Държавно първенство (девойки старша възраст)

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст)
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група А
1 Кръг
22-10-2017 11:00 Локомотив 1929 (девойки) ЦПВК (девойки) Локомотив
София, България
1:3 15:25 16:25 25:20 21:25 Подробности
22-10-2017 14:00 ЦСКА (девойки) Ахил Волей (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:13 25:14 26:24 Подробности
22-10-2017 14:00 Славия (девойки) Хектор (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 Подробности
2 Кръг
29-10-2017 13:30 Ахил Волей (девойки) Локомотив 1929 (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
3:0 25:19 25:18 25:18 Подробности
29-10-2017 14:00 Хектор (девойки) ЦСКА (девойки) Триадица
София, България
0:3 15:25 19:25 20:25 Подробности
29-10-2017 14:00 Левски (девойки) Славия (девойки) Сиконко
София, България
3:0 25:22 25:15 29:27 Подробности
3 Кръг
05-11-2017 11:00 Локомотив 1929 (девойки) Хектор (девойки) Локомотив
София, България
2:3 Подробности
05-11-2017 11:30 ЦПВК (девойки) Ахил Волей (девойки) Раковски
София, България
2:3 28:26 23:25 20:25 25:21 12:15 Подробности
05-11-2017 14:00 ЦСКА (девойки) Левски (девойки) Васил Симов
София, България
1:3 25:18 17:25 22:25 18:25 Подробности
4 Кръг
12-11-2017 14:00 Хектор (девойки) ЦПВК (девойки) Триадица
София, България
1:3 Подробности
12-11-2017 14:00 Левски (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Сиконко
София, България
3:0 25:15 25:11 25:10 Подробности
12-11-2017 14:00 Славия (девойки) ЦСКА (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:1 25:19 27:25 24:26 27:25 Подробности
5 Кръг
19-11-2017 11:00 Локомотив 1929 (девойки) Славия (девойки) Локомотив
София, България
0:3 18:25 14:25 0:25 Подробности
19-11-2017 11:30 ЦПВК (девойки) Левски (девойки) Раковски
София, България
0:3 17:25 4:25 10:25 Подробности
19-11-2017 13:30 Ахил Волей (девойки) Хектор (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
3:2 25:21 25:18 23:25 18:25 15:12 Подробности
6 Кръг
24-11-2017 16:00 Левски (девойки) Ахил Волей (девойки) Сиконко
София, България
3:0 Подробности
26-11-2017 14:00 Славия (девойки) ЦПВК (девойки) Панайот Пондалов
София, България
3:0 25:20 25:19 25:22 Подробности
26-11-2017 14:00 ЦСКА (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Васил Симов
София, България
3:1 25:13 25:8 22:25 25:12 Подробности
7 Кръг
03-12-2017 11:30 ЦПВК (девойки) ЦСКА (девойки) Раковски
София, България
0:3 20:25 18:25 16:25 Подробности
03-12-2017 13:30 Ахил Волей (девойки) Славия (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
0:3 13:25 15:25 21:25 Подробности
03-12-2017 14:00 Хектор (девойки) Левски (девойки) Триадица
София, България
1:3 25:23 18:25 13:25 10:25 Подробности
8 Кръг
14-01-2018 11:30 ЦПВК (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Раковски
София, България
3:1 21:25 26:24 25:15 25:17 Подробности
14-01-2018 13:30 Ахил Волей (девойки) ЦСКА (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
0:3 12:25 15:25 20:25 Подробности
14-01-2018 14:00 Хектор (девойки) Славия (девойки) Триадица
София, България
0:3 Подробности
9 Кръг
21-01-2018 11:00 Локомотив 1929 (девойки) Ахил Волей (девойки) Локомотив
София, България
0:3 22:25 15:25 17:25 Подробности
21-01-2018 14:00 Славия (девойки) Левски (девойки) Панайот Пондалов
