Италия Серия А1 | Редовен сезон
1 Кръг
02-10-2016 19:00 Азимут Модена (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:22 25:23 25:14 Подробности
02-10-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 18:25 25:23 16:25 21:25 Подробности
02-10-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Кучине Лубе (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
0:3 14:25 23:25 15:25 Подробности
02-10-2016 19:00 Киоене (Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 25:20 31:29 25:22 Подробности
02-10-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Калцедония (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 19:25 20:25 22:25 Подробности
02-10-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Ревивре (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
1:3 22:25 24:26 25:12 30:32 Подробности
02-10-2016 19:00 Диатек Трентино (Италия) Тоно Калипо ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 26:24 25:21 25:22 Подробности
2 Кръг
07-10-2016 21:30 Бундже (Равена, Италия) Топ Волей (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:2 25:20 19:25 34:32 23:25 15:12 Подробности
09-10-2016 19:00 Тоно Калипо Джи Груп (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
0:3 20:25 19:25 22:25 Подробности
09-10-2016 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
0:3 23:25 16:25 17:25 Подробности
09-10-2016 19:00 Ревивре (Италия) Азимут Модена (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
1:3 20:25 18:25 25:23 23:25 Подробности
09-10-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Киоене (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:1 14:25 27:25 25:16 25:20 Подробности
09-10-2016 19:00 Кучине Лубе (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:20 27:25 25:9 Подробности
12-10-2016 21:30 Калцедония (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:17 25:21 25:16 Подробности
3 Кръг
14-10-2016 21:30 Киоене (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
2:3 28:26 12:25 25:17 21:25 13:15 Подробности
16-10-2016 19:00 Тоно Калипо Експривия Нелдирито (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
1:3 27:29 17:25 25:19 25:27 Подробности
16-10-2016 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
0:3 22:25 23:25 17:25 Подробности
16-10-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Калцедония (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:2 25:23 21:25 25:18 20:25 17:15 Подробности
16-10-2016 19:00 Бундже (Равена, Италия) Азимут Модена (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
2:3 29:27 25:18 20:25 24:26 13:15 Подробности
16-10-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Ревивре (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:0 25:21 25:20 25:16 Подробности
16-10-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
1:3 25:22 21:25 22:25 18:25 Подробности
4 Кръг
19-10-2016 21:30 Ревивре (Италия) Тоно Калипо Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
2:3 25:18 23:25 23:25 26:24 11:15 Подробности
19-10-2016 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
2:3 25:22 25:18 22:25 14:25 14:16 Подробности
19-10-2016 21:30 Калцедония (Италия) Джи Груп (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:2 25:20 35:37 25:20 16:25 15:9 Подробности
19-10-2016 21:30 Кучине Лубе (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:20 21:25 25:15 25:16 Подробности
19-10-2016 21:30 Азимут Модена (Италия) Киоене (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 29:27 25:22 25:23 Подробности
20-10-2016 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:2 25:22 25:22 21:25 18:25 18:16 Подробности
5 Кръг
23-10-2016 19:00 Тоно Калипо Сър Сейфти Конад (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
2:3 25:21 13:25 26:24 19:25 9:15 Подробности
23-10-2016 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Джи Груп (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
3:0 25:22 25:22 27:25 Подробности
23-10-2016 19:00 Бундже (Равена, Италия) Калцедония (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
1:3 20:25 17:25 25:17 19:25 Подробности
23-10-2016 19:00 Киоене (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 25:13 25:17 25:21 Подробности
23-10-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 20:25 19:25 21:25 Подробности
23-10-2016 19:10 Ревивре (Италия) Кучине Лубе (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
0:3 18:25 19:25 21:25 Подробности
4 Кръг
