Национална волейболна лига жени
1 Кръг
28-10-2016 16:00 Левски Марица Сиконко
София, България
0:3 13:25 14:25 17:25 Подробности
28-10-2016 18:00 Казанлък Волей Раковски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
2:3 25:14 26:28 25:23 22:25 9:15 Подробности
29-10-2016 16:00 ЦСКА Славия Васил Симов
София, България
0:3 21:25 23:25 18:25 Подробности
30-10-2016 17:00 Бургас 2007 ЙЕБ-Шумен 05 Младост
Бургас, България
0:3 21:25 23:25 23:25 Подробности
2 Кръг
03-11-2016 16:00 Левски Бургас 2007 Сиконко
София, България
3:0 25:16 25:20 25:18 Подробности
03-11-2016 18:00 Раковски ЦСКА Младост
Димитровград, България
3:0 25:21 25:17 25:23 Подробности
04-11-2016 18:00 Казанлък Волей ЙЕБ-Шумен 05 Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:1 25:19 25:13 26:28 25:16 Подробности
3 Кръг
11-11-2016 17:00 Славия Раковски Панайот Пондалов
София, България
1:3 19:25 25:18 21:25 23:25 Подробности
11-11-2016 18:00 Казанлък Волей Левски Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:0 25:14 25:16 25:14 Подробности
12-11-2016 16:15 ЦСКА ЙЕБ-Шумен 05 Васил Симов
София, България
3:1 22:25 31:29 25:9 25:10 Подробности
13-11-2016 16:00 Бургас 2007 Марица Младост
Бургас, България
0:3 8:25 8:25 10:25 Подробности
4 Кръг
18-11-2016 16:00 Левски ЦСКА Сиконко
София, България
0:3 12:25 15:25 20:25 Подробности
19-11-2016 16:00 ЙЕБ-Шумен 05 Славия Младост
Шумен, България
0:3 20:25 21:25 16:25 Подробности
19-11-2016 17:00 Бургас 2007 Казанлък Волей Младост
Бургас, България
0:3 15:25 11:25 16:25 Подробности
21-11-2016 18:00 Раковски Марица Младост
Димитровград, България
0:3 15:25 20:25 17:25 Подробности
5 Кръг
25-11-2016 17:00 Славия Левски Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:16 25:14 31:29 Подробности
25-11-2016 18:00 Казанлък Волей Марица Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 18:25 16:25 19:25 Подробности
26-11-2016 16:10 ЦСКА Бургас 2007 Васил Симов
София, България
3:0 25:16 25:15 25:21 Подробности
26-11-2016 18:00 Раковски ЙЕБ-Шумен 05 Младост
Димитровград, България
3:0 25:19 25:11 26:24 Подробности
6 Кръг
02-12-2016 16:00 Левски Раковски Сиконко
София, България
2:3 22:25 25:23 13:25 25:23 10:15 Подробности
02-12-2016 18:00 Казанлък Волей ЦСКА Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:0 25:19 25:19 25:16 Подробности
03-12-2016 18:00 Марица ЙЕБ-Шумен 05 Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:11 25:15 25:19 Подробности
04-12-2016 16:00 Бургас 2007 Славия Младост
Бургас, България
0:3 17:25 18:25 20:25 Подробности
7 Кръг
09-12-2016 16:00 ЦСКА Марица Васил Симов
София, България
0:3 17:25 17:25 16:25 Подробности
09-12-2016 17:00 Славия Казанлък Волей Панайот Пондалов
София, България
1:3 25:21 20:25 19:25 21:25 Подробности
10-12-2016 16:00 ЙЕБ-Шумен 05 Левски Младост
Шумен, България
3:2 25:21 13:25 18:25 25:14 15:11 Подробности
10-12-2016 18:00 Раковски Бургас 2007 Младост
Димитровград, България
3:0 25:8 25:19 25:15 Подробности
2 Кръг
14-12-2016 18:00 Марица Славия Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:1 25:13 22:25 25:19 26:24 Подробности
8 Кръг
27-01-2017 17:00 Славия ЦСКА Панайот Пондалов
София, България
2:3 25:18 19:25 25:21 14:25 5:15 Подробности
28-01-2017 16:00 ЙЕБ-Шумен 05 Бургас 2007 Младост
Шумен, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
28-01-2017 18:00 Марица Левски Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:12 25:13 25:15 Подробности
9 Кръг
03-02-2017 15:00 Славия Марица Панайот Пондалов
София, България
0:3 10:25 9:25 18:25 Подробности
03-02-2017 16:00 ЦСКА Раковски Васил Симов
София, България
3:1 25:20 25:21 21:25 25:20 Подробности
04-02-2017 17:00 Бургас 2007 Левски Младост
Бургас, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности
04-02-2017 18:00 ЙЕБ-Шумен 05 Казанлък Волей Младост
Шумен, България
0:3 20:25 10:25 20:25 Подробности
10 Кръг
10-02-2017 16:00 Левски Казанлък Волей Сиконко
София, България
3:2 25:15 26:24 20:25 18:25 15:12 Подробности
10-02-2017 18:00 Раковски Славия Олимпиада
Пловдив, България
2:3 25:13 17:25 25:22 23:25 11:15 Подробности
10-02-2017 18:00 ЙЕБ-Шумен 05 ЦСКА Младост
Шумен, България
1:3 25:21 20:25 12:25 22:25 Подробности
13-02-2017 16:00 Бургас 2007 Марица Младост
Бургас, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности
8 Кръг
14-02-2017 18:00 Раковски Казанлък Волей Олимпиада
Пловдив, България
3:2 25:18 25:22 15:25 19:25 15:12 Подробности
11 Кръг
17-02-2017 17:00 Славия ЙЕБ-Шумен 05 Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:21 25:18 19:25 25:22 Подробности
17-02-2017 18:00 Казанлък Волей Бургас 2007 Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
18-02-2017 18:00 Марица Раковски Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:14 25:6 25:14 Подробности
20-02-2017 18:15 ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
3:2 20:25 25:18 20:25 25:20 15:9 Подробности
12 Кръг
23-02-2017 18:30 Марица Казанлък Волей Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:12 25:17 28:26 Подробности
24-02-2017 16:00 Левски Славия Сиконко
София, България
3:2 25:16 13:25 25:20 23:25 15:10 Подробности
25-02-2017 17:00 Бургас 2007 ЦСКА Младост
Бургас, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности
25-02-2017 18:00 ЙЕБ-Шумен 05 Раковски Младост
Шумен, България
2:3 25:17 21:25 15:25 25:21 13:15 Подробности
13 Кръг
03-03-2017 17:00 Славия Бургас 2007 Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
03-03-2017 18:00 Раковски Левски Олимпиада
Пловдив, България
3:1 25:23 25:10 21:25 25:23 Подробности
03-03-2017 18:30 ЦСКА Казанлък Волей Васил Симов
София, България
3:0 25:21 25:20 25:17 Подробности
04-03-2017 18:00 ЙЕБ-Шумен 05 Марица Младост
Шумен, България
0:3 12:25 16:25 20:25 Подробности
14 Кръг
07-03-2017 17:30 Левски ЙЕБ-Шумен 05 Сиконко
София, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
07-03-2017 17:30 Бургас 2007 Раковски Младост
Бургас, България
0:3 0:25 0:25 0:25 Подробности
07-03-2017 17:30 Казанлък Волей Славия Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:2 25:17 21:25 25:16 16:25 15:8 Подробности
07-03-2017 17:30 Марица ЦСКА Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:20 25:18 25:10 Подробности