София, България
0:3 14:25 12:25 18:25 Подробности
21-01-2018 14:00 ЦСКА (девойки) Хектор (девойки) Васил Симов
София, България
3:0 25:12 25:12 0:25 11:0 Подробности
10 Кръг
28-01-2018 13:30 Ахил Волей (девойки) ЦПВК (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
Подробности
28-01-2018 14:00 Хектор (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Триадица
София, България
Подробности
28-01-2018 14:00 Левски (девойки) ЦСКА (девойки) Сиконко
София, България
Подробности
11 Кръг
04-02-2018 11:00 Локомотив 1929 (девойки) Левски (девойки) Локомотив
София, България
Подробности
04-02-2018 11:30 ЦПВК (девойки) Хектор (девойки) Раковски
София, България
Подробности
04-02-2018 14:00 ЦСКА (девойки) Славия (девойки) Васил Симов
София, България
Подробности
12 Кръг
11-02-2018 14:00 Хектор (девойки) Ахил Волей (девойки) Триадица
София, България
Подробности
11-02-2018 14:00 Левски (девойки) ЦПВК (девойки) Подробности
11-02-2018 14:00 Славия (девойки) Локомотив 1929 (девойки) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
13 Кръг
18-02-2018 11:30 Ахил Волей (девойки) Левски (девойки) 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо"
София, България
Подробности
18-02-2018 11:30 ЦПВК (девойки) Славия (девойки) Раковски
София, България
Подробности
18-02-2018 11:30 Локомотив 1929 (девойки) ЦСКА (девойки) Локомотив
София, България
Подробности
14 Кръг
25-02-2018 14:00 Левски (девойки) Хектор (девойки) Подробности
25-02-2018 14:00 Славия (девойки) Ахил Волей (девойки) Панайот Пондалов
София, България
Подробности
25-02-2018 14:00 ЦСКА (девойки) ЦПВК (девойки) Васил Симов
София, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група А
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Левски (девойки) 7 7 0 21:2 10.5000 495:323 1.5325 21
2 ЦСКА (девойки) 8 6 2 20:7 2.8571 636:509 1.2495 18
3 Славия (девойки) 8 6 2 18:7 2.5714 436:391 1.1151 18
4 Ахил Волей (девойки) 8 4 4 12:16 0.7500 515:544 0.9467 10
5 ЦПВК (девойки) 7 3 4 11:15 0.7333 446:495 0.9010 10
6 Хектор (девойки) 8 1 7 7:23 0.3043 270:340 0.7941 3
7 Локомотив 1929 (девойки) 8 0 8 5:24 0.2083 393:589 0.6672 1




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Д - 1
1 Кръг
14-10-2017 14:00 Дунав (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дунав
Русе, България
0:3 Подробности
14-10-2017 16:00 Перун (девойки) Варна ДКС (девойки) Дунав
Русе, България
1:3 Подробности
2 Кръг
15-10-2017 11:00 Дунав (девойки) Перун (девойки) Дунав
Русе, България
0:3 Подробности
3 Кръг
15-10-2017 14:00 Перун (девойки) ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дунав
Русе, България
0:3 Подробности
15-10-2017 16:30 Варна ДКС (девойки) Дунав (девойки) Дунав
Русе, България
3:0 Подробности
2 Кръг
15-10-2017 9:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Варна ДКС (девойки) Дунав
Русе, България
3:0 Подробности
4 Кръг
03-02-2018 10:30 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Дунав (девойки) Подробности
03-02-2018 11:30 Варна ДКС (девойки) Перун (девойки) Подробности
5 Кръг
03-02-2018 14:30 Варна ДКС (девойки) Дунав (девойки) Подробности
03-02-2018 16:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Перун (девойки) Подробности
6 Кръг
04-02-2018 10:30 Дунав (девойки) Перун (девойки) Дунав
Русе, България
Подробности