27-10-2016 21:30 Диатек Трентино (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:22 25:16 25:14 Подробности
6 Кръг
28-10-2016 19:45 Азимут Модена (Италия) Тоно Калипо Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:22 25:21 25:18 Подробности
29-10-2016 19:15 Диатек Трентино (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 18:25 25:21 25:19 25:21 Подробности
29-10-2016 21:30 Кучине Лубе (Италия) Киоене (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 22:25 25:20 15:25 25:14 15:8 Подробности
29-10-2016 21:30 Калцедония (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 25:19 25:16 23:25 28:26 Подробности
29-10-2016 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
1:3 21:25 20:25 25:22 18:25 Подробности
29-10-2016 21:30 Джи Груп (Италия) Топ Волей (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:0 25:20 25:21 25:22 Подробности
29-10-2016 21:30 ЕлПиАр (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:2 40:38 26:28 29:31 25:22 15:13 Подробности
7 Кръг
01-11-2016 18:15 Сър Сейфти Конад (Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
1:3 25:22 22:25 21:25 22:25 Подробности
01-11-2016 19:00 Тоно Калипо Кучине Лубе (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
0:3 19:25 20:25 20:25 Подробности
01-11-2016 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
0:3 25:27 20:25 23:25 Подробности
01-11-2016 19:00 Ревивре (Италия) Калцедония (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
0:3 21:25 19:25 17:25 Подробности
01-11-2016 19:00 Бундже (Равена, Италия) Диатек Трентино (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
1:3 23:25 30:32 30:28 21:25 Подробности
01-11-2016 19:00 Киоене (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 26:24 25:20 25:23 Подробности
01-11-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:1 25:22 23:25 25:14 25:19 Подробности
8 Кръг
06-11-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:1 25:21 34:32 15:25 25:23 Подробности
06-11-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Бундже (Равена, Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:2 25:19 17:25 22:25 25:21 15:12 Подробности
06-11-2016 19:00 Киоене (Италия) Тоно Калипо ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 16:25 20:25 25:22 25:27 Подробности
06-11-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:17 25:22 25:18 Подробности
06-11-2016 19:00 Диатек Трентино (Италия) Ревивре (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 29:27 25:19 25:19 Подробности
06-11-2016 19:00 Азимут Модена (Италия) Калцедония (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:0 25:17 25:20 25:21 Подробности
06-11-2016 19:10 Кучине Лубе (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 22:25 19:25 25:23 25:21 15:10 Подробности
9 Кръг
09-11-2016 21:30 Тоно Калипо ЕлПиАр (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
3:1 25:23 25:22 23:25 26:24 Подробности
09-11-2016 21:30 Азимут Модена (Италия) Джи Груп (Италия) Палапанини
Модена, Италия
1:3 25:22 19:25 16:25 23:25 Подробности
09-11-2016 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:2 22:25 25:23 25:16 23:25 15:12 Подробности
09-11-2016 21:30 Калцедония (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
0:3 19:25 18:25 20:25 Подробности
09-11-2016 21:30 Ревивре (Италия) Киоене (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
3:1 25:19 25:18 24:26 25:19 Подробности
09-11-2016 21:30 Бундже (Равена, Италия) Кучине Лубе (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
1:3 27:25 23:25 16:25 24:26 Подробности
10-11-2016 21:30 Топ Волей (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:2 27:25 23:25 28:26 19:25 15:12 Подробности
10 Кръг
13-11-2016 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Ревивре (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
3:0 25:18 25:18 25:22 Подробности
13-11-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:0 25:19 25:18 25:23 Подробности
13-11-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
0:3 21:25 20:25 14:25 Подробности
13-11-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Киоене (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
2:3 28:26 18:25 25:19 17:25 15:17 Подробности
13-11-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 25:27 25:21 25:20 26:24 Подробности
13-11-2016 19:00 Калцедония (Италия) Тоно Калипо Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 23:25 25:23 23:25 25:19 12:15 Подробности