Класиране

Национална волейболна лига жени
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица 14 14 0 42:1 42.0000 1076:613 1.7553 42
2 Раковски 14 10 4 33:22 1.5000 1181:1075 1.0986 27
3 ЦСКА 14 9 5 27:22 1.2273 1079:955 1.1298 25
4 Казанлък Волей 14 8 6 30:22 1.3636 1150:978 1.1759 26
5 Славия 14 7 7 30:24 1.2500 1141:1089 1.0478 23
6 Левски 14 5 9 22:31 0.7097 1033:1040 0.9933 16
7 ЙЕБ-Шумен 05 14 3 11 15:35 0.4286 913:1111 0.8218 9
8 Бургас 2007 14 0 14 0:42 0.0000 338:1050 0.3219 0




Национална волейболна лига жени | Четвъртфинали
1 Кръг
09-03-2017 17:30 Казанлък Волей Славия Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
3:0 25:12 25:23 25:19 Подробности
09-03-2017 18:00 ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
2:3 25:20 25:22 22:25 16:25 5:15 Подробности
09-03-2017 18:00 Раковски ЙЕБ-Шумен 05 Олимпиада
Пловдив, България
3:0 25:23 25:19 25:14 Подробности
2 Кръг
10-03-2017 14:00 Славия Казанлък Волей Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 17:25 18:25 22:25 Подробности
11-03-2017 16:00 Левски ЦСКА Сиконко
София, България
2:3 25:27 23:25 28:26 25:14 13:15 Подробности
11-03-2017 17:00 ЙЕБ-Шумен 05 Раковски Хуманитарна гимназия Йоан Екзарх Български
Шумен, България
1:3 18:25 25:10 21:25 19:25 Подробности
3 Кръг
13-03-2017 18:00 ЦСКА Левски Васил Симов
София, България
1:3 18:25 25:14 18:25 19:25 Подробности




Национална волейболна лига жени | Полуфинали
1 Кръг
19-04-2017 17:00 Раковски Левски Олимпиада
Пловдив, България
1:3 31:29 20:25 22:25 21:25 Подробности
19-04-2017 19:00 Марица Казанлък Волей Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:19 25:12 25:11 Подробности
2 Кръг
21-04-2017 16:00 Левски Раковски Сиконко
София, България
3:1 26:28 25:21 28:26 30:28 Подробности
21-04-2017 18:00 Казанлък Волей Марица Спортен комплекс Багира
Казанлък, България
0:3 18:25 13:25 13:25 Подробности




Национална волейболна лига жени | Финал
1 Кръг
25-04-2017 18:30 Марица Левски Пловдивски университет „Паисий Хилендарски”
Пловдив, България
3:0 25:15 25:18 25:15 Подробности
2 Кръг
27-04-2017 16:00 Левски Марица Сиконко
София, България
1:3 27:25 10:25 16:25 18:25 Подробности


Черно море Монтана
0:0
18:00 часа
Тетевен Волей Арда
0:0
18:00 часа
ЦСКА Раковски
0:0
18:00 часа
Пирин ЦСКА
0:0
18:30 часа
Миньор Нефтохимик 2010
0:0
18:30 часа
Календар
Октомври 2017
Други новини