15 Германия Доминиканска Република Гдиня
Гдиня, Полша
2:3 19:25 25:22 29:31 25:16 17:19 Подробности
08-08-2010 20:00 Китай Холандия Сичуан
Ченгду, Китай
3:1 19:25 25:20 25:15 25:21 Подробности
4 Кръг
13-08-2010 09:00 Китайско Тайпе Полша Момотаро Арена
Окаяма, Япония
0:3 16:25 19:25 15:25 Подробности
13-08-2010 11:00 САЩ Италия Кийлоуъс
Банкок, Тайланд
3:1 26:28 26:24 25:23 25:15 Подробности
13-08-2010 12:00 Япония Германия Момотаро Арена
Окаяма, Япония
3:1 26:28 25:17 25:20 25:11 Подробности
13-08-2010 12:30 Бразилия Доминиканска Република Форум де Макау
Макау, Китай
3:0 25:14 25:18 25:14 Подробности
13-08-2010 13:30 Тайланд Пуерто Рико Кийлоуъс
Банкок, Тайланд
3:1 23:25 25:17 25:23 25:19 Подробности
13-08-2010 16:00 Китай Холандия Форум де Макау
Макау, Китай
3:0 25:16 25:19 25:16 Подробности
5 Кръг
14-08-2010 08:00 Германия Китайско Тайпе Момотаро Арена
Окаяма, Япония
3:0 25:19 25:14 25:19 Подробности
14-08-2010 09:00 Бразилия Холандия Форум де Макау
Макау, Китай
3:1 25:21 21:25 25:15 26:24 Подробности
14-08-2010 11:00 Пуерто Рико Италия Кийлоуъс
Банкок, Тайланд
0:3 12:25 17:25 18:25 Подробности
14-08-2010 11:00 Япония Полша Момотаро Арена
Окаяма, Япония
3:1 25:19 25:21 19:25 25:16 Подробности
14-08-2010 11:30 Китай Доминиканска Република Форум де Макау
Макау, Китай
2:3 20:25 25:20 25:21 22:25 9:15 Подробности
14-08-2010 13:30 САЩ Тайланд Кийлоуъс
Банкок, Тайланд
3:0 25:18 25:21 25:13 Подробности
6 Кръг
15-08-2010 08:00 Германия Полша Момотаро Арена
Окаяма, Япония
1:3 23:25 23:25 31:29 20:25 Подробности
15-08-2010 11:00 Пуерто Рико САЩ Кийлоуъс
Банкок, Тайланд
1:3 25:21 22:25 12:25 15:25 Подробности
15-08-2010 11:00 Япония Китайско Тайпе Момотаро Арена
Окаяма, Япония
3:0 28:26 25:15 25:11 Подробности
15-08-2010 13:30 Италия Тайланд Кийлоуъс
Банкок, Тайланд
3:1 21:25 25:23 25:21 25:20 Подробности
16-08-2010 08:00 Холандия Доминиканска Република Форум де Макау
Макау, Китай
3:2 25:23 25:20 17:25 23:25 15:7 Подробности
16-08-2010 12:30 Китай Бразилия Форум де Макау
Макау, Китай
0:3 12:25 19:25 19:25 Подробности
7 Кръг
20-08-2010 09:30 Италия Холандия Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
3:0 29:27 25:16 25:15 Подробности
20-08-2010 10:00 Германия САЩ Хонконг Колизеум
Хонконг, Китай
0:3 15:25 18:25 13:25 Подробности
20-08-2010 10:30 Бразилия Пуерто Рико Тайван Юнивърсити Джим
Тайпе, Тайван
3:0 25:18 25:13 25:20 Подробности
20-08-2010 12:30 Япония Доминиканска Република Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
3:1 25:15 23:25 31:29 25:20 Подробности
20-08-2010 14:00 Полша Китайско Тайпе Тайван Юнивърсити Джим
Тайпе, Тайван
3:0 25:19 25:18 25:9 Подробности
20-08-2010 15:00 Китай Тайланд Хонконг Колизеум
Хонконг, Китай
3:1 Подробности
8 Кръг
21-08-2010 08:00 Доминиканска Република Холандия Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
0:3 19:25 22:25 20:25 Подробности
21-08-2010 08:15 Тайланд САЩ Хонконг Колизеум
Хонконг, Китай
0:3 16:25 16:25 16:25 Подробности
21-08-2010 09:30 Пуерто Рико Полша Тайван Юнивърсити Джим
Тайпе, Тайван
0:3 20:25 20:25 14:25 Подробности
21-08-2010 10:45 Китай Германия Хонконг Колизеум
Хонконг, Китай
3:0 127:14 25:19 28:26 Подробности
21-08-2010 11:00 Япония Италия Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
1:3 23:25 25:27 25:21 23:25 Подробности
21-08-2010 11:30 Китайско Тайпе Бразилия Тайван Юнивърсити Джим
Тайпе, Тайван
0:3 15:25 17:25 16:25 Подробности
9 Кръг
22-08-2010 08:00 Доминиканска Република Италия Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
3:2 23:25 32:30 25:22 22:25 15:13 Подробности
22-08-2010 08:15 Германия Тайланд Хонконг Колизеум
Хонконг, Китай
1:3 25:20 16:25 16:25 22:25 Подробности
22-08-2010 09:30 Китайско Тайпе Пуерто Рико Тайван Юнивърсити Джим
Тайпе, Тайван
3:2 27:29 25:21 18:25 25:23 17:15 Подробности
22-08-2010 10:45 Китай САЩ Хонконг Колизеум
Хонконг, Китай
1:3 20:25 10:25 25:22 22:25 Подробности
22-08-2010 11:00 Япония Холандия Йойоги Нейшънъл Стейдиъм
Токио, Япония
2:3 19:25 25:22 26:38 25:16 11:15 Подробности
22-08-2010 11:30 Бразилия Полша Тайван Юнивърсити Джим
Тайпе, Тайван
3:0 25:16 27:25 25:16 Подробности