13-11-2016 19:00 Диатек Трентино (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 25:19 23:25 25:21 25:20 Подробности
5 Кръг
17-11-2016 21:30 ЕлПиАр (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:1 22:25 25:23 25:21 25:22 Подробности
11 Кръг
18-11-2016 21:30 Джи Груп (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 21:25 27:25 25:21 25:23 Подробности
20-11-2016 19:00 Тоно Калипо Биоси Индекса (Сора, Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
2:3 23:25 22:25 25:22 25:19 11:15 Подробности
20-11-2016 19:00 Бундже (Равена, Италия) Ревивре (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:0 25:20 25:23 25:17 Подробности
20-11-2016 19:00 Киоене (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 23:25 18:25 23:25 Подробности
20-11-2016 19:00 Кучине Лубе (Италия) Калцедония (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:15 25:15 25:22 Подробности
20-11-2016 19:00 Азимут Модена (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 25:15 18:25 25:20 23:25 15:8 Подробности
23-11-2016 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:20 25:19 25:18 Подробности
12 Кръг
25-11-2016 21:30 Биоси Индекса (Сора, Италия) Киоене (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
3:2 18:25 25:15 25:27 25:20 19:17 Подробности
27-11-2016 17:00 Калцедония (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
0:3 13:25 23:25 14:25 Подробности
27-11-2016 19:00 Тоно Калипо Бундже (Равена, Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
3:1 25:22 28:26 20:25 28:26 Подробности
27-11-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 19:25 29:27 31:33 22:25 Подробности
27-11-2016 19:00 Ревивре (Италия) Топ Волей (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
2:3 25:22 23:25 25:21 19:25 9:15 Подробности
27-11-2016 19:00 Диатек Трентино (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:2 25:18 25:22 22:25 16:25 15:11 Подробности
27-11-2016 19:00 Кучине Лубе (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:15 22:25 25:20 25:17 Подробности
13 Кръг
04-12-2016 19:00 Бундже (Равена, Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:2 15:25 19:25 25:21 25:17 15:7 Подробности
04-12-2016 19:00 Джи Груп (Италия) ЕлПиАр (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
1:3 21:25 25:16 19:25 13:25 Подробности
04-12-2016 19:00 Киоене (Италия) Калцедония (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 15:25 18:25 21:25 Подробности
04-12-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Тоно Калипо ПалаБианкини
Латина, Италия
3:2 25:21 21:25 22:25 25:22 18:16 Подробности
04-12-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
2:3 21:25 25:19 31:29 21:25 13:15 Подробности
04-12-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Ревивре (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:20 25:21 25:18 Подробности
04-12-2016 19:00 Азимут Модена (Италия) Кучине Лубе (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 26:28 25:23 30:28 20:25 15:13 Подробности
14 Кръг
10-12-2016 20:30 Калцедония (Италия) Топ Волей (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 33:31 25:23 21:25 26:24 Подробности
11-12-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:1 25:22 25:21 21:25 25:14 Подробности
11-12-2016 19:00 Кучине Лубе (Италия) Джи Груп (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:23 25:14 25:20 Подробности
11-12-2016 19:00 Бундже (Равена, Италия) Киоене (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:1 25:17 35:37 25:14 25:21 Подробности
11-12-2016 19:00 Ревивре (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
3:1 22:25 25:17 25:21 25:19 Подробности
11-12-2016 19:00 Тоно Калипо Диатек Трентино (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
3:2 17:25 23:25 25:22 25:17 15:7 Подробности
11-12-2016 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
0:3 17:25 16:25 18:25 Подробности
15 Кръг
18-12-2016 19:00 Джи Груп (Италия) Тоно Калипо Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 15:25 25:17 25:21 25:11 Подробности
18-12-2016 19:00 Диатек Трентино (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 25:17 23:25 25:19 25:20 Подробности
18-12-2016 19:00 Азимут Модена (Италия) Ревивре (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 23:25 21:25 25:15 25:20 15:11 Подробности
18-12-2016 19:00 Топ Волей (Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:1 28:26 21:25 25:23 27:25 Подробности