04-02-2018 12:00 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) Варна ДКС (девойки) Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Д - 1
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 ЙЕБ Шумен 05 (девойки) 3 3 0 9:0 0:0 9
2 Варна ДКС (девойки) 3 2 1 6:4 1.5000 0:0 6
3 Перун (девойки) 3 1 2 4:6 0.6667 0:0 3
4 Дунав (девойки) 3 0 3 0:9 0.0000 0:0 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Д - 2
1 Кръг
21-10-2017 10:00 Велики Преслав (девойки) Черноломец - Попово 98 (девойки) Спортна зала Велики Преслав
Велики Преслав
0:3 Подробности
2 Кръг
21-10-2017 13:00 Торо Волей (девойки) Велики Преслав (девойки) Спортна зала Велики Преслав
Велики Преслав
1:3 Подробности
3 Кръг
21-10-2017 15:00 Черноломец - Попово 98 (девойки) Торо Волей (девойки) Спортна зала Велики Преслав
Велики Преслав
3:0 Подробности
4 Кръг
Черноломец - Попово 98 (девойки) Велики Преслав (девойки) Подробности
5 Кръг
Велики Преслав (девойки) Торо Волей (девойки) Подробности
6 Кръг
Торо Волей (девойки) Черноломец - Попово 98 (девойки) Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Д - 2
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Черноломец - Попово 98 (девойки) 2 2 0 6:0 0:0 6
2 Велики Преслав (девойки) 2 1 1 3:4 0.7500 0:0 3
3 Торо Волей (девойки) 2 0 2 1:6 0.1667 0:0 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група В
1 Кръг
04-11-2017 11:00 Левски Карлово (девойки) Хебър (девойки) Лаута
Пловдив, България
1:3 14:25 25:21 14:25 13:25 Подробности
2 Кръг
04-11-2017 12:30 Марица (девойки) Тополово (девойки) Лаута
Пловдив, България
3:0 25:7 25:12 127:14 Подробности
04-11-2017 14:00 Пан Волей (девойки) Левски Карлово (девойки) Лаута
Пловдив, България
3:0 25:9 25:14 25:10 Подробности
3 Кръг
04-11-2017 15:30 Хебър (девойки) Марица (девойки) Лаута
Пловдив, България
0:3 6:25 19:25 16:25 Подробности
1 Кръг
04-11-2017 9:30 Тополово (девойки) Пан Волей (девойки) Лаута
Пловдив, България
0:3 16:25 23:25 12:25 Подробности
4 Кръг
05-11-2017 11:00 Марица (девойки) Пан Волей (девойки) Лаута
Пловдив, България
3:0 25:16 25:17 25:15 Подробности
05-11-2017 12:30 Тополово (девойки) Левски Карлово (девойки) Лаута
Пловдив, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
5 Кръг
05-11-2017 14:00 Хебър (девойки) Пан Волей (девойки) Лаута
Пловдив, България
0:3 22:25 8:25 13:25 Подробности
05-11-2017 15:30 Марица (девойки) Левски Карлово (девойки) Лаута
Пловдив, България
3:0 25:0 25:0 25:0 Подробности
3 Кръг
05-11-2017 9:30 Хебър (девойки) Тополово (девойки) Лаута
Пловдив, България
1:3 25:19 18:25 20:25 24:26 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група В
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Марица (девойки) 4 4 0 12:0 402:122 3.2951 12
2 Пан Волей (девойки) 4 3 1 9:3 3.0000 273:202 1.3515 9
3 Тополово (девойки) 4 2 2 6:7 0.8571 254:339 0.7493 6
4 Хебър (девойки) 4 1 3 4:10 0.4000 267:311 0.8585 3
5 Левски Карлово (девойки) 4 0 4 1:12 0.0833 99:321 0.3084 0




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Е
3 Кръг
14-11-2017 18:00 Олимпиец (девойки) Спартак 1996 (девойки) 0:3 Подробности
1 Кръг
15-11-2017 11:00 Олимпиец (девойки) Импулс (девойки) 2:3 Подробности
15-11-2017 12:30 Бдин Вида (девойки) Раковски (девойки) 3:0 Подробности
2 Кръг
15-11-2017 15:00 Раковски (девойки) Олимпиец (девойки) 0:3 Подробности