Класиране

Световно Гран При 2010
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Бразилия 9 8 1 25:4 6.2500 711:535 1.3290 24
2 Полша 9 7 2 22:9 2.4444 726:651 1.1152 21
3 САЩ 9 7 2 23:10 2.3000 802:652 1.2301 21
4 Китай 9 6 3 21:11 1.9091 727:583 1.2470 19
5 Италия 9 6 3 22:12 1.8333 806:757 1.0647 19
6 Япония 9 6 3 21:13 1.6154 820:725 1.1310 19
7 Холандия 9 5 4 17:16 1.0625 721:721 1.0000 13
8 Доминиканска Република 9 3 6 13:24 0.5417 767:863 0.8888 7
9 Германия 9 2 7 12:22 0.5455 727:905 0.8033 7
10 Тайланд 9 2 7 8:23 0.3478 569:634 0.8975 6
11 Пуерто Рико 9 1 8 7:24 0.2917 600:747 0.8032 4
12 Китайско Тайпе 9 1 8 3:26 0.1154 508:711 0.7145 2

Други издания

Световно Гран При 2010 (2009/2010)
Гран При 2011 - Квалификации (Европа) (2010/2011)
Световно Гран При 2011 (2010/2011)
Световно Гран При 2012 (2011/2012)
Световно Гран При 2013 (2012/2013)
Световно Гран При 2014 (2013/2014)
Световно Гран При 2015 (2014/2015)




Световно Гран При 2010 | Финална фаза
1 Кръг
25-08-2010 08:00 САЩ Полша Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:2 13:25 18:25 28:26 25:19 15:12 Подробности
25-08-2010 10:30 Бразилия Япония Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
2:3 25:13 23:25 25:18 22:25 13:15 Подробности
25-08-2010 14:30 Китай Италия Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
0:3 20:25 16:25 21:25 Подробности
2 Кръг
26-08-2010 08:00 САЩ Италия Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:0 25:23 25:20 25:14 Подробности
26-08-2010 10:30 Полша Бразилия Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
1:3 21:25 25:23 20:25 17:25 Подробности
26-08-2010 14:30 Китай Япония Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:1 29:27 23:25 25:20 25:19 Подробности
3 Кръг
27-08-2010 08:00 Япония Италия Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:2 23:25 25:14 26:28 25:20 17:15 Подробности
27-08-2010 10:30 Бразилия САЩ Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
2:3 25:22 19:25 28:30 25:17 13:15 Подробности
27-08-2010 14:30 Китай Полша Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:0 25:19 25:19 25:17 Подробности
4 Кръг
28-08-2010 08:00 Полша Япония Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:1 25:15 21:25 25:23 25:22 Подробности
28-08-2010 10:30 Бразилия Италия Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:0 25:18 25:13 25:16 Подробности
28-08-2010 14:30 Китай САЩ Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
0:3 21:25 25:27 22:25 Подробности
5 Кръг
29-08-2010 08:00 Япония САЩ Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
0:3 24:26 20:25 23:25 Подробности
29-08-2010 10:30 Италия Полша Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
3:1 23:25 25:15 25:23 25:17 Подробности
29-08-2010 14:30 Китай Бразилия Нингбо Бейлун Джимнейзиъм
Нингбо, Китай
0:3 12:25 16:25 15:25 Подробности

Класиране

Световно Гран При 2010 | Финална фаза
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 САЩ 5 5 0 15:4 3.7500 436:409 1.0660 13
2 Бразилия 5 3 2 13:7 1.8571 466:378 1.2328 11
3 Италия 5 2 3 8:10 0.8000 379:403 0.9404 7
4 Китай 5 2 3 6:10 0.6000 345:373 0.9249 6
5 Япония 5 2 3 8:13 0.6154 455:484 0.9401 4
6 Полша 5 1 4 7:13 0.5385 421:455 0.9253 4

Други издания

Световно Гран При 2010 (2009/2010)
Гран При 2011 - Квалификации (Европа) (2010/2011)
Световно Гран При 2011 (2010/2011)
Световно Гран При 2012 (2011/2012)
Световно Гран При 2013 (2012/2013)
Световно Гран При 2014 (2013/2014)
Световно Гран При 2015 (2014/2015)


Дунав Монтана
1:3
18:00 часа
(20:25) - (25:20) - (21:25) - (23:25)
Черно море Пирин
1:3
18:00 часа
(21:25) - (25:19) - (20:25) - (22:25)
Добруджа 07 Миньор
3:0
18:00 часа
(25:10) - (25:11) - (25:14)
Виктория Волей Хебър
2:3
18:00 часа
(25:19) - (17:25) - (17:25) - (25:21) - (10:15)
Славия Марек Юнион-Ивкони
2:3
18:00 часа
(22:25) - (25:19) - (25:21) - (16:25) - (11:15)
Арда ЦСКА
0:3
18:00 часа
(26:28) - (16:25) - (13:25)
Левски Дея спорт Бургас
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:19)
Други новини