18-12-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Калцедония (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:23 25:22 27:25 Подробности
18-12-2016 19:00 Киоене (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 25:19 22:25 19:25 18:25 Подробности
18-12-2016 19:00 ЕлПиАр (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
1:3 22:25 23:25 25:20 23:25 Подробности
16 Кръг
26-12-2016 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Тоно Калипо ПалаПоли
Молфета, Италия
0:3 24:26 26:28 23:25 Подробности
26-12-2016 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:20 25:23 25:20 Подробности
26-12-2016 19:00 Калцедония (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:16 25:22 35:33 Подробности
26-12-2016 19:00 Азимут Модена (Италия) Бундже (Равена, Италия) Палапанини
Модена, Италия
1:3 23:25 25:20 22:25 20:25 Подробности
26-12-2016 19:00 Диатек Трентино (Италия) Киоене (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 18:25 25:14 25:18 25:12 Подробности
26-12-2016 19:00 Кучине Лубе (Италия) Топ Волей (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:13 25:17 25:14 Подробности
26-12-2016 19:30 Ревивре (Италия) Джи Груп (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
0:3 17:25 20:25 22:25 Подробности
17 Кръг
29-12-2016 21:30 Тоно Калипо Ревивре (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
3:0 25:23 25:19 25:22 Подробности
29-12-2016 21:30 ЕлПиАр (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:1 23:25 25:14 25:17 25:18 Подробности
29-12-2016 21:30 Джи Груп (Италия) Калцедония (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
0:3 20:25 19:25 21:25 Подробности
29-12-2016 21:30 Бундже (Равена, Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
0:3 23:25 26:28 17:25 Подробности
29-12-2016 21:30 Топ Волей (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 19:25 18:25 23:25 Подробности
29-12-2016 21:30 Биоси Индекса (Сора, Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
0:3 22:25 19:25 17:25 Подробности
29-12-2016 21:30 Киоене (Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 23:25 23:25 19:25 Подробности
18 Кръг
06-01-2017 19:30 Кучине Лубе (Италия) Ревивре (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:19 25:16 25:17 Подробности
08-01-2017 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Тоно Калипо ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:1 31:29 22:25 25:19 25:15 Подробности
08-01-2017 19:00 Джи Груп (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 24:26 25:19 25:19 25:20 Подробности
08-01-2017 19:00 Диатек Трентино (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:17 25:23 25:20 Подробности
08-01-2017 19:00 Калцедония (Италия) Бундже (Равена, Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:18 25:16 25:23 Подробности
08-01-2017 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Киоене (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:0 25:17 25:21 25:20 Подробности
08-01-2017 19:00 Азимут Модена (Италия) Топ Волей (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 25:21 25:21 22:25 23:25 15:10 Подробности
19 Кръг
13-01-2017 21:30 Бундже (Равена, Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
2:3 19:25 25:20 19:25 25:23 8:15 Подробности
15-01-2017 17:30 Тоно Калипо Азимут Модена (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
0:3 21:25 21:25 23:25 Подробности
15-01-2017 19:00 Киоене (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
1:3 21:25 25:23 20:25 21:25 Подробности
15-01-2017 19:00 Ревивре (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
1:3 24:26 26:24 23:25 19:25 Подробности
15-01-2017 19:00 Топ Волей (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:0 25:20 25:23 25:15 Подробности
15-01-2017 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Калцедония (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
1:3 21:25 24:26 25:18 23:25 Подробности
15-01-2017 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:23 25:15 25:22 Подробности
20 Кръг
20-01-2017 21:30 Джи Груп (Италия) Киоене (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 25:17 25:19 19:25 28:26 Подробности
21-01-2017 21:30 Диатек Трентино (Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:23 25:18 25:22 Подробности
22-01-2017 19:00 Кучине Лубе (Италия) Тоно Калипо Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:15 25:18 23:25 25:13 Подробности
22-01-2017 19:00 ЕлПиАр (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:2 25:23 25:20 17:25 24:26 15:12 Подробности
22-01-2017 19:00 Калцедония (Италия) Ревивре (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 20:25 25:23 25:17 27:25 Подробности
22-01-2017 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:2 20:25 25:20 22:25 25:22 15:7 Подробности
22-01-2017 19:00 Азимут Модена (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:2 25:22 19:25 25:21 21:25 15:11 Подробности
21 Кръг
04-02-2017 21:30 Биоси Индекса (Сора, Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
3:1 25:27 25:20 25:21 25:22 Подробности
05-02-2017 19:00 Топ Волей (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
2:3 25:23 18:25 21:25 25:14 10:15 Подробности
05-02-2017 19:00 Бундже (Равена, Италия) Джи Груп (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:1 25:20 20:25 25:18 25:16 Подробности
05-02-2017 19:00 Тоно Калипо Киоене (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
3:2 19:25 25:21 22:25 25:23 21:19 Подробности
05-02-2017 19:00 Ревивре (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
0:3 19:25 19:25 17:25 Подробности
05-02-2017 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
1:3 31:33 10:25 25:20 16:25 Подробности
05-02-2017 19:00 Калцедония (Италия) Азимут Модена (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:20 25:17 26:24 Подробности
22 Кръг
08-02-2017 21:30 Киоене (Италия) Ревивре (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:1 32:30 22:25 25:19 25:20 Подробности
08-02-2017 21:30 Кучине Лубе (Италия) Бундже (Равена, Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:15 25:16 26:24 Подробности
08-02-2017 21:30 Биоси Индекса (Сора, Италия) Топ Волей (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
1:3 22:25 18:25 29:27 13:25 Подробности
08-02-2017 21:30 Диатек Трентино (Италия) Калцедония (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 35:33 25:16 25:22 Подробности
08-02-2017 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
0:3 20:25 16:25 17:25 Подробности
08-02-2017 21:30 Джи Груп (Италия) Азимут Модена (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
2:3 25:23 13:25 25:22 26:28 10:15 Подробности
09-02-2017 21:40 ЕлПиАр (Италия) Тоно Калипо ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:1 25:20 24:26 25:22 25:21 Подробности
23 Кръг
12-02-2017 19:00 Ревивре (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
3:2 25:22 25:20 24:26 17:25 17:15 Подробности
12-02-2017 19:00 Бундже (Равена, Италия) ЕлПиАр (Италия) Пала де Андре
Равена, Италия
3:0 25:16 25:17 25:21 Подробности
12-02-2017 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:1 25:23 20:25 28:26 25:14 Подробности
12-02-2017 19:00 Киоене (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 22:25 19:25 15:25 Подробности
12-02-2017 19:00 Азимут Модена (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 25:23 23:25 25:17 25:22 Подробности
12-02-2017 19:00 Тоно Калипо Калцедония (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
0:3 19:25 21:25 30:32 Подробности
12-02-2017 19:00 Кучине Лубе (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:21 25:14 25:15 Подробности
24 Кръг
18-02-2017 21:30 Ревивре (Италия) Бундже (Равена, Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
0:3 20:25 18:25 20:25 Подробности
19-02-2017 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Тоно Калипо ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
3:1 25:22 19:25 32:30 26:24 Подробности
19-02-2017 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 25:18 25:17 26:28 25:19 Подробности
19-02-2017 19:00 ЕлПиАр (Италия) Киоене (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:2 21:25 25:14 25:21 22:25 15:11 Подробности
19-02-2017 19:00 Калцедония (Италия) Кучине Лубе (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 21:25 17:25 25:16 25:23 6:15 Подробности
19-02-2017 19:00 Диатек Трентино (Италия) Азимут Модена (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:23 27:25 25:18 Подробности
19-02-2017 21:30 Топ Волей (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
1:3 18:25 17:25 27:25 23:25 Подробности
26 Кръг
22-02-2017 21:30 Ревивре (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
0:3 17:25 17:25 23:25 Подробности
22-02-2017 21:30 Диатек Трентино (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:14 25:18 25:23 Подробности
22-02-2017 21:30 Тоно Калипо Топ Волей (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
3:1 27:25 29:27 20:25 25:23 Подробности
22-02-2017 21:30 Биоси Индекса (Сора, Италия) Бундже (Равена, Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
0:3 21:25 20:25 18:25 Подробности
22-02-2017 21:30 Калцедония (Италия) Киоене (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:0 25:15 25:19 25:20 Подробности
22-02-2017 21:30 ЕлПиАр (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
2:3 18:25 22:25 28:26 25:17 12:15 Подробности
23-02-2017 21:30 Кучине Лубе (Италия) Азимут Модена (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:1 25:20 25:18 24:26 25:17 Подробности
25 Кръг
25-02-2017 19:00 Бундже (Равена, Италия) Тоно Калипо Пала де Андре
Равена, Италия
1:3 24:26 23:25 25:12 23:25 Подробности
26-02-2017 19:00 Киоене (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 40:38 25:23 25:20 Подробности
26-02-2017 19:00 Азимут Модена (Италия) ЕлПиАр (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 25:19 19:25 25:21 25:19 Подробности
26-02-2017 19:00 Топ Волей (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
0:3 22:25 23:25 23:25 Подробности
26-02-2017 19:00 Джи Груп (Италия) Диатек Трентино (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
0:3 22:25 20:25 21:25 Подробности
26-02-2017 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:2 18:25 25:14 25:22 17:25 15:12 Подробности
26-02-2017 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Калцедония (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:15 25:21 25:22 Подробности

Класиране

Италия Серия А1 | Редовен сезон
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Кучине Лубе (Италия) 26 23 3 74:24 3.0833 2324:1938 1.1992 68
2 Диатек Трентино (Италия) 26 21 5 68:26 2.6154 2198:1984 1.1079 62
3 Сър Сейфти Конад (Италия) 26 21 5 70:28 2.5000 2301:2040 1.1279 62
4 Азимут Модена (Италия) 26 20 6 64:37 1.7297 2344:2206 1.0626 53
5 Калцедония (Италия) 26 16 10 54:37 1.4595 2097:2019 1.0386 50
6 ЕлПиАр (Италия) 26 15 11 53:51 1.0392 2354:2368 0.9941 40
7 Джи Груп (Италия) 26 11 15 43:54 0.7963 2112:2189 0.9648 34
8 Тоно Калипо 26 11 15 45:58 0.7759 2280:2413 0.9449 32
9 Бундже (Равена, Италия) 26 10 16 44:56 0.7857 2271:2265 1.0026 32
10 Експривия Нелдирито (Италия) 26 9 17 42:60 0.7000 2211:2332 0.9481 27
11 Топ Волей (Италия) 26 8 18 39:63 0.6190 2239:2347 0.9540 26
12 Киоене (Италия) 26 6 20 36:63 0.5714 2135:2319 0.9207 22
13 Биоси Индекса (Сора, Италия) 26 6 20 32:66 0.4848 2110:2310 0.9134 20
14 Ревивре (Италия) 26 5 21 27:68 0.3971 2032:2278 0.8920 18




Италия Серия А1 | Четвъртфинали
1 Кръг
04-03-2017 21:30 Азимут Модена (Италия) Калцедония (Италия) Палапанини
Модена, Италия
1:3 23:25 25:18 27:29 28:30 Подробности
04-03-2017 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:13 25:17 25:18 Подробности
05-03-2017 16:00 Кучине Лубе (Италия) Тоно Калипо Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:13 25:15 25:20 Подробности
05-03-2017 19:00 Диатек Трентино (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:15 25:18 25:18 Подробности
2 Кръг
08-03-2017 21:30 Тоно Калипо Кучине Лубе (Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
0:3 16:25 18:25 18:25 Подробности
08-03-2017 21:30 Джи Груп (Италия) Диатек Трентино (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
0:3 18:25 23:25 22:25 Подробности
08-03-2017 21:30 ЕлПиАр (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
0:3 23:25 20:25 23:25 Подробности
09-03-2017 21:30 Калцедония (Италия) Азимут Модена (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
0:3 23:25 23:25 21:25 Подробности
3 Кръг
12-03-2017 19:15 Азимут Модена (Италия) Калцедония (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 25:21 25:19 20:25 25:19 Подробности




Италия Серия А1 | Осминафинали за пето място
1 Кръг
12-03-2017 19:00 Топ Волей (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
1:3 13:25 25:16 21:25 22:25 Подробности
12-03-2017 19:00 Киоене (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
3:0 25:21 25:20 26:24 Подробности
2 Кръг
17-03-2017 21:30 Ревивре (Италия) Топ Волей (Италия) Палаямамай
Бусто Арсицио, Италия
1:3 21:25 25:23 22:25 24:26 Подробности
19-03-2017 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Киоене (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
3:2 25:20 22:25 23:25 26:24 15:11 Подробности
3 Кръг
22-03-2017 21:30 Топ Волей (Италия) Ревивре (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