15-11-2017 16:30 Спартак 1996 (девойки) Бдин Вида (девойки) 1:3 Подробности
4 Кръг
16-11-2017 09:30 Спартак 1996 (девойки) Импулс (девойки) 3:0 Подробности
16-11-2017 11:00 Бдин Вида (девойки) Олимпиец (девойки) 3:0 Подробности
5 Кръг
16-11-2017 14:00 Импулс (девойки) Бдин Вида (девойки) 1:3 Подробности
16-11-2017 15:30 Раковски (девойки) Спартак 1996 (девойки) 0:3 Подробности
3 Кръг
25-11-2017 14:00 Импулс (девойки) Раковски (девойки) 3:2 Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Е
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Бдин Вида (девойки) 4 4 0 12:2 6.0000 0:0 12
2 Спартак 1996 (девойки) 4 3 1 10:3 3.3333 0:0 9
3 Импулс (девойки) 4 2 2 7:10 0.7000 0:0 4
4 Олимпиец (девойки) 4 1 3 5:9 0.5556 0:0 4
5 Раковски (девойки) 4 0 4 2:12 0.1667 0:0 1




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Б
1 Кръг
17-11-2017 14:00 Велбъжд (девойки) Самоков (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:0 Подробности
17-11-2017 15:30 Пирин (девойки) Марек (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:0 Подробности
17-11-2017 17:00 Ботев Ихтиман (девойки) Етрополе (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
2 Кръг
18-11-2017 09:00 Самоков (девойки) Етрополе (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
18-11-2017 10:30 Марек (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:0 Подробности
18-11-2017 12:00 Велбъжд (девойки) Пирин (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
3 Кръг
18-11-2017 14:30 Етрополе (девойки) Марек (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:0 Подробности
18-11-2017 16:00 Пирин (девойки) Самоков (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:0 Подробности
18-11-2017 17:30 Ботев Ихтиман (девойки) Велбъжд (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
4 Кръг
19-11-2017 09:00 Самоков (девойки) Марек (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
19-11-2017 10:30 Велбъжд (девойки) Етрополе (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:1 Подробности
19-11-2017 12:00 Пирин (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) Осогово
Кюстендил, България
3:0 Подробности
5 Кръг
19-11-2017 14:00 Марек (девойки) Велбъжд (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
19-11-2017 15:30 Етрополе (девойки) Пирин (девойки) Осогово
Кюстендил, България
0:3 Подробности
19-11-2017 17:00 Ботев Ихтиман (девойки) Самоков (девойки) Осогово
Кюстендил, България
2:3 Подробности
6 Кръг
16-02-2018 10:30 Етрополе (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
16-02-2018 12:00 Самоков (девойки) Велбъжд (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
16-02-2018 14:00 Марек (девойки) Пирин (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
7 Кръг
16-02-2018 16:00 Етрополе (девойки) Самоков (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
16-02-2018 17:30 Ботев Ихтиман (девойки) Марек (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
16-02-2018 19:00 Пирин (девойки) Велбъжд (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
8 Кръг
17-02-2018 09:30 Марек (девойки) Етрополе (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
17-02-2018 11:00 Самоков (девойки) Пирин (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
17-02-2018 12:30 Велбъжд (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
9 Кръг
17-02-2018 15:00 Марек (девойки) Самоков (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
17-02-2018 16:30 Ботев Ихтиман (девойки) Пирин (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
17-02-2018 18:00 Етрополе (девойки) Велбъжд (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
10 Кръг
18-02-2018 09:30 Велбъжд (девойки) Марек (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
18-02-2018 11:00 Пирин (девойки) Етрополе (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности
18-02-2018 12:30 Самоков (девойки) Ботев Ихтиман (девойки) Чавдар
Етрополе, България
Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Б
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Пирин (девойки) 5 5 0 15:0 0:0 15
2 Велбъжд (девойки) 5 4 1 12:4 3.0000 0:0 12
3 Етрополе (девойки) 5 3 2 10:6 1.6667 0:0 9
4 Марек (девойки) 5 2 3 6:9 0.6667 0:0 6
5 Самоков (девойки) 5 1 4 3:14 0.2143 0:0 2
6 Ботев Ихтиман (девойки) 5 0 5 2:15 0.1333 0:0 1




Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Г
5 Кръг
29-10-2017 10:00 Берое 2016 (девойки) Казанлък (девойки) Багира
Казанлък
0:3 Подробности
04-11-2017 14:00 Тунджа (девойки) Бургас 07 (девойки) Градски стадион
Ямбол, България
3:1 Подробности
2 Кръг
11-11-2017 15:00 Казанлък (девойки) Бургас 07 (девойки) Багира
Казанлък
3:0 Подробности
3 Кръг
12-11-2017 09:30 Раковски (девойки) Казанлък (девойки) Багира
Казанлък
1:3 Подробности
1 Кръг
12-11-2017 10:00 Бургас 07 (девойки) Берое 2016 (девойки) Багира
Казанлък
0:3 Подробности
3 Кръг
12-11-2017 11:00 Тунджа (девойки) Берое 2016 (девойки) Багира
Казанлък
1:3 Подробности
1 Кръг
12-11-2017 11:30 Раковски (девойки) Тунджа (девойки) Багира
Казанлък
3:0 Подробности
4 Кръг
12-11-2017 14:30 Бургас 07 (девойки) Раковски (девойки) Багира
Казанлък
0:3 Подробности
12-11-2017 16:00 Казанлък (девойки) Тунджа (девойки) Багира
Казанлък
3:0 Подробности
2 Кръг
12-11-2017 16:30 Берое 2016 (девойки) Раковски (девойки) Багира
Казанлък
0:3 Подробности
6 Кръг
Берое 2016 (девойки) Бургас 07 (девойки) Иван Вазов
Стара Загора, България
Подробности
Тунджа (девойки) Раковски (девойки) Подробности
7 Кръг
Бургас 07 (девойки) Казанлък (девойки) Подробности
Раковски (девойки) Берое 2016 (девойки) Подробности
8 Кръг
Берое 2016 (девойки) Тунджа (девойки) Иван Вазов
Стара Загора, България
Подробности
Казанлък (девойки) Раковски (девойки) Подробности
9 Кръг
Берое 2016 (девойки) Иван Вазов
Стара Загора, България
Подробности
Тунджа (девойки) Казанлък (девойки) Подробности
Раковски (девойки) Бургас 07 (девойки) Подробности
10 Кръг
Казанлък (девойки) Берое 2016 (девойки) Подробности
Бургас 07 (девойки) Тунджа (девойки) Подробности

Класиране

Държавно първенство (девойки старша възраст) | Редовен сезон - Група Г
Отбор M П З Геймове Г.съотн. Точки Т.съотно. Т
1 Казанлък (девойки) 4 4 0 12:1 12.0000 0:0 12
2 Раковски (девойки) 4 3 1 10:3 3.3333 0:0 9
3 Берое 2016 (девойки) 4 2 2 6:7 0.8571 0:0 6
4 Тунджа (девойки) 4 1 3 4:10 0.4000 0:0 3
5 Бургас 07 (девойки) 4 0 4 1:12 0.0833 0:0 0


ЦСКА Пирин
3:0
18:30 часа
(25:23) - (25:20) - (25:17)
Нефтохимик 2010 Миньор
3:0
18:30 часа
(25:18) - (25:13) - (25:17)
Левски Хебър Пазарджик
2:3
19:00 часа
(23:25) - (22:25) - (25:23) - (25:11) - (13:15)
Календар
Януари 2018
Други новини