3:1 23:25 29:27 25:16 25:21 Подробности
22-03-2017 21:30 Киоене (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) ПалаФабрис Сан Ладзаро
Падова, Италия
0:3 19:25 23:25 23:25 Подробности




Италия Серия А1 | Полуфинали
1 Кръг
19-03-2017 18:00 Кучине Лубе (Италия) Азимут Модена (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 25:22 22:25 20:25 25:19 15:11 Подробности
19-03-2017 19:30 Диатек Трентино (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 16:25 25:22 26:24 25:22 Подробности
2 Кръг
25-03-2017 19:00 Сър Сейфти Конад (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:1 30:28 20:25 25:19 25:22 Подробности
26-03-2017 19:00 Азимут Модена (Италия) Кучине Лубе (Италия) Палапанини
Модена, Италия
3:1 21:25 27:25 25:16 34:32 Подробности
3 Кръг
09-04-2017 19:00 Диатек Трентино (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:1 28:26 30:28 22:25 25:21 Подробности
09-04-2017 19:00 Кучине Лубе (Италия) Азимут Модена (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:2 25:21 26:24 21:25 15:25 15:12 Подробности
4 Кръг
19-04-2017 21:30 Азимут Модена (Италия) Кучине Лубе (Италия) Палапанини
Модена, Италия
2:3 15:25 25:19 22:25 25:22 10:15 Подробности
19-04-2017 21:30 Сър Сейфти Конад (Италия) Диатек Трентино (Италия) ПалаЕванджелисти
Перуджа, Италия
3:0 25:21 25:21 25:23 Подробности
5 Кръг
22-04-2017 19:00 Диатек Трентино (Италия) Сър Сейфти Конад (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
3:0 25:22 25:19 25:21 Подробности




Италия Серия А1 | Четвъртфинали за пето място
1 Кръг
25-03-2017 21:30 Калцедония (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:2 20:25 25:22 24:26 25:18 21:19 Подробности
26-03-2017 19:00 Тоно Калипо Бундже (Равена, Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
1:3 26:28 14:25 25:21 26:28 Подробности
26-03-2017 19:00 Джи Груп (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:1 23:25 25:22 25:23 25:23 Подробности
26-03-2017 19:00 ЕлПиАр (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:2 20:25 22:25 25:22 29:27 15:8 Подробности
2 Кръг
02-04-2017 19:00 Топ Волей (Италия) ЕлПиАр (Италия) ПалаБианкини
Латина, Италия
1:3 25:19 20:25 22:25 17:25 Подробности
02-04-2017 19:00 Експривия Нелдирито (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
3:1 25:17 26:24 19:25 25:23 Подробности
02-04-2017 19:00 Биоси Индекса (Сора, Италия) Калцедония (Италия) ПалаГлобо Лука Полсинели
Сора, Италия
2:3 25:21 22:25 25:15 20:25 15:17 Подробности
03-04-2017 21:30 Бундже (Равена, Италия) Тоно Калипо ПалаФиера
Форли, Италия
3:1 25:22 23:25 25:23 25:18 Подробности
3 Кръг
08-04-2017 21:30 Калцедония (Италия) Биоси Индекса (Сора, Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:2 22:25 23:25 25:17 25:22 15:10 Подробности
09-04-2017 19:00 Тоно Калипо Бундже (Равена, Италия) Пала Валентия
Вибо Валентия, Италия
1:3 22:25 25:19 22:25 24:26 Подробности
09-04-2017 19:00 Джи Груп (Италия) Експривия Нелдирито (Италия) Пала Ипер
Монца, Италия
3:0 25:15 25:22 25:22 Подробности
09-04-2017 19:00 ЕлПиАр (Италия) Топ Волей (Италия) ПалаБанка
Пиаченца, Италия
3:1 25:17 24:26 25:23 27:25 Подробности
4 Кръг
13-04-2017 21:30 Експривия Нелдирито (Италия) Джи Груп (Италия) ПалаПоли
Молфета, Италия
1:3 21:25 27:29 25:20 17:25 Подробности




Италия Серия А1 | Полуфинали за пето място
1 Кръг
23-04-2017 18:30 ЕлПиАр (Италия) Джи Груп (Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
3:1 20:25 25:17 25:22 25:18 Подробности
23-04-2017 21:30 Калцедония (Италия) Бундже (Равена, Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
0:3 22:25 23:25 21:25 Подробности




Италия Серия А1 | Финал
1 Кръг
25-04-2017 19:00 Кучине Лубе (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
3:0 25:18 25:20 25:17 Подробности
2 Кръг
04-05-2017 21:30 Диатек Трентино (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
Подробности
3 Кръг
07-05-2017 17:30 Кучине Лубе (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
Подробности
4 Кръг
10-05-2017 21:30 Диатек Трентино (Италия) Кучине Лубе (Италия) ПалаТренто
Тренто, Италия
Подробности
5 Кръг
13-05-2017 17:30 Кучине Лубе (Италия) Диатек Трентино (Италия) Палацето дело Спорт
Чивитанова Марке, Италия
Подробности




Италия Серия А1 | Финал за пето място
1 Кръг
24-04-2017 21:30 ЕлПиАр (Италия) Бундже (Равена, Италия) Палаолимпия
Верона, Италия
2:3 23:25 26:24 25:21 23:25 12:15 Подробности


Календар
Април 2017
Други